Šéf mi nepopřál - přeháním?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 18:02
Šéf mi nepopřál - přeháním?

Ahoj.
Slavila jsem 30 let a v našem podniku jsme jen 3 zaměstnankyně a šéf. Od holek jsem dostala plno drobností, jsem tam půl roku. A on nic, ani mi nepopřál a viděl, že mi přály :nevim: měla jsem pro něj nachystaný zakusek a chlebíček, ale vykašlala jsem se na to, proč taky :nevim:
Na Vánoce taky nic, neřeším že mi třeba nedal nic ale já jsem šla za ním, podřízená, podala mu ruku a přála jsem mu hezké svátky a zdraví a ať se v novém roce sejdeme všichni v plném.
A on mi pak večer na Štědrý den ještě volal, že počítal sim-karty a dvě chyběly takže mi strhnul 400 kč ale že jsou Vánoce, tak mi to odpouští 8o
Jako já nevím, chápu, je to podnikatel, ale není to trošku buranské?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 07.02.19 18:04

Promin,ale je to Tvuj sef a ne kamarad :mrgreen:

rendulinka3
Stálice 53 příspěvků 07.02.19 18:05

ses do šéfa zamilovana? nebo proč tě to štve?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 18:06

@Twixinka No jako máš pravdu, ale když nám vyklada jak musí shodit a co doma žena, tak ho jako sefa ani neberu :mrgreen:

arinecka
Kelišová 5619 příspěvků 07.02.19 18:06

No, slušnost je popřát, nikoliv pšak povinnost. Vykašlala bych se na něj a pro příště s ním nepočítala a je klid :nevim:

Paola21
Závislačka 3685 příspěvků 07.02.19 18:06

Mě taky šéf nepřeje:D přijde mi, že chceš moc.)

Ou
Kelišová 6318 příspěvků 07.02.19 18:07

Všechno nejlepší a do té dospělé části života přeju pochopení principu profesionality.

dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 16145 příspěvků 07.02.19 18:08
@Anonymní píše:
Ahoj.
Slavila jsem 30 let a v našem podniku jsme jen 3 zaměstnankyně a šéf. Od holek jsem dostala plno drobností, jsem tam půl roku. A on nic, ani mi nepopřál a viděl, že mi přály :nevim: měla jsem pro něj nachystaný zakusek a chlebíček, ale vykašlala jsem se na to, proč taky :nevim:
Na Vánoce taky nic, neřeším že mi třeba nedal nic ale já jsem šla za ním, podřízená, podala mu ruku a přála jsem mu hezké svátky a zdraví a ať se v novém roce sejdeme všichni v plném.
A on mi pak večer na Štědrý den ještě volal, že počítal sim-karty a dvě chyběly takže mi strhnul 400 kč ale že jsou Vánoce, tak mi to odpouští 8o
Jako já nevím, chápu, je to podnikatel, ale není to trošku buranské?

Já jsem v práci od půlky listopadu a 20. prosince mi ředitel ještě s jedním šéfem přišel popřát i s lahví vína k svátku. Překvapilo mě to, vůbec jsem to nečekala, cítila jsem fakt rozpaky.

171Jirka
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 07.02.19 18:08

Kašli na to. Hlavně, že si vzpomenou blízcí. To je nejdůležitější :kytka:

prekvapenana2
Kecalka 291 příspěvků 07.02.19 18:08

Pokud nepřeje ani ostatním tak ano, přeháníš. Spousta lidí na tohle nehraje… Já tohle nemám ráda, vždyť když ti někdo popřeje a dá dárek tak ti vlastně dává jen závazek a ty mu to musíš oplatit :mrgreen:

Kaileee
Zasloužilá kecalka 824 příspěvků 07.02.19 18:09

Já mám teda šéfy cizince a i ti mi popřejí… tohle je fakt nějaký ignorant

zuza92
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 07.02.19 18:09

Taky mi šéf nikdy nepřál a to sedim hned vedle něj u stolu :mrgreen: . Já to od něj tedy ani nečekala. Taky jsem mu nepřála. Vlastně ani nevim, kdy má narozeniny :mrgreen:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20601 příspěvků 07.02.19 18:12

mě kdyby šéf v práci popřál k narozeninám, jééééé, to bych byla v řečech ještě na Velikonoce :jazyk: :jazyk:
Neblbni, pokud to není „firemní politika“, že se tam slaví narozeniny všech zaměstnanců (tam bych chápala, že kdyby tebe jedinou vynechal, cítila bych se blbě), tak je naopak naprosto normální, že se takovéhle věci neřeší.

U nás někteří spolupracovníci, včetně šéfů, pošlou hromadnou mailovou PFku pro všechny zaměstnance, ale že by nám šéfík přišel potřást ploutví, to ne-e.
A to si spolu běžně pokecáme, i se zasmějeme.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20601 příspěvků 07.02.19 18:14
@zuza92 píše:
Taky mi šéf nikdy nepřál a to sedim hned vedle něj u stolu :mrgreen: . Já to od něj tedy ani nečekala. Taky jsem mu nepřála. Vlastně ani nevim, kdy má narozeniny :mrgreen:

to sem zrovna chtěla napsat - můj šéf na 99% netuší, kdy mám narozeniny. U nás se dává jen k padesátinám nějaká poukázka, tak to šéfík i popřeje, ale na to ho upozorní personalistka ;)

Payus
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 07.02.19 18:18

My si v praci tedy prejeme. Sef nesef. Dokonce se nechava oslavenci zahrat pisnicka v radiu a samozrejme i nejake vtipne prani (meli to tak nastavene tak jsem se pridala a je to fajn). Treba sefovi jsme nechali Chinaski „Ja jsem tady vedouci“ :) Kazdy kdo slavi donese neco na zub, za ty roky uz se tesime na kazdy svatek a narozeniny…nemusime ten den mit svaciny :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >