Aliexpress reklamace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JanaK30
Stálice 51 příspěvků 03.02.19 14:07
Aliexpress reklamace

Jak prosím postupovat pokud zboží z Ali nedošlo-lhůta pro dodání vyprchala. Mám přeloženo do češtiny, takže možné nepřekládá 100%, ale nevidím možnost, že to nedošlo v otevření sporu. je tam jen něco jako padělek, nedošlo celé, kvalita apod…jak, ale vyplnit, když nedošlo vůbec?

Reakce:
Petra Z
Hvězda diskuse 52438 příspěvků 03.02.19 14:11

@JanaK30 je tam něco jako zboží na cestě nebo jak
A pak do poznámky napsat,že zboží nepřišlo

Elzaaa
Kecalka 127 příspěvků 03.02.19 14:12

Ja bych jako prvni napsala prodavajicimu co se stalo a jestli se to da nejak resit. Ve vetsine pripadu poslou zbozi znovu. Mam tedy jen dobre zkusennosti

JanaK30
Stálice 51 příspěvků 03.02.19 14:14

Děkuji, já už jim psala po Vánocích, oni to prodloužili a zase nic. Je to objednané už v listopadu…mě jde jen o to, abych nepromeškala nějaké lhůty. :,(

JanaK30
Stálice 51 příspěvků 03.02.19 14:16

…je tam jen toto…
Personal Reasons
Shipping method was not as described
Product not as described
Quality problems
Damaged goods
Quantity shortage
Received counterfeit goods
Problems with the accessories

a chce to vždy vložit foto… :roll:

JanaK30
Stálice 51 příspěvků 03.02.19 14:19

…už to mám…je třeba vybrat vrácení jiný způsob

Taciras
Extra třída :D 11269 příspěvků 03.02.19 14:21

U objednávek bývá takový autíčko, kde je napsáno, že ti vrátí peníze, když neobdržíš zboží do… já u svých mám 60 dní, ale to bude závislé na způsobu dopravy.

Zatím se mi tedy nestalo, že by mi něco nedošlo, ale stává se mi hodně často, že sledování zásilky skončí naložením do letadla, pořád to hlásí, že to už je v letadle a pak to najdu ve schránce.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64516 příspěvků 3 inzeráty 03.02.19 16:52

@JanaK30 Ta volba tam nekde je, akorat se mi objevila asi az 2 dny po uplynuti terminu… Jen uz si přesně nepamatuju, jak to vypadalo, ale našla jsem to tam.

AnastazieB
Echt Kelišová 8513 příspěvků 03.02.19 20:47

@Taciras to je u zásilek s nízkou cenou. Funguje tam sledování jen po Číně, pak už ne. U dražších zásilek se to dá normálně sledovat třeba u České pošty. Ale častokrát tam ty informace naskakují najednou nebo se zpožděním.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >