Jak vyleštit kuchyň

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Diggy
Ukecaná baba ;) 1822 příspěvků 30.01.19 17:22
jak vyleštit kuchyň

Holky, mám novou kuchyň a taky malé dítě. Chtěla jsem se zeptat jak jí umýt, aby tam nebyly stopy pacek dětí a taky od přejetí hadry? čím to myjete? jaký čistící prostředek používáte? moc děkuji za radu. když jsem plánovala kuchyň tak mi nedošlo, že potřebuji málo náročnou na údržbu.

Reakce:
růžový achát
Kelišová 6141 příspěvků 30.01.19 17:27

:oops: se stydim, ale fakt to drbu jen namátkou aktualním hadrem u dřezu, ten měním 1× týdně :lol: … a teď na to koukam a je to vopatlaný stejně furt a pořad a bude to vopatlaný ještě tak 5 let …

ka2ka
Extra třída :D 13720 příspěvků 30.01.19 17:31

vzdala jsem je to opatlaný a ještě pár let bude

a12
Vesmírná mluvilka 34486 příspěvků 30.01.19 17:38

Striknu to cisticem na skla a otru jemnym hadříkem

Lenka_Hal
Kelišová 6909 příspěvků 30.01.19 20:40

Na drevene nic neni videt. :dance: Pravda, nerez mycka a lednic, to je jine kafe, ale co uz…jednou za cas se to vylesti, aby to za 5min bylo zase zapatlane… :nevim:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >