Neohlašené návštěvy. Vadí mi!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jennifer99
Povídálka 24 příspěvků 30.01.19 21:12
Neohlašené návštěvy, vadí mi.

Ahojky.
Přítelova rodina bydlí ve městě -tchánovci, švagr, švagrová
I když jsem jim 1000× říkala ať se ohlásí, tak nikdy, prostě prijdou, zazvoní, nic, jdou pryč, nebo vidí že svitime tak zvoní a zvoní
Nebo v 7 ráno větrám, přízemí, mám okno dokořán, zvoní, cpou se tu, a sedí i někdy 3 hodiny. Vadí mi to, mám svůj program, ale je to tak skoro každý den takže se nemám na co vymluvit
Nerespektují to a já se chci odstěhovat jinam, připadám si jako v kleci, mám ráda samotu :roll: nejlepší když jdu do práce a oni tu zase naběhnou. Já bych návštěvy uvítala ohlášené 2× týdně :? :roll: co vy, jak jste na tom?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lalelale
Závislačka 3525 příspěvků 30.01.19 21:16

Měla jsem takovou kamarádku. Naše přátelství na to dojelo, vyloženě jsem ji viděla jít ulicí, zavřela jsem okno a dala si bacha, abych nestála u oken, dokud nezmizela :zed: ale teda bylo mi 17. Teď bych to řešila jinak. Není to tvá rodina, takže bych jim to vzkázala přes přítele. Nebo jim párkrát říct, že nemáš čas a poslat je domů, a třeba je to přejde. Ale řekla bych, že to budou asi dost burani a nepomůžeš si… pokud by ses i tak chtěla odstěhovat, tak bych se odstěhovala. Pokud tě jen vyštvali z domova, kde bys chtěla zůstat, tak bych to asi řešila tvrději a opravdu jim napřímo řekla, že tě to obtěžuje.

terien
Echt Kelišová 9577 příspěvků 30.01.19 21:18

Neohlášené návštěvy nesnáším, naštěstí jich máme naprosté minimum. Jeden čas to na mě zkoušela jedna kamarádka, už napodruhé pochopila, že takhle ne. Rodině bych to řekla klidně po 1001 nebo milionkrát, ale rozhodně bych si na to nezvykla ani bych to netolerovala.

Kriss Tina
Echt Kelišová 7748 příspěvků 30.01.19 21:18

Neotvirala bych, jako aby se mi někdo cpal domu v 7 ráno, to bych je vynesla v zubech i kdyby to byla moje vlastní rodina 8) prostě je nepouštěj dál, řekni že jdeš pryč, máš program a sbohem…

divine woman
Extra třída :D 10240 příspěvků 30.01.19 21:19

V době mobilů neohlášenou návštěvu nechápu. Slušnost je domluvit se i v rámci rodiny.

dedrichov
Závislačka 3234 příspěvků 30.01.19 21:24

Tak asi jsi sdělení nepodávala dostatečně důrazně. Příště to opravíš, řekneš hned ve dveřích, že se Ti návštěva nehodí (a v ranních návštěvách je docela nevhodná) a domluvíte se na jindy. Nazdar.

Jennifer99
Povídálka 24 příspěvků 30.01.19 21:25

@divine woman @Kriss Tina je to strašný, oni celkově jsou zvlaštní,celkem burani a nevychovanci,ko­likrát mi povykovali pod oknem :roll: ty domluvy jsou fakt k nicemu, ani nezavolají, nezájem. Cítím i naruseni jakokdyby soukromí. Jestli chápete… Mám pořád napjetí kdy zas přijdou

divine woman
Extra třída :D 10240 příspěvků 30.01.19 21:26

@Jennifer99 Nejjednodušší by bylo odstěhovat se. Lidé se nemění a ještě se určitě diví, proč ti to vadí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 21:29

@divine woman jsi na to kápla :lol:

veria
Generální žvanilka 24366 příspěvků 30.01.19 21:30

Někdo chodí na návštěvu a ještě k tomu neohlasenou v 7 ráno Jo? 8o To se mi snad ani nechce věřit. Co je to za lidi proboha.

Peta02
Kecalka 408 příspěvků 30.01.19 21:30

No to by mě mohli milovat, zvonit v sedm rano :pocitac: já bych se pokaždé když by se usídlili, zvedla s tím, ze se mi to nehodí, ze se měli ohlásit a opravdu odešla z bytu, s tím ze jdu tam a tam, nazdar

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 21:36

@veria @Peta02 jo no to si představte, a ještě s kecama že snad o vikendu nevyspavam :D

zrcadlo
Kelišová 7238 příspěvků 30.01.19 21:37

A oni mají klíče? Bych prostě do domácího telefonu řekla „Ahoj, bohužel se to nehodí, zavolej pozítří a domluvíme se“, položila to a nazdar.
My si naštěstí s manželem chráníme soukromí oba dva, neexistuje, že bychom opakovaně otevřeli nechtěné návštěvě.

divine woman
Extra třída :D 10240 příspěvků 30.01.19 21:39
@Anonymní píše:
@veria @Peta02 jo no to si představte, a ještě s kecama že snad o vikendu nevyspavam :D

Na to je nejlepší je poslat natvrdo kam slunce nesvítí a budeš mít klid. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 21:40

@zrcadlo No nemají, ale jsou prostě mimo mi to tak připadá, hulákají pod oknem, vyzvání, jednou házeli do oken klacíky když byl vyplý zvonek. No prostě, :roll: :nevim: je to ujetý

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >