Problém v práci. Podělala jsem to

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.9.21 12:07

Problém v práci. Podělala jsem to

Ahoj. Dnešek se mě docela dotkl. Včera jsem něco podělala v práci, ani nevím jak se mi to stalo. O co šlo? Zboží mělo být někde, což bylo a nevím jak zbytek se mi dostal na jiné místo s dalším produktem. Nějak se mi smíchalo a dva produkty byly na jednom fleku. Nevím jak, nechápu…
Dneska vedoucí směny mě sjela jak sysla : : a proč jsem to tam dala? Copak já vím. Cumela jsem na ní jak tele. Jen jsem se omluvila. Je naštvaná, je to vidět na jednání vůči mě i cítit a do toho sama dostala servana od sekuritaka za něco (mě se to netýkalo). Vše včera v jeden den. A dnes si smlsla na mě+ jeji servani prezentovala i na další, jich se to taky týkalo. Ale ne nic, že by něco zvorali.

Pak se samozřejmě ještě stačila pochlubit vedoucí-sefove, co jsem udělala. Nevím jak ta na to reagovala, ale normálně v pondělí mám zas přijít do práce… Jsem tam pár měsíců a toto se mi nikdy nestalo, naopak sjem si párkrát tohodle všimla: že například dostanu zboží, mám ho založit, ale je to jiný počet než má být a… Okamžitě to hlasim a těším.

Fakt mám zkažený víkend, na pondělí se ne těším. Což se mi nikdy po kiksu nestalo Myslela jsem, že jsme fjan parta…

Prosím anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1618
18.9.21 12:14

No co, stala se chyba, se stane, bych se omluvila a ze si das oriste bacha, ale rozhodnr bych netroela nejake vyjizdeni na moji osobu, urcite si to neudelala schvalne, tak jake proc si to udelala, nenech na sebe rvat, cim vic jim dovolis, tim vic si budou k tobe dovolovat. Vedouci neznamena, ze si muze otevrit hubu na kohokoliv, pokud to neumi resit v klidu, neni dobry vedouci, bohjzel. Hod to za hlavu a ptiste davej vetsi pozor…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7287
18.9.21 12:17

No bóže, jsme lidi, ne stroje. Nenech si zkazit víkend. Jestli je u vás v práci téma č. 1, žes dala něco někam jinam a vydrží to jako téma několik dní, pak máte asi v práci docela nudu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
18.9.21 12:39

Jenom ten kdo nic nedela, nic nezkazi. Neudelala jsi to umyslne, omluvila jsi se, uprimne Te to mrzi… Nenechala bych na sebe „stekat“.

Chapu, ze to cloveku lezi v hlave, ale urcite za par dni se stane zase neco jineho nekomu jinemu…

Bez si zabehat nebo si dej cokoladu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
18.9.21 13:05

No jo zaměstnanec chce pohodičku…neměla na tebe řvát, ale šáhnout ti na prachy…za chyby se platí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27991
18.9.21 13:16
@straznivez píše:
No jo zaměstnanec chce pohodičku…neměla na tebe řvát, ale šáhnout ti na prachy…za chyby se platí.

proč by jí měli šahat na prachy, když zřejmě nedošlo k žádné finanční újmě? zboží se ocitlo někde s jiným zbožím - no je to asi nefajn, ale nejde o život, tak se člověk omluví, věci se přemístí, tak jak mají být a jedeme dál - ty jsi se nikdy nespletla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13913
18.9.21 13:24
@straznivez píše:
No jo zaměstnanec chce pohodičku…neměla na tebe řvát, ale šáhnout ti na prachy…za chyby se platí.

Ofstehuj se na Ukrajinu, tam ti budou jistě pracovní podmínky vyhovovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5164
18.9.21 13:27

:roll: Z komára velblouda.. kdyby převáželi orgány tak ok, ale takhle o zivot utčitě nejde.. my lidi si ten stres prostě musíme vyrobit sami…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 13:28

@stinga @PAN66 @Janiky2
Schválně to nebylo. Nevím nad čím jsem přemýšlela… Ale bylo mí řečeno, že za prvé jsem je měla upozornit, že prostě mám vic kusů, než má být a nedávat je jinam - to nevím, jak se stalo. Krabičky byly stejne, jen velikosti se lišily a za druhé prý pro inventure pak bude problém kuvli tomu, že zboží nebylo pod jedním EANem. Upřímně to první beru, asi má nepozornost, protože toto se mis Tako x krát ( jiný počet kusů ). Upozornila jsem je. Ale to druhé mi nikdo nevysvětlil :nevim: Jak když někam něco dám, nevejde se to tam, a vedle ne už jiný ean, jak to prostě zaeviduje před čtečku a program :dance: :nevim: 8o :roll:

Nevím, budu se na to muset zeptat. Prostě určitý počet kusů jsem dala tam kde být měl, pár mi jich zbylo e zároveň to zboží bylo roztržené tma moc, že zasahovala na další místo nebo dvě pro něco jiného (jinak to tam nešlo)a hlavně na v průběhu zjistila, že pár mi jich přebývá. Šla dělat další produkt a asi potom omylem nebo nevím sněm těch pár kusů přidala k tomu dalšímu…

• Citovat
  • Nahlásit
294
18.9.21 13:56
@stinga píše:
proč by jí měli šahat na prachy, když zřejmě nedošlo k žádné finanční újmě? zboží se ocitlo někde s jiným zbožím - no je to asi nefajn, ale nejde o život, tak se člověk omluví, věci se přemístí, tak jak mají být a jedeme dál - ty jsi se nikdy nespletla?

A proč se teda dávají pokuty za nepovolenou rychlost a nedání přednosti, když se nic nestane? Zaměstnanec je placen za to, aby vykonával práci bezchybně a za chyby se má platit. Tohle rozmazlování zaměstnanců za nedlouho zničí Evropu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7287
18.9.21 14:33
@straznivez píše:
A proč se teda dávají pokuty za nepovolenou rychlost a nedání přednosti, když se nic nestane? Zaměstnanec je placen za to, aby vykonával práci bezchybně a za chyby se má platit. Tohle rozmazlování zaměstnanců za nedlouho zničí Evropu…
:lol: OMG další blb ne emiminu, tohle jednou to epipi zničí.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5883
18.9.21 14:34

To se divím že ti nedali rovnou trest smrti :roll: každý chybuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1279
18.9.21 14:42

Prostě jsi udělala chybu, to je lidské. Taky v práci občas dělám kiksy a kupodivu ji ještě pořád mám a Evropa se kvůli tomu nehroutí. Šéfová evidentně taky neměla svůj den a vybila si vztek na tobě. V pondělí už to nejspíš nikdo řešit nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1024
18.9.21 15:11

Nekteri sefove a kolegove jsou nocni mura, hod to za hlavu, ona se z toho vyspi. Chyby delame uplne vsichni.

Uplne jsi mi pripomnela jednu pipi, co mi kdysik po mesici v nove praci nalepila do skrinky listecek, kde bylo napsano “NEDOSTATKY” a vycet, co vse delam spatne. Mne bylo 20, praci jsem mela pri studiu VS, a udelat mi to nekdo ted, dostal by hroznyho couda :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
18.9.21 15:17
@annali píše:
Prostě jsi udělala chybu, to je lidské. Taky v práci občas dělám kiksy a kupodivu ji ještě pořád mám a Evropa se kvůli tomu nehroutí. Šéfová evidentně taky neměla svůj den a vybila si vztek na tobě. V pondělí už to nejspíš nikdo řešit nebude.

Evropa se kvůli přemrštěné ochraně zaměstnanců do pár let ekonomicky zhroutí a bude převálcována okolním světem…přece není možné, aby státní darmožrouti měli více peněz, než soukromníci, když přitom neupečou jediný rohlík a nevyrobí 1 cihlu, nebo hřebík. Třeba ve Francií je už zaměstnanecký poměr skoro více než manželství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat