Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Naštěstí s tímto nemám zkušenost. Ale řešila bych to s učitelkami, přece není možné, aby to takto přehlížely a nic nedělaly, právě ony by to měly řešit s rodiči daného dítěte. Klidně bych hned zašla i za vedením školky.
No, měli jsme ve školce podobný případ, kluk děti mlátil, kopl do obličeje, strkal… Po půl roce ho rodiče museli stáhnout, pač už to nešlo, ale tam o to usilovala hlavně paní ředitelka. Po pár měsících ho vzali, ale s asistentkou. Bohužel, ani ta ho často neuhlídala.
@cverunka píše:
No, měli jsme ve školce podobný případ, kluk děti mlátil, kopl do obličeje, strkal… Po půl roce ho rodiče museli stáhnout, pač už to nešlo, ale tam o to usilovala hlavně paní ředitelka. Po pár měsících ho vzali, ale s asistentkou. Bohužel, ani ta ho často neuhlídala.
Jenže mě ser* že to vypadá že mám doma dítě které ostatním ubližuje a přitom se v zásadě " jen " brání.. ![]()
@Anonymní píše:
Jenže mě ser* že to vypadá že mám doma dítě které ostatním ubližuje a přitom se v zásadě " jen " brání..
No, já vím, dcera měla také svoje chvilky. Nechtěla do školky a spíš se nechala otloukat jako „hodná holčička“, až už jsme jí jednou řekla, že jestli na ní zas půjde, ať mu klidně jednu ubalí, že už to třeba příště neudělá. ![]()
Nechodite do stejne skolky
https://www.emimino.cz/…sani-317723/
Mozna tam najdes duvod, proc s tim nikdo nic nedela…
Syn zacinal skolku tim, ze kousal ostatni deti, ted se to obratilo, prisel mi domu nekolikrat kousnuty, ptala jsem se ostatnich rodicu, ocividne byl jediny.
Nase ucitelky jsou lehce nesdilne a nic se od nich nikdy nedozvim.
Ze syna se ve skolce taky stal pekny grazl, moc je tam nehlidaji, banda 18 kluku, takze divoka zver.
Od zari menine skolku (z jinych duvodu), tak uvidime, jestli se neco zmeni ![]()
Za me, zkus kontaktovat i ostatni rodice a zjistit, jak to maji/vnimaji oni.
Ahoj, mám problém. Skoro 3 leté dítě a není s ním v podstatě žádný problém. Samozřejmě že má takové ty ' dětské " móresy. Ale jinak ok. Jenže : od doby co chodí do školky, 2 x během nějaké debaty kousl nějaké dítě. Řešili jsme to s paní učitelkou, a vždy se to vyřešilo že prostě obě děti toho konfliktu byli " potrestané„, když neví kdo to byl. Ale to beru že se to stává. Ale teď mimo ; dítě začalo chodit ze školky v podstatě každý den s nějakou modřinou, odřeninou, kousancem.. dítě mi tvrdí že mu to dělá nějaký " Lukášek“. Ze začátku jsem to neřešila, brala jsem to tak že se to stává. Jenže dneska nějak mimo řeč padlo že s tím Lukášem mají problémy. Že jim bije děti, ubližuje jim a jsou s ním problémy. Jenže - naše dítě začalo doma všechny kopat, kousat, ubližovat..
A právě to dnes z paní učitelky vypadlo.. ptala jsem se jí zdá to řeší ale říkala že s ním jsou prostě problémy že oni samy mu moc nerozumí..
Jak to mám řešit? Já zase nechci bejt rejpavá.. ale my s ním fakt začínáme mít problémy a evidentně za to může situace ve školce..
jak by jste to řešili?