Problémy pár měsíců po svatbě

Anonymní
19.10.19 13:42

Problémy pár měsíců po svatbě

Ahoj holky, chci se tak trošku vykecat. Máme s manželem pár měsíců po svatbě. Já jsem těhotná a třikrát do týdne brečím. Manžel nemá čas ani na mě, ani na domácnost (žádám po něm jen tu práci, kterou už sama nezvládám, něco přivrtat a tak). A tak mi dneska zase rupli nervy, tak mi řekl, že bych se měla jit léčit do blazince. Že nejsem schopná v životě nic udělat a nic jsem nedokázala. A že jsem nejlínější z jeho patrnerek. Vím, že jsem udelala chybu, že jsem si ho vzala. Tak teď jenom hledám sílu odejít.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

819
19.10.19 13:45

Hodně štěstí :kytka:
A to se takhle vybarvil až po svatbě? ;) :think:
Jak dlouho jste spolu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.10.19 13:47

@Zwetta něco přes rok. On tvrdí, že jsem se vybarvila po svatbě já, že kdyby věděl jaká jsem nikdy by si mě nevzal. Před pul rokem jsme se nastěhovali do nového bytu, kde ještě není nic hotového, a protože mám pár měsíců do porodu, tak je logické, že chci mít všechno připravené.

• Nahlásit
  • Citovat
22665
19.10.19 13:48

Tak třikrát do týdne asi něco nepotřebuješ přivrtat, ne? Nebo proč brečíš, hodně chlapů to nezvládá když je ženský jak chodící hormonální bouře.

Jak spolu jste přes rok celkem? Tak to bude asi ten problém

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.10.19 13:49

@pikola no potřebuju, protože to o co ho půl roku žádám, ještě není hotové

• Nahlásit
  • Citovat
10535
19.10.19 13:52

Jakože jste spolu rok a už máš před porodem a po svatbě? holka neštastná, co tě to napadlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Nevěřím že se takhle změnil až po svatbě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@debra.morgan prostě jsem úplně blbá :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.10.19 13:54

@lachtanice86 asi ne, říkám že jsem si ho neměla brát. Pozorovala jsem to trochu před svatbou, ale vždycky se to nejak urovnalo. Ale teď už je toho asi moc.

• Nahlásit
  • Citovat
19.10.19 13:55

Chápu to jako krátký vztah, kdy brzy přišlo neplánovaně těhotenství, tak pak rychle svatba, společne bydlení a začátek vzájemného poznávání se… No a tam je to riziko, že to nevyjde, vždy o něco vyšší, než když se partneři nějakou dobu znají.. U vás to vypadá, že už ani jeden z vás nemá zájem o záchranu manželství nějak bojovat.. Pokud vás nestmeli to dítě, tak zkuste aspoň zůstat přáteli a na všem se v klidu dohodnout..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 13:58

Po roce vztahu děcko a svatba, kdo chce kam, pomozme mu tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
819
@Anonymní píše:
@Zwetta něco přes rok. On tvrdí, že jsem se vybarvila po svatbě já, že kdyby věděl jaká jsem nikdy by si mě nevzal. Před pul rokem jsme se nastěhovali do nového bytu, kde ještě není nic hotového, a protože mám pár měsíců do porodu, tak je logické, že chci mít všechno připravené.

No…, to bylo vše hrozně hrrr…, teď to asi pociťuješ sama.. V období zamilovanosti se lidé brát nemají, protože mají oba růžové brýle a po roce se vážně vzájemně vůbec neznáte.. 8o :zed:
Je mi to líto, ale když ptáčka lapají…, pokud máš kam jít, šla bych, tohle chování se bude stupňovat.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Dneska z něj vypadlo, že si do kalendáře dělá poznámky, když nepřijedu rovnou z práce domů, a nebo když nespim doma (jednou týdně spím u rodičů, studuji dálkově VŠ, a mám jí v místě jejich bydliště)

• Nahlásit
  • Citovat
19.10.19 13:59

@Beckyttine5 no až přijde to dítě, tak to teprve přijde ten největší zaprah a zkouška vztahu :think: a když už to nedávají teď…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47343
19.10.19 14:00
@Anonymní píše:
@debra.morgan prostě jsem úplně blbá :,(

takový je celou dobu nebo až ted? Pokud až ted tak jste oba ve stresu a snad se to po porodu zlepší. Pokud je takový od začátku tak jsi to měla řešit hned. ted s tím nic moc neuděláš. Počkej po porodu jak to bude, máš kam jít? Ale pokud ho prosíš o jednu věc půl roku tak je lenoch :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama