Problémy s hlavou

Anonymní
1.6.13 13:21

problemy s hlavou

Ahojky tak jak asi začít, předem se omlouvám za anonimitu ale musim.Mam problemx s hlavou citím takovy tlak v hlavě hlavně v zadu za krkem, přijde mi že mam tu hlavu hrozně těžkou, do toho se i celkově necitim dobře je mi zle od žaludku a když delší dobu stojím mam pocit že se složim i ted když vám to tu píši tak mam divně v hlavě, dělá mi problém koukat dolu nebo i do stran, v pondělí půjdu k doktorce jen chci vědět nazory. Předtím jsem byla uplně v pohodě, v patek večer jsem šla spát a rano jsem se vzbudila a začalo motání hlavy a pocit na zvraceni.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
41882
1.6.13 13:24

A nemáš nějakej stres? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17611
1.6.13 13:25

Co třeba blok v krční páteři?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17611
1.6.13 13:26

Co třeba blok v krční páteři?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.13 13:28

Stres nemám právě mi přijde že mám i problem třeba něco číst to se mi taky dělá uplně zle.

• Citovat
  • Nahlásit
5813
1.6.13 13:29

Taky si myslím, že to může být od páteře. Mám s tím zkušenost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.13 13:37

Ja jsem totiž nastoupila do práce po mateřsky dělám tam manualní práci a chytla mě i bolest u lopatky tak mi to mudr opíchala ale je pravda že když třeba sklonim hlavu nebo ji chci otočit tak mě to pícha za krkem a vystřeluje někam do zad.Jen mě právě zarazilo že je mi furt zle od žaludku a posit slabosti, to může byt u blokaci krční páteře?

• Citovat
  • Nahlásit
31600
1.6.13 13:37

Řekla bych, že od krční páteře, může to být počátek migrény. Někdy se to stane, že se člověk nějak blbě přeleží. Mě pomáhá spát pak bez polštáře ve stabilizované poloze, netvrdím, že je mi to bez polštáře pohodlné, nicméně to zabírá. A vzít si preventivně brufen, na neuru mi řekli, že pokud mám lehkou bolest, tak prášek může zabrat, ale jakmile sebolest jakoby rozvětví, tak ten samý prášek už zabrat vůbec nemusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5813
1.6.13 13:46
@Anonymní píše:
Ja jsem totiž nastoupila do práce po mateřsky dělám tam manualní práci a chytla mě i bolest u lopatky tak mi to mudr opíchala ale je pravda že když třeba sklonim hlavu nebo ji chci otočit tak mě to pícha za krkem a vystřeluje někam do zad.Jen mě právě zarazilo že je mi furt zle od žaludku a posit slabosti, to může byt u blokaci krční páteře?

Ano, páteř je bezpáteřní mrška :-) Ovlivňuje toho v těle hrozně moc :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat