Problémy s MS, váš názor?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 09:51
Problémy s MS, váš názor?

Ahojky holky :srdce: mám takový problém :nevim:…asi to rozepíšu takhle: 22.12.2018 proběhl pohlavní styk, MS jsem měla dostat 27.12.2018, ale dostala jsem ji až 15.1.2019 trvala jen 2 dny a byla strasne slabá(skoro nic) pak jsem si dala horké kakao a lehce mi to vyvolalo a pak byla normálně nějakých 6dnů…je pravda, že držím dietu a chodím do fitka, tak by to mohlo být i tím, jenže teď jsem měla dostat MS 12.2. a MS stále nepřišla (už to je 27 dnů spoždění)… dělala jsem si od té doby několik těhotenským testů, naposledy 27.2. a negativní, ale bojím se, že bych mohla být v tom :(

Reakce:
lachtanice86
Echt Kelišová 7643 příspěvků 10.03.19 09:53

A styk byl jen toho 22.12? To už by test dávno ukázal.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 09:54
@lachtanice86 píše:
A styk byl jen toho 22.12? To už by test dávno ukázal.

Ano styk byl jen toho 22.12., vim, ze by to měl test už ukázat, ale myslíte, ze je možný falešný výsledek?

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 45825 příspěvků 10.03.19 09:57

Je to velmi, velmi nepravděpodobné. Jestli chceš mít jistotu na 100 %, můžeš si zajít na krev, ale opravdu bych se neobávala.

denkat
Kecalka 489 příspěvků 10.03.19 10:17
@Anonymní píše:
Ahojky holky :srdce: mám takový problém :nevim:…asi to rozepíšu takhle: 22.12.2018 proběhl pohlavní styk, MS jsem měla dostat 27.12.2018, ale dostala jsem ji až 15.1.2019 trvala jen 2 dny a byla strasne slabá(skoro nic) pak jsem si dala horké kakao a lehce mi to vyvolalo a pak byla normálně nějakých 6dnů…je pravda, že držím dietu a chodím do fitka, tak by to mohlo být i tím, jenže teď jsem měla dostat MS 12.2. a MS stále nepřišla (už to je 27 dnů spoždění)… dělala jsem si od té doby několik těhotenským testů, naposledy 27.2. a negativní, ale bojím se, že bych mohla být v tom :(

Ahoj, zajdi si ke svému gynDr, lepší radu ti tu stejně nikdo nedá …může to souviset s tou dietou a cvičením, zvlášť jestli si nějak razantně a rychle zhubla, ale těhotenství je dost nepravděpodobné ;)

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9553 příspěvků 10.03.19 10:38

Zajdi na gyndu, na vyvolávacku, ale těhotná bys neměla být, to by test dávno ukázal…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.19 14:51
@denkat píše:
Ahoj, zajdi si ke svému gynDr, lepší radu ti tu stejně nikdo nedá …může to souviset s tou dietou a cvičením, zvlášť jestli si nějak razantně a rychle zhubla, ale těhotenství je dost nepravděpodobné ;)

Děkuji všem za odpovědi, v pátek jsem byla na vyvolavacce, doktor mi dělal ultrazvuk, ale nic jsem nezminila o strachu z těhotenství…myslíte, ze to už by na ultrazvuku viděl, když mě vyšetřoval a kontroloval vaječníky jestli mám vše v pořádku když mi nedorazila MS? Stále zatím na MS čekám, má projít do 2 týdnu

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 45825 příspěvků 20.03.19 18:07

Ze styku v prosinci už by mu mimno zamávalo plně vyvinutou rukou s pěti prstama.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.19 21:39
@ugluk píše:
Ze styku v prosinci už by mu mimno zamávalo plně vyvinutou rukou s pěti prstama.

Děkuji za odpověď, tak to by jsi doktor už určitě něčeho všiml :srdce:

Váš příspěvek
Reklama