Problémy s nájmem

122
25.2.16 22:36

problémy s nájmem

Ahoj holčiny přišla jsem opět s dotazem tentokrát ohledně bytu. Přítel pronajal svůj byt svému stejdovi.dnes došlo na to že měl zaplatit první nájem ale prej mu peníze nedá protože na to nemá..:D to hlavní co mě zajímá stryc tvrdil že potřebuje abychom mu napsali že si nepřejeme aby měl trvale bydliště aby dostal příspěvek na bydlení..podle mě k tomu aby dostal příspěvek na bydlení tak právě to trvalé bydliště mit musí ne? á když sme chtěli at zaplatí z nemocenské tak nám tvrdil že paní mu nemocenskou zapoměla poslat..:D ja jsem přesvědčená že jsou to jen výmluvy a jsem rozhodnutá ho z bytu vyhodit protože přítel nemůže platit náš byt a ještě za strejdu jaky máte prosím názor popřípadě nějakou radu? děkuji moc :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17669
25.2.16 22:42

Kecá. Darmo se neříká „po přízni řízni“. Je to smutné, ale takhle to někdy dopadá. Dejte mu nějaký termín a pak ho budete muset vyhodit a budete ti nejhorší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882
25.2.16 22:43

Ahoj. Ano pokud chce příspěvek na bydlení musí tam mít trvalé bydliště, ale nesmí ho tam mít nikdo jiný. Jinak doporučuji strejdu vyhodit. Chápu, že rodina si musí pomáhat, ale tohle je moc. Pokud však nejste milionáři :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
25.2.16 23:06

@ivanka164 bez trvalého bydliště a smlouvy nic nedostane. Záleží co máte ve smlouvě. Pokud jí nemáte tak ho vykopněte, pokud máte musíte ho písemně upozornit a vykopnout ho dle smlouvy. Trvalé bydliště si může přihlásit sám na základě smlouvy o nájmu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
25.2.16 23:26

@Mexie milionáři važně nejsme..:D máme co dělat sami se sebou..:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882
25.2.16 23:30

@ivanka164 To je taková ta rodinka co jen využívá a přiživuje se na ostatních. Vykopnout a nazdar :cert: Sice budete možná ti nejhorší, ale lepší než platit strýčkovi byt a sami strádat. :jazyk: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1670
26.2.16 00:30

Ja bych mu hezky vysvetlila, ze nemate penize na to, aby Ste platili svuj byt+ jeho najem. Zeptala bych se jak to vyresite. Pekne klidne bez hadek a ze se to samo nezaplati. Jestli nebude spolupracovat dejte mu termin do kdy bude bydlet u Vas a pak bych hledala najemnika, ktery Vam platit bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.16 00:42

Ty jo, to je drsný, když se takhle chová člen rodiny. S těma penězma se podle mě jen vymlouvá, moc náhod najednou. Hlavně bych mu vůbec nedovolila se trvale přihlásit, kdo ví komu ještě nechce včas platit a pak ho budete složitě zas odhlašovat. Jelikož je to strejda, tak předpokládám, že ani od něj nemáte kauci, pro případ, že by nezaplatil, abyste to nemuseli platit ze svého. Jak píše rena, promluvila bych si s ním, aby pochopil, že musí prostě platit a včas. Když to nepomůže, tak se řiďte smlouvou a když jí nemáte, tak pryč sním a najít si nějakýho spolehlivýho slušnýho nájemníka. Držím pěsti :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58700
26.2.16 07:43

@ivanka164 mazec, vyšupněte ho co nejdřív - pokud jste s nim sepsali smlouvu, nebude to tak jednoduché.. jinak kecá, co na to říct jinýho..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
258
26.2.16 08:08

@ivanka164 Ano, pro příspěvky musí mít nahlášené trvalé bydliště. Nicméně i přesto, že majitel napíše do nájemní smlouvy, že si nepřeje trvalé bydliště, nesmí na to brát úřad zřetel :/ a trvalé bydliště musí nájemníkovi přihlásit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama