Úklid panelového domu

elot
24.2.16 11:10

úklid panelového domu

Ahoj zajímalo by mně, kolik platíte za úklid v paneláku, pokud si neuklízíte sami. Myslím cenu za měsíc, za jednu bytovou jednotku. Jde o to, že já uklízím tři a nevím jestli nejsem moc levná :lol: dík

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8112
24.2.16 11:15

A to uklizis chodbu v paneláků a nebo přímo ty bytové jednotky?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
elot
24.2.16 11:23

Aha, to mi nedošlo. Uklízím společné prostory jednou týdně

  • Citovat
  • Upravit
8112
24.2.16 11:32

A kolik pater? A jak je velká chodba? Podívám se ti, kolik platime my, ale u nas to dělá paní z baraku a uklizi 2× týdne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8112
24.2.16 11:36

Tak my jako celý barák platime za úklid za rok cca 26500 kc ( 24 bytu ) a nás byt to vychází na 1350 kc za rok. Jo a jsme 8 patrový barák.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10140
24.2.16 11:45

U nas se plati 100kc/m
8 pater 40 bytu.
Uklid 2× tydne. Jednou celi barak, jednou prizemi

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
elot
24.2.16 11:45

@myskalucka dík, ja mám čtyřpatrové bez výtahu, po třech na patře. Mám 100kč za byt.tak nevím jestli nechtít aspoň 120 :think:

  • Citovat
  • Upravit
23081
24.2.16 11:52

Ahoj, my platíme stovku za byt - 5 pater po třech bytech, výtah, pak klasika přízemí, suterén, sklepy atd. Paní chodí každou neděli.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
165
24.2.16 11:57

U nás se platí 100 za byt, a jsou v tom i okna, zábradlí, sklepy a tak;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8112
24.2.16 11:58

@elot : myslím, že dostávás adekvátní částku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1659
24.2.16 12:00

My platime 67kc/mesicne. 15 bytu x 3 vchody. Pani uklizi jednou tydne chodby, sklep.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
24.2.16 12:41

@elot 4 p, platíme 68 kč měsíčně. Baba tu šudlá chodbu cca 2× týdně, ale o úklidu nejde mluvit - spíš mám pocit, že tu chodbu víc ušpiní :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3726
24.2.16 19:10

Holky tak já ted uklízela 2 měsíce devítipatrak každý vchod jednou v týdnu ale nedělám to sama na sebe ale pod úklidovou firmou a dostávala jsem trojku, ted to zrušili prý je to drahý je fakt že nevim kolik si bere firma a kolik dává mě :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6594
30.1.20 06:58

Krásné dobré ráno všem!

Jdu s trochu jiným dotazem, protože se mi nechce zakládat jiná diskuze :-D

V paneláku na chodbě vždy tři byty, k jednomu bytu se jde podél zábradlí - můžu si na to zábradlí dát takovou tu rohož, co se dávaly za postel - aby lidi, co jdou po schodech neviděli a my to trochu odhlučnili a zasoukromničili?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32231
30.1.20 07:10

@Salorka No řekla bych, že ne…není to tvoje zábradlí a za další asi ani kvůli požárním předpisům.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný