Problémy s páteří

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lejzyyyy
Povídálka 13 příspěvků 09.09.18 18:22
Problémy s páteří

Ahoj, chtěla bych se zeptat zda je možné aby se mi točila hlava od krční páteře i když mě páteř nebolí, děkuji.

Reakce:

Nickless
Povídálka 19 příspěvků 09.09.18 18:24

Ano je to možné

BerenikaI
Nováček 7 příspěvků 09.09.18 18:43

Ano. Může i hučet nebo pískat v uších.

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 09.09.18 22:46

Ano může to být, taky s tím mám problémy.

lejzyyyy
Povídálka 13 příspěvků 10.09.18 14:53

@shadowbabe I když tě páteř nebolí?:) co pomáhá? na neuro jdu až za 2 měsíce..

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 12.09.18 14:12

@lejzyyyy Stává se to i když zrovna nebolí, ano. Mám i problém s motáním hlavy, nebo závratě. Bohužel se s tím někdy nedá nic moc dělat, pokud si mám vzít prášek, tak musím hned jak to začnu cítit. Jinak mi pak nic nezabere. Hlavně hodně pít a někdy pomůže lehoučká masáž hlavy :)

Martinare
Povídálka 35 příspěvků 15.09.18 12:18

@shadowbabe Mám stejné problémy, můžu se zeptat jaké bereš léky? Mě nic zatím nepomohlo.

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 15.09.18 21:19

Novalgin, ale někdy nezabírá, pokud vezmu pozdě :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >