Problémy s pitím

Anonymni
2.5.08 17:17

Problémy s pitím

Ahoj vsechny, mam 9. mesicni holcicku a uz mesic ji ucime na hrnicek. Koupili jsme i lahvicku, ale bez uspechu. Kojim rano a vecer a 1× v noci. Do jidla ji pridavam kojeneckou vodu. Nemate nejaky typ, jak na to? PRosim pomozte:-)) Dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13349
2.5.08 18:27

ahoj, já bych vyzkoušela ruzné druhy lahviček. u nás to vyšlo až na tak sedmý pokus…
docela se mi osvědčilo pítko od Nuku (s měkkou placatou savičkou) a nebo od Nuby. jestli máš Avent Magic cup, tak z toho vyndej membránu, aby to líp teklo (sice už nebude nekapací, ale je to dost těžké na sání…). a taky vyzkoušej ruzná pití (voda, ovocné čaje, dětské čaje…, nedávala bych džusy…)
nevzdávej to, nakonec to pití bude OK ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2346
2.5.08 18:48

U nas se postestilo az po roce. Bavila jsem se o tom s pediatricou, tak pry pohoda, do roka stejne je hlavni prijem tekutin vice mene MM nebo UM. Takze jsem to nelamala pres koleno. Snazila jsem se delat vodnatejsi prikrmy. Dehydratovana Alli rozhodne nebyla, jen dostavala tekutiny jinym zpusobem. Linda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
423
2.5.08 19:31

problémy s pitím

Ahojky, tak já měla s dcerou to samé. Nám se osvědčila lahvička MAM ULTIvent, s takovou tou plochou savičkou, a taky ten hrníček od NUKU, jak píše nozu. Ten NUK nemá membránu, docela dost teče, ale to pítko je krásně měkké. Holka se mně vůbec nechytala ani na ty anatomicky tvarované savičky, nebo AVENT, CHICCO… No a z hrníčku s membránou jí to nešlo vůbec.

Kojím ji doteď, bude jí 15 měsíců, a jak ta lahvička od MAM ULTIvent, tak pítko od NUKU, nám žádny problém s kojením neudělaly.

Alte

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
2.5.08 19:54

Ahoj,tak já kojila do 1 roku.Dcerka měla k příkrmům od 6 měsíce mlíčko z prsa,protože jsem zaváděla příkrmy velmi pozvolně a dle mojí pediatríčky jí to stačilo.Jen v horku dostávala kojeneckou vodu po lžičkách.Od 9 měsíců jsme připojili hrneček od Chicca s dírkami(ne membránový!) a kolem roku se z něho naučila formou hry sama pít.Lahve jsem nikdy nedávala kvůli zubům.Prostě musíš zkoušet,ale ono to jednou přijde! :wink: "A pili jsme jen ov.čaje a vodu.Renata :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Efa
208
2.5.08 20:25

Ahoj, nam trvalo taky dlouho, nez se maly naucil aspon trosku pit neco jineho, nez MM. Ted vypije tak 10-15ml a to je uspech :lol: Kojim 3× denne a 1× v noci. Tak i tak ma tech tekutin, myslim, dost. Zacala jsem polehounku nekdy koncem 6. mesice spolecne s prikrmy. Nejdrive caj i vodu jen vyplivoval a prskal ven. Lahvicky se savicku nechtel vubec, nevedel, co s nima, jen je okusoval. Pak jsem zkusila MagicCup od NUKU, jenze ten je s membranou, takze taky bez uspechu a ted se zadarilo s hrneckem Tommee Tippee, koupila jsem ho v Kauflandu. Ma jen 1 dirku, tak to az tak moc netece a to mu vyhovuje. Jinak zubarka mi vubec nedoporucovala kvuli kazum lahvicky se savickou a zadne detske caje od Hippu a spol., ze jsou slazene a dzusy ci stavy uz vubec ne (i fruktoza podporuje tvorbu kazu). Jeji doporuceni zni: hrnecek a v nem bud vodu nebo fenyklovy ci obycejny ovocny caj. Tak preji trpelivost a brzky uspech!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.5.08 22:46

Meli jsme v osmi mesicich stejny problem, z hrnecku s membranou to mala neumela a bez membrany se topila. Naucila se to tak, ze jsem odstrikala trochu mleka do hrnecku (magic cup od Aventu) a jeste trosku vedle. Omocila jsem ten zobacek v mlece a dala male oliznout a zase a zase a ona kdyz poznala znamou chut, doslo ji co po ni chci a zatahla.
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
59
3.5.08 21:32

Ahojky, my jsme měli to samé, ještě s tím trochu bojujem.
Zabodovalo u nás MAM ULTIvent a pak s drogerie DM hrníček nevím jak se jmenuje ale jsou barevné jiný vršek a jiný spodek. Je netekoucí a má pítku tvrdou. Byla u nás kamarádka se synem a donesli si tento hrníček a naše Monča ho pomalu nechtěla vrátit. Stojí do stovky. V kočárku ho vá vždy na dosah a sesm tam se napije i sama. Papa Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama