Problémy s přítelem v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 20:54
Problémy s přítelem v těhotenství

Ahoj, všem. Poslední dobou se strašně trápím a nevím jak dál. Tak se tu zkusím svěřit, zajímaly by mě totiž vaše názory na věc.
Jsem těhotná v 8 měsíci těhotenství, žiji s přítelem a ještě stále chodím do práce, dělám krátké dlouhé týdny za barem, 14-15 hodinové směny, už to je pro mě zaprah, ovšem nemám nárok na mateřskou a přítel by mě bohužel sám neuzivil. Naše situace není zrovna nejlehčí, ale miminko, které sice nebylo úplně plánované nebylo, mi dalo nový životní směr, je to něco pro co teď žiji a co mě drží nad vodou. Přítel, mi do práce vaří, je hodný a snaží se, ale jeho chování začalo být v poslední době dost lhostejné, není se čemu divit mám vážně brutální emocionální výkyvy, ale hlavně proto že se s ním úplně necítím nejlíp, neustále cítím mezi námi jakou si propast, nevím proč, taky mi stále přijde že ještě něco cíti ke své bývalce, ale je to jen pocit, nemám žádný důkaz, a když jsem se zeptala samozrejme mě poslal do háje. A přítel je na mě poslední dobou jak na cizí, když se nastve, říká mi ať už nechodim domu, posílá mě do pii, kvůli tomu třeba že se mi třeba jen v tu chvíli něco nelíbí a řeknu to nahlas, předevčírem ta samá situace, já byla v práci a dokonce na mě křičel a naprahoval na mě ruku s pulitrem, jakože na mě vyleje pivo, pak odešel, napsal mi že ho ne miluji a ozral se úplně hrozně, já samozřejmě tvrdla v práci o hladu, on měl volno. Včera jsem ho jen trochu ošklivě popohnala v krámu, ať dělá jelikož zavirali za půl hodiny v knihkupectví a byli jsme domluvení že vybereme spolu nějakou knížku pro miminko, no a když jsem ho popohnala on se strašně naštval a šel někam pryč, tak jsem šla vybírat tu knížku sama, za chvíli tam nalitnul se slovy že mi rozbije držku, že jsem pia a nahazel na mě všechny věci co jsme koupili, ty lidi jak na nás koukali… Bylo to hrozný. Tak jsem se dnes sebrala a odjela pryc, nadobro. Ale je to těžké a bolí to. Ležím a jsem úplně v háji, pořád na něj musím myslet. A to nechci protože stres ubližuje nejen mě ale i dítěti. Je tu někdo kdo má podobné zkušenosti, nějaká rada jak to přežít, byla bych moc ráda :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
romik0013
Ukecaná baba ;) 1835 příspěvků 13.07.19 21:03

Jako fakt?? :zed: :zed: fakt chces vychovavat dite s nekym, kdo na tebe v tehotenstvi rve, ze jsi.pica a ze ti rozbije drzku???tak to je mi toho mrnete dost lito :think: okamzite by sem se odstehovala…

PaníBovaryová
Závislačka 4955 příspěvků 13.07.19 21:05

Nechci tě rozrušovat, ale bude asi lepší, když zůstane expřítelem.

jannina1
Závislačka 4766 příspěvků 13.07.19 21:07

Co jsi si to nasla za otce k diteti? To vypada, ze je to uplny psychopat. Ten ti teda oporou nebide, ani diteti dobrym otcem…

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 13.07.19 21:09

@jannina1 @PaníBovaryová no ona o sobě také píše, že má brutální emocionální výkyvy, asi také po přítelovi štěká, a on oplácí, jak umí - zřejmě jaký hopkal, taků potkal :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 21:12

Ty emocionální výkyvy jsou spíš z toho těhotenství, hrozně lehce se rozplacu, všechno mi je líto a jsem stále napruzena. A on to asi nezvládá nebo nevím.

PaníBovaryová
Závislačka 4955 příspěvků 13.07.19 21:13
@stinga píše:
@jannina1 @PaníBovaryová no ona o sobě také píše, že má brutální emocionální výkyvy, asi také po přítelovi štěká, a on oplácí, jak umí - zřejmě jaký hopkal, taků potkal :nevim:

hledim, že si taky ze Slovácka :palec:

PaníBovaryová
Závislačka 4955 příspěvků 13.07.19 21:14
@Anonymní píše:
Ty emocionální výkyvy jsou spíš z toho těhotenství, hrozně lehce se rozplacu, všechno mi je líto a jsem stále napruzena. A on to asi nezvládá nebo nevím.

ohrožuje tě kríglem a ty tomu říkáš „nezvládá“? Na mě manžel nikdy nezvýšil hlas

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 21:16

Já vím, že to je už přehnané, proto jsem taky odešla. Ovšem nedokážu si představit, že na to budu sama. Nebo spíš, bez otce..

Martha03
Ukecaná baba ;) 1275 příspěvků 13.07.19 21:26
@Anonymní píše:
Já vím, že to je už přehnané, proto jsem taky odešla. Ovšem nedokážu si představit, že na to budu sama. Nebo spíš, bez otce..

Kolik vám je? Teď už s tím těžko něco uděláš, jsi těhotná a za nedlouho budeš matka a musíš si poradit. Výběr partnera jako otce děti se ti moc nepovedl, otázka je do jaké míry má na té Itálii co u vás vládne podíl tvoje hormonální nevyrovnanost, i když samozřejmě nic nedává právo chlapovi na to aby ti sprostě nadával, dělal gesta, že ti něco udělá apod. Tak se s ním zkus domluvit, že půjdete do poradny, zkuste tam docházet každý bydlete jinde. Když nic tak aspoň nějak narovnate vztahy, jelikož at chceš nebo ne, je to otec tvého dítěte a budete muset při jeho výchově nějak kooperovat. Když už tak pro to nenarozené dítě byste měli projevit snahu oba dva.

romik0013
Ukecaná baba ;) 1835 příspěvků 13.07.19 21:29
@Anonymní píše:
Já vím, že to je už přehnané, proto jsem taky odešla. Ovšem nedokážu si představit, že na to budu sama. Nebo spíš, bez otce..

Porad lepsi to udelat ted pres porodem, nez pak s malym ditetem…a bez otce nemusi byt, neni jedinej na svete a nie vzdy je biologicky otec ten nejlepsi ;)

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 13.07.19 21:32
@PaníBovaryová píše:
hledim, že si taky ze Slovácka :palec:

jo jo, nebo lépe šak ba

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 21:38

Je mi 22. A jinak ta poradna není špatný nápad.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 21:39

A příteli je 25

Martha03
Ukecaná baba ;) 1275 příspěvků 13.07.19 21:43
@Anonymní píše:
A příteli je 25

Víš jste mladí, dítě neplánované, oboum vám trošku hrabe… Bez urážky. Myslím, že třetí nezaujata osoba by vám mohla pomoci se s tím nějak poptat, budete se moci vyjádřit, ale v poradně vám pomohou, aby to nesklouzlo do hádek. Pak můžeš vyhodnotit, zda tam je šance nebo ne. Ale jak jsem psala minimálně můžete trošku napravit vztahy, aby jste byli dítěti dobrými rodiči ať už spolu nebo od sebe.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama