Jak moc je plod poškozen? Alkohol před zjištěním těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 07:24
Jak moc je plod poškozen?

Ahoj, prosim nenadavejte mi :,( uplnou nahodou jsem zjistila, ze jsem tehotna, neresila jsem to pac neberu prasky, a zpozdeni bylo ruzne, tyden, 14 dni i 3 nedele a nikdy nic, a najednou toto, posledni menses byl 30.5, a 14 dni po mi test ukazal 2 carky, 5 testu pozitivnich asi mluvi za vse, nemohla jsem tomu uverit, vcera mi gyndarka rekla, ze tam je malinkej vacek, ze to ani přístroj nemuze zachytit tak me vzala UZ pres pochvu, a videla neco strasne malinkyho, rikala ze nesmim plisnove syry, kourit a put alkohol.. A v tom to je, za posledni dobu se stalo hodne veci, kamaradka mela autonehodu, okradl me vlastni stryc a dalších xxx neprijemnych veci.. Da se rict, ze skoro kazdy den do te prohlidky jsem neco pila ne ve velkem a ne tvrde, pouze vino max 3 sklenicky.. Cigara tak 4 za den.. Za tech 14 dni zpozdeni jsem se picla vice asi 2× a zas „jen“ po vine.. Muze to ten malinky vacek nejak poskodit? Uplne jsem se zhrozila.. :,(

Přečtěte si článek: Těhotenství a alkohol: Opravdu škodí?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aduš8
Kelišová 5356 příspěvků 13.07.19 07:30

Může a nemusí… To ti nikdo ale teď neřekne. Bych se spíš zamyslela nad tím, proč každý problém řešíš chlastem, to dělají alkoholici.

blumen
Hvězda diskuse 53665 příspěvků 13.07.19 07:32

Kdyby byl poskozen, tak v rannem stadiu dojde k potratu.
Hlavne s tim hned prestan a bude to dobre.

blumen
Hvězda diskuse 53665 příspěvků 13.07.19 07:33
@Aduš8 píše:
Může a nemusí… To ti nikdo ale teď neřekne. Bych se spíš zamyslela nad tím, proč každý problém řešíš chlastem, to dělají alkoholici.

To jo, no. Ja to resim cokoladou :oops: :mrgreen: coz taky neni dobre, ale lepsi.

nezna_margarita
Ukecaná baba ;) 1142 příspěvků 13.07.19 07:34

Ahojky. Vubec se neboj. Jestli se ma neco pokazit, tak by to bylo i bez alkoholu a cigaret. Nejhorsi jsou asi stresy. Ted uz to vis, tak nepij a pokud mozno nekur a uzivej si. Je spousta tehotnych, co si sklenku daji a maji zdrave prcky. Fetacky nepremysly, jestli jim ta chemie muze zabit miminko a donosej zdravy deti. Preji prijemne tehotenstvi a hodne miminko :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 07:35
@blumen píše:
Kdyby byl poskozen, tak v rannem stadiu dojde k potratu.
Hlavne s tim hned prestan a bude to dobre.

Jasne ze prestanu, okamzite jsem rekla ze pit nebudu, zavisla nejsem, jen jsem vzdy doma neco mela tak jsem si dala no..ale bojim se aby to nebylo poskozene kdyz je to pidi…

blumen
Hvězda diskuse 53665 příspěvků 13.07.19 07:36
@Anonymní píše:
Jasne ze prestanu, okamzite jsem rekla ze pit nebudu, zavisla nejsem, jen jsem vzdy doma neco mela tak jsem si dala no..ale bojim se aby to nebylo poskozene kdyz je to pidi…

Kdyby bylo neco spatne, projevilo by se to potratem. Mozek apod se vyviji az pozdeji.

blumen
Hvězda diskuse 53665 příspěvků 13.07.19 07:39

Tim myslim rannym potratem, tak se neboj.

ugluk
Hvězda diskuse 47397 příspěvků 13.07.19 07:42

Jestli je to teprve miniváček, jsi na úplném začátku, tak uvidíš. Jak dlouho jsi od toho pozitivního testu? Pravděpodobně při větším poškození by to tělo ukončilo samo, ale nic není stoprocentní a některé věci se projeví třeba v řádu let. To samé ale i u „vzorných“ těhotenství. Tak už nepij a nekuř, plísňové sýry normálně můžeš, pokud budou z pasterovaného mléka (což jsou v běžném supermarketu všechny) a uvidíš. Teď už zpětně stejně nic nenaděláš, tak koukej dopředu.

lucynka25
Extra třída :D 10083 příspěvků 13.07.19 08:00

Určitě to bude v pohode, kdyby ne, byl by pravděpodobně potrat v rannem stadiu.Je spousta holek, co „se bavi“ a nevi, ze jsou tehotne.
Ja treba u prvni dcery zrovna mela tridni sraz po 10letech, jeste jsem si tam vylejvala srdicko jak. nemuzu otehotnet a pekne se picla..za tyden jsem zjistila, ze jsem těhotna. Vsechno v poradku. Kourila jsem hodne, hned jsem prestala.
Nestresuj se uz, zij zdrave a tes se na miminko :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 09:02
@ugluk píše:
Jestli je to teprve miniváček, jsi na úplném začátku, tak uvidíš. Jak dlouho jsi od toho pozitivního testu? Pravděpodobně při větším poškození by to tělo ukončilo samo, ale nic není stoprocentní a některé věci se projeví třeba v řádu let. To samé ale i u „vzorných“ těhotenství. Tak už nepij a nekuř, plísňové sýry normálně můžeš, pokud budou z pasterovaného mléka (což jsou v běžném supermarketu všechny) a uvidíš. Teď už zpětně stejně nic nenaděláš, tak koukej dopředu.

4.cervence mi vysel pozitivni test a vcera mi gyndarka prave rekla, ze to je strasne malinky a ze to ani UL nezachytil, jen ten „vnitrni“

SlečnaDahlia
Závislačka 2748 příspěvků 13.07.19 09:10

Kdyby to poškodilo plod, tak v téhle fázi těhotenství nejpravděpodobněji dojde k potratu. Takže klid.

Co ale dítě poškodí úplně určitě je máma, která každý problém „řeší“ chlastem. A že těch problémů s dítětem bude. Tři skleničky denně není málo, to je v podstatě pořád hladinka. Takže tohle řeš úplně určitě.

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 13.07.19 09:14
@Anonymní píše:
4.cervence mi vysel pozitivni test a vcera mi gyndarka prave rekla, ze to je strasne malinky a ze to ani UL nezachytil, jen ten „vnitrni“

Za prvé nechápu, proč ti v tomhle týdnu vůbec dělala ultrazvuk přes břicho. A za druhé, já první měsíc těhotenství absolvovala oslavu narozenin, 14-denní zánět průdušek, kdy mě cpali vším možným, chlastačku s dlouho neviděnou kamarádkou, Vánoce… Bylo toho dost. :lol: Takže klid. Většina to tak má.

warita
Extra třída :D 11831 příspěvků 13.07.19 09:15
@Anonymní píše:

nejak tomu nerozumim. 4. cervence bylo pred vic nez mesicem. Ted tam mas co?

karkarka
Závislačka 4176 příspěvků 13.07.19 09:16

@warita vždyť je teprve 13.cervence?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama