Kusovitý výtok v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 14:48
Kusovity výtok?

Ahoj potřebuju radu od zkusenych maminek. :)
Jsem 35tt a poslední 2tydny každé ráno, když vstanu tak ze mě vytéká velké množství výtoku ale takové bílé kusy hlenu.jak to vyteče, tak celý den zase nic. O zánět ani o kvasinky nejde. Doktor řekl, že o nic nejde. nemate s tím některa zkušenost prosím?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 35. týden těhotenství?

Reakce:
Corty
Stálice 78 příspěvků 12.07.19 14:53

S největší pravděpodobností ti po částech odchází hlenová zátka. Mě to úplně stejně začlo na začátku též 35tt a teď v 36tt to vypadá, že ze mě odešel asi zbytek.

M-A
Kecalka 447 příspěvků 12.07.19 15:15

Přesně, nejspíš zátka, mě odchází taky postupně už 3 týdny, teď 38.tt

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 12.07.19 15:58
@Anonymní píše:
Ahoj potřebuju radu od zkusenych maminek. :)
Jsem 35tt a poslední 2tydny každé ráno, když vstanu tak ze mě vytéká velké množství výtoku ale takové bílé kusy hlenu.jak to vyteče, tak celý den zase nic. O zánět ani o kvasinky nejde. Doktor řekl, že o nic nejde. nemate s tím některa zkušenost prosím?

Leukorea. S přibývajícími měsíci stoupá i množství. Logicky po ránu je toho nejvíc, když to celou noc válíš v sobě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 17:38

@Corty to mě také napadlo, ale četla jsem, že zátka je taková nahnědlá. Jsem prvorodička, takze se v tom vůbec nevyznám a můj doktor je bohužel takový, že mi nejak neporadí :?

prceek55
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 12.07.19 17:47

Já to tak mám furt od 35tt teď jsem 38tt a to i přes den.. Je to normální prý :)

Váš příspěvek
Reklama