Problémy s uchem po píchnutí náušnice

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gusica
Kecalka 185 příspěvků 26.03.18 11:05
Problemy s uchem nausnice

Ahoj. Nechali jsme nasi holcicce v jednom roku pichnout nausnice. Pichali ji ucho jehlou, chtela jsem puvodne nastrelit ( druha dcera ve 3 mesicich nastrelene a zadny problem), ale nevyslo to a dr me premluvil, ze napichnutim je to lepsi, ze nastrelenim se vystreli nejake body atd. Zijem v zahranici a tady se nausnice davaji az od 3 let!
No a to ucho od zacatku nedalo pokoj, hnisalo, pak zase dobre, pak zase zacalo hnisat…ale jen jedno. Nausinice ma zlate. Ted uz asi rok nehnisalo ale tvori se tam takova bulka viz foto. Zda se mi vetsi a vetsi. Doktorka mi rekla, ze je to jizva, reakce na cizi teleso a ze proc takovemu malemu diteti davat nausnice ????To je ale jine tema…
Co myslite? Mam ji ty nausnice nechat anebo radeji vyndat? Byla by to skoda ale hlavne at to je v poradku :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Jančakecalka
Generální žvanilka 21106 příspěvků 26.03.18 11:11

Naše dcera s tím měla problémy jen díky tomu, že měla náušnice zlaté-dostala je od babči. Koupila jsem stříbrné bez niklu a od tý doby má pokoj. Já totiž taky nesnesu zlato, tak taky nosim jen stříbro.

Russet
Echt Kelišová 8399 příspěvků 26.03.18 11:11
@gusica píše:
Ahoj. Nechali jsme nasi holcicce v jednom roku pichnout nausnice. Pichali ji ucho jehlou, chtela jsem puvodne nastrelit ( druha dcera ve 3 mesicich nastrelene a zadny problem), ale nevyslo to a dr me premluvil, ze napichnutim je to lepsi, ze nastrelenim se vystreli nejake body atd. Zijem v zahranici a tady se nausnice davaji az od 3 let!
No a to ucho od zacatku nedalo pokoj, hnisalo, pak zase dobre, pak zase zacalo hnisat…ale jen jedno. Nausinice ma zlate. Ted uz asi rok nehnisalo ale tvori se tam takova bulka viz foto. Zda se mi vetsi a vetsi. Doktorka mi rekla, ze je to jizva, reakce na cizi teleso a ze proc takovemu malemu diteti davat nausnice ????To je ale jine tema…
Co myslite? Mam ji ty nausnice nechat anebo radeji vyndat? Byla by to skoda ale hlavne at to je v poradku :think:

Vyndat. Že je holka, je snad poznat i tak. Vím, u nás je to taková tradice, sama jsem měla naušnice od miminka. Ať si je nechá nastřelit později…

gusica
Kecalka 185 příspěvků 26.03.18 11:12

@Jančakecalka : ale ma spatne jen jedno ucho?! Alergie to pry nebude protoze by mela obe usi a natekle coz nema…

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 26.03.18 11:13

Nepovim Ti, jak se to jmenuje, každopádně je to častá komplikace naušnic. I když vyndáš, může růst, pokud odstraníš, může znovu narůst. Tohle nemá spojitost s dr, to se prostě deje.. já sama mám jednu, vyndáním naušnice se přestala zvětšovat, není vidět, ale nezmizela - naušnici nemám cca 20 LET.

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 8826 příspěvků 26.03.18 11:13

Vyndala bych je, ma to ošklivé

Jančakecalka
Generální žvanilka 21106 příspěvků 26.03.18 11:13
@gusica píše:
@Jančakecalka : ale ma spatne jen jedno ucho?! Alergie to pry nebude protoze by mela obe usi a natekle coz nema…

Já mám alergii taky jen na jednom uchu, když si vezmu náhodou zlaté, to mi to vždycky nateče a zrudne, druhé v pohodě.

gusica
Kecalka 185 příspěvků 26.03.18 11:19

@martina.se : ale nebezpecne to neni?

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 26.03.18 11:20

@gusica mmchdm, udělala by se i u nastřelení, je to fakt běžné.. ne, nebezpečné to není, jen protivné, pokud to naroste, ale dá se odstranit, jen je riziko, že naroste znovu.. mám mnohem větší, ale v běžném životě to není vidět, nijak mi to neomezuje

gusica
Kecalka 185 příspěvků 26.03.18 11:25

@martina.se : ze bych jeste chvilku pockala a jen to pozorovala?

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 26.03.18 11:27

@gusica záleží na Tobě.. jak říkám, i když vyndáš, nezmizí - osobní zkušenost :think:

cecetka
Kelišová 7122 příspěvků 26.03.18 12:28

@gusica Vase dcera muze mit alergii na zlate sperky. Zni to divne, ale slutecne nekteri lide zlate sperky nesnesou. Vyndala bych je, nechala ouska zklidnit a zkusila kvalitni chirurgickou ocel. Ta by nemusela delat problemy. Pripadne stribro s puncem (ne jen oznaceni 925) anebo titan.

brumi
Kelišová 6322 příspěvků 26.03.18 12:34

@gusica měli jsme stejný problém, nakonec jsme dírky nechali zarůst a až byla větší nastřelily jsme nové, od té doby je klid, i když jedna stará dírka stále dělá bouličky ze kterým každý měsíc vyteče stuhlý hnisek takže to musíme nechat chirurgicky odstranit dle dr tam zůstalo ložisko:/. Ale určo zkuste vyměnit zlato za stříbro, chirurgickou ocel nebo plast jestli to jen není reakce

gusica
Kecalka 185 příspěvků 26.03.18 15:30

@cecetka @brumi : tezko no, nam uz par dr reklo, ze alergie by vypadala jinak. Uz ji to nehnisa. Ja sama nemuzu mit v usich nic ( ocel jsem zatim nezkousela) ale i zlato nemuzu, nausnice mam 10 min v uchu a citim jak mi pomalu nateka a hnisa.. takze vim o co jde :roll:

gusica
Kecalka 185 příspěvků 26.03.18 16:33

@martina.se : prosimvas nevite jestli je normalni, ze zo zlato tak zcervena? to misto co je v uchu…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Rodiště Rytmuse zažívá obří sjezd Romů! Důvodem je léčitel připomínající Ježíše

Do slovenských Piešťan, odkud pochází známý raper Rytmus, už několik dní... číst dále >

Je fotbal otázkou života a smrti? Je důležitější. A další NEJ hlášky ze světa i Česka

Trenér Liverpoolu Bill Shankly byl svéráz, a tak není divu, že pronesl jeden... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama