Infekce v těhotenství

Anonymní
18.1.20 20:28

Problemy v tehotenstvi, infekce?

Ahojky,

Jsem 24tt a zacala jsem mit celkem problemy tam dole..
Zacala sem mit paleni a za par dni se objevil i bily vytok.. Zavolala jsem si na gyndu, jestli bych mohla dalsi den prijit, jenze doktor ma ted plno a veme me az v patek, kdy jsem objednana. Rekla jsem mu o svym problemu a rekl, ze to je v tehotenstvi caste, ze mam nejspise kvasinkovou infekci. Predepsal mi pimafucin (3 vaginalni cipky na noc) a pimafucin mast. Nasadila jsem prvni noc prvni cipek a dalsi den mi to prislo porad stejne. Ted jsem minulou noc mela druhy a dnesni den me to jen porad svedi (o hodne vice nez pred tim) a citim, ze to tam dole mam napuchnute. Uvidim zitra rano, co mi udela ten treti cipek ale fakt se celkem bojim. Chci se zeptat, jestli je to takto spravne? Jestli to treba zacalo „pracovat“ a ted se to musi „vystipat“? :lol: nebo to je spatnou diagnozou? Dekuji za vase rady a tipy :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
18.1.20 21:15

Holky, nevite? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
795
18.1.20 21:19

Ahoj, já když měla mykózu, i v těhotenství tak ulava po lécích přišla skoro hned. Teď mám krém který na svědění zabere okamžitě po namazání, a tablety na noc taky zabraly hned přes noc. Takže těžko říct :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1917
18.1.20 21:36

Nevím, podle mě by se ti mělo spíš ulevit a ne ti napuchnout pochva a stipat to. To ti napsal jen recept po telefonu? Tvůj doktor nemá ráno prostor na akutní stavy? Zvlášť pokud si těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 22:49
@JancaS84
@JancaS84 píše:
Nevím, podle mě by se ti mělo spíš ulevit a ne ti napuchnout pochva a stipat to. To ti napsal jen recept po telefonu? Tvůj doktor nemá ráno prostor na akutní stavy? Zvlášť pokud si těhotná.

No zavolala jsem jestli bych se mohla stavit, rekl mi ze ma ted plno a ano toto mi predepsal pres mobil.. Rekl, ze jestli se to do me dalsi kontroly zhorsi, udelame stery. Jenze ja se spis bojim toho, ze jestli je to neco vaznejsi, tyden takhle prece nemuzu byt :nevim: kontrola patek

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.1.20 22:50
@Lucie1906 píše:
Ahoj, já když měla mykózu, i v těhotenství tak ulava po lécích přišla skoro hned. Teď mám krém který na svědění zabere okamžitě po namazání, a tablety na noc taky zabraly hned přes noc. Takže těžko říct :nevim:

Muzu se zeptat jaky krem? Na predpis? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
795
19.1.20 00:35

Dafnegin, byly k tomu i tablety na zavádění na noc, na 7 dní. Akorát si nevzpomenu jestli je to na předpis nebo ne, koukni na net. Každopádně jestli to na předpis není, první se poraď v lékárně nebo s gynekologem, vzhledem k tomu že teď užíváš jiné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1917
19.1.20 08:47

Pokud by se to do zítra nelepsilo tak bych tam chvíli před začátkem ordinacni doby napochodovala jako akutní stav a trvala na vyšetření.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
437
19.1.20 09:06

Docela frajer, když ti předepsal něco bez kultivace a aniž by tě viděl, když zavolá těhotná že má akutní stav, tak jí prostě musí vzít…Mně pomáhal na kvasinky Clotrimazol 6tablet, ale ani nevíš jestli to jsou fakt kvasinky, než abych brala ještě něco, tak bych se k němu vnutila, že to nemůžeš vydržet, že tě musí vzít nebo jeho kolega

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 10:31

Jo holky, mate pravdu ;) taky sem to nepochopila, proc bych nemohla prijit, vsak by to zabralo necelych 10 minut ta kontrola, kolikrat jsem v cekarne sedela sama… Dneska je to zatim v pohode, neni to takove jako vcera, docela se mi ulevilo… Skocim do sprchy, namazu se, jestli do vecera uplne nepovoli, v pondeli rano tam jsem a nic me nezajima :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama