Zůstat na gymplu nebo jít na právní sš?

17
15.1.20 17:17

Zůstat na gymplu nebo jít na právní sš?

Ahoj, chtěla bych se zeptat na váš názor. Jsem teď v devátý třídě a právě nastal čas se rozhodnout, jestli zůstat na gymplu nebo jít jinam. Do budoucna bych se chtěla zaměřit na práva nebo právní diplomacii, přičemž taková škola se nachází v Praze. Musela bych být na intru (později v bytě) to problém nedělá. Ale bojím se, že sš mi nedá tak kvalitní vzdělání jako gympl (kde je záhul, ale vím, že to pak budu mít lehčí). Ale zase sš je už zaměřená. Chci jít pak na vysokou školu právě na práva. Myslíte, že je fajn jít už na SŠ na obor, nebo zůstat na gymplu? :oops: díky za odpovědi!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
15.1.20 17:46

Určitě gympl, pro studium na PrF nejlepší střední. Naučíš se učit, přemýšlet, zvýší to razantně šanci na přijetí a právní znalosti, které bys teoreticky nabrala na SŠ pak získáš v souvislostech na VŠ za první týden přednášek.
(absolventka gymplu a PrF, měla jsem pár kamarádek absolventek „právní SŠ“ co ale chodily jen na bc., na klasická práva se nedostaly a údajně byl i úspěch dostat se z jejich střední na ten bc. obor)

• Citovat
  • Nahlásit
13999
15.1.20 17:52

Gympl, právní ti práva nezaručí- spíš naopak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
865
15.1.20 18:07

S čímkoliv jiným než s gymplem budeš mít na právech problém. Budou Ti chybět základy. Takže bych zůstala a neměnila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4339
15.1.20 18:58

Urcite gympl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
6109
15.1.20 19:11

Jednoznačně gympl. Právní bývá takový kočkopes, kam často chodí nepříliš úspěšní uchazeči z jiných SŠ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama