Proč byl můj profil zablokován

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
axelina
Ukecaná baba ;) 2455 příspěvků 05.03.17 08:51
Proč byl muj profil zablokován

Dobrý den, ráda by jsem se dozvěděla proč byl muj profil zablokován…nejsem si vědoma že bych někde nějakým zpusobem porušila pravidla.. děkuji.
Jde mi jen o princip se dozvědět duvod - přispívat už stejně nebudu když člověk evidentně nemuže vyjádřit svobodně svuj nazor.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ellusa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 09:00

@axelina A kdy to bylo? Nebylo to v době, kdy nefungovalo e-mimino? Hodně lidí si tento týden stěžovalo na problémy s přihlašováním, byly tu na to i diskuze.

Moniňoň
Závislačka 4537 příspěvků 05.03.17 09:18

@Ellusa přesně. Taky mi to blblo, myslela jsem, ze mam ban a dělalo to asi většině lidí

Amys
Generální žvanilka 20821 příspěvků 05.03.17 09:21

@axelina Tenhle týden to jeden den nešlo vůbec nikomu, neboj :lol: :lol: :lol:

Amys
Generální žvanilka 20821 příspěvků 05.03.17 09:23

@Ellusa @Moniňoň Nebýt s lidmi odtud ve spojení na FB, tak bych si taky myslela, že mám ban :zed: :mrgreen: :lol: Takhle jsme věděli, že nám to nejde nikomu. Konec světa, nefunguje emimino :P

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33365 příspěvků 05.03.17 09:30

@axelina a jak ses sem dostala dneska?

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 05.03.17 09:56
@matkabagristy píše:
:palec:
Moniňoň
Závislačka 4537 příspěvků 05.03.17 10:02
@Amys píše:
@Ellusa @Moniňoň Nebýt s lidmi odtud ve spojení na FB, tak bych si taky myslela, že mám ban :zed: :mrgreen: :lol: Takhle jsme věděli, že nám to nejde nikomu. Konec světa, nefunguje emimino :P
:mrgreen: jo :palec:
Ellusa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 10:07

@matkabagristy Když někdo dostane ban, tak se mu to po nějaké době neruší automaticky?

Moniňoň
Závislačka 4537 příspěvků 05.03.17 10:08
@matkabagristy píše:

Mela podle. mě ten stejný problém, jako já

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 17015 příspěvků 05.03.17 10:37
@axelina píše:
Dobrý den, ráda by jsem se dozvěděla proč byl muj profil zablokován…nejsem si vědoma že bych někde nějakým zpusobem porušila pravidla.. děkuji.
Jde mi jen o princip se dozvědět duvod - přispívat už stejně nebudu když člověk evidentně nemuže vyjádřit svobodně svuj nazor.

zeptej se adminů…Ale zjevně bloklá nejsi, když ted můžeš přispívat…Ale já před pár dny taky neměla přístup, zřejmě technická chyba…Už je to ok.

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 17015 příspěvků 05.03.17 10:38
@Amys píše:
@Ellusa @Moniňoň Nebýt s lidmi odtud ve spojení na FB, tak bych si taky myslela, že mám ban :zed: :mrgreen: :lol: Takhle jsme věděli, že nám to nejde nikomu. Konec světa, nefunguje emimino :P
:mrgreen:
mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 05.03.17 11:03
@Amys píše:

A když má výpadek Fejsbůk, to je teprv celosvětový problém :mrgreen: :pankac:

Amys
Generální žvanilka 20821 příspěvků 05.03.17 11:14
@hudečice píše:
A když má výpadek Fejsbůk, to je teprv celosvětový problém :mrgreen: :pankac:

To bychom se o tom zase dozvěděli na epipi. Takže vlastně skvělá symbioza :mrgreen:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11467 příspěvků 05.03.17 11:17

Dobrý den,

váš profil bloková nebyl. Pravděpodobně šlo o výpadek, který už tu byl zmíněn. Byly blokované zprávy a přidávání příspěvků.

Omlouváme se za problémy :kytka:
Andrea

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >