Proč byl můj profil zablokován

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

axelina
Ukecaná baba ;) 2017 příspěvků 3 inzeráty 05.03.17 08:51
Proč byl muj profil zablokován

Dobrý den, ráda by jsem se dozvěděla proč byl muj profil zablokován…nejsem si vědoma že bych někde nějakým zpusobem porušila pravidla.. děkuji.
Jde mi jen o princip se dozvědět duvod - přispívat už stejně nebudu když člověk evidentně nemuže vyjádřit svobodně svuj nazor.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ellusa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 09:00

@axelina A kdy to bylo? Nebylo to v době, kdy nefungovalo e-mimino? Hodně lidí si tento týden stěžovalo na problémy s přihlašováním, byly tu na to i diskuze.

Moniňoň
Závislačka 4489 příspěvků 05.03.17 09:18

@Ellusa přesně. Taky mi to blblo, myslela jsem, ze mam ban a dělalo to asi většině lidí

Amys
Generální žvanilka 20729 příspěvků 05.03.17 09:21

@axelina Tenhle týden to jeden den nešlo vůbec nikomu, neboj :lol: :lol: :lol:

Amys
Generální žvanilka 20729 příspěvků 05.03.17 09:23

@Ellusa @Moniňoň Nebýt s lidmi odtud ve spojení na FB, tak bych si taky myslela, že mám ban :zed: :mrgreen: :lol: Takhle jsme věděli, že nám to nejde nikomu. Konec světa, nefunguje emimino :P

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33212 příspěvků 05.03.17 09:30

@axelina a jak ses sem dostala dneska?

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 05.03.17 09:56
@matkabagristy píše:
:palec:

Moniňoň
Závislačka 4489 příspěvků 05.03.17 10:02
@Amys píše:
@Ellusa @Moniňoň Nebýt s lidmi odtud ve spojení na FB, tak bych si taky myslela, že mám ban :zed: :mrgreen: :lol: Takhle jsme věděli, že nám to nejde nikomu. Konec světa, nefunguje emimino :P
:mrgreen: jo :palec:

Ellusa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.17 10:07

@matkabagristy Když někdo dostane ban, tak se mu to po nějaké době neruší automaticky?

Moniňoň
Závislačka 4489 příspěvků 05.03.17 10:08
@matkabagristy píše:

Mela podle. mě ten stejný problém, jako já

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16444 příspěvků 05.03.17 10:37
@axelina píše:
Dobrý den, ráda by jsem se dozvěděla proč byl muj profil zablokován…nejsem si vědoma že bych někde nějakým zpusobem porušila pravidla.. děkuji.
Jde mi jen o princip se dozvědět duvod - přispívat už stejně nebudu když člověk evidentně nemuže vyjádřit svobodně svuj nazor.

zeptej se adminů…Ale zjevně bloklá nejsi, když ted můžeš přispívat…Ale já před pár dny taky neměla přístup, zřejmě technická chyba…Už je to ok.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16444 příspěvků 05.03.17 10:38
@Amys píše:
@Ellusa @Moniňoň Nebýt s lidmi odtud ve spojení na FB, tak bych si taky myslela, že mám ban :zed: :mrgreen: :lol: Takhle jsme věděli, že nám to nejde nikomu. Konec světa, nefunguje emimino :P
:mrgreen:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 05.03.17 11:03
@Amys píše:

A když má výpadek Fejsbůk, to je teprv celosvětový problém :mrgreen: :pankac:

Amys
Generální žvanilka 20729 příspěvků 05.03.17 11:14
@hudečice píše:
A když má výpadek Fejsbůk, to je teprv celosvětový problém :mrgreen: :pankac:

To bychom se o tom zase dozvěděli na epipi. Takže vlastně skvělá symbioza :mrgreen:

admin
Extra třída :D 11135 příspěvků 05.03.17 11:17

Dobrý den,

váš profil bloková nebyl. Pravděpodobně šlo o výpadek, který už tu byl zmíněn. Byly blokované zprávy a přidávání příspěvků.

Omlouváme se za problémy :kytka:
Andrea

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >