Zamítnutý deníček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.17 18:43
Zamítnutý deníček

Píšu to veřejně protože ve zprávách se mi dostane univerzální odpovědi typu „neotravuj, už se s tebou o tom bavit nebudu“…
Napsala jsem deníček, emotivní, o tom co jsem zažila a trvalo mi dlouho než jsem se odvážila to rozepsat.
Deníček mi vydán nebude, kvůli „nevhodnosti tématu“.
Zajímalo by mě, jak se rozlišuje co je vhodné a co nevhodné. Poslední dobou tady byly deníčky doslova o hovně, proto mě překvapilo, že mi to nevydáte.
Ztrácím důvěru v tento portál. A není to o uživatelích :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Reakce:

MartinaIrena
Extra třída :D 10220 příspěvků 02.03.17 18:46

Aha, heled a nepsala jsi vcera nahodou prispevek do mnou zalozene diskuse „nelze pridat komentar k denicku“? Mam tady na to upozorneni, ale od teto uzivatelky tam nic neni.Taky netusim, proc ji to admini smazali.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 02.03.17 18:47

To docela hledím, přijde mi, že tady jsou různá témata napříč vším… :nevim: psala jsi o masové vraždě nebo tak něco? Mně deníček vyšel, přitom o dětech či porodu nebyl, tak nevím no :oops:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.17 18:49

@MartinaIrena ne to já nebyla :kytka:

@Nowuka2 rozepsala jsem se o svém prvním sexu a o tom jak dopadl, mělo to být na pokračování, dostala bych se až ke svému dítěti a k tomu, jaký z toho mám pocit dnes… psala jsem to přesně v duchu toho, jak jsem tenkrát hloupě uvažovala, asi se to nesluší

MartinaIrena
Extra třída :D 10220 příspěvků 02.03.17 18:49

Jinak skoda ze anonymne. Nedavno dvema holkam zatrhli denicky, tak jsme si je aspon mezi sebou rozeslali pres sz. A me teda oslovily oba!

Martina D.
Ukecaná baba ;) 1736 příspěvků 02.03.17 18:49

No a napíšeš sem, o čem jsi psala, ať máme představu, co ti bylo zamítnuto?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.17 18:50
@MartinaIrena píše:
Jinak skoda ze anonymne. Nedavno dvema holkam zatrhli denicky, tak jsme si je aspon mezi sebou rozeslali pres sz. A me teda oslovily oba!

fakt? o čem byly? jako já to nechápu pořád tady vycházejí blafy o knihách, filmech, hovnech

Martina D.
Ukecaná baba ;) 1736 příspěvků 02.03.17 18:51
@Anonymní píše:
@MartinaIrena ne to já nebyla :kytka:@Nowuka2 rozepsala jsem se o svém prvním sexu a o tom jak dopadl, mělo to být na pokračování, dostala bych se až ke svému dítěti a k tomu, jaký z toho mám pocit dnes… psala jsem to přesně v duchu toho, jak jsem tenkrát hloupě uvažovala, asi se to nesluší

Tak možná to zkus zkrátit a napsat jen jeden deník, aby bylo jasné, že deníček není jen o prvním sexu a má to nějaký vývoj. :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.17 18:53
@Martina D. píše:
Tak možná to zkus zkrátit a napsat jen jeden deník, aby bylo jasné, že deníček není jen o prvním sexu a má to nějaký vývoj. :mrgreen:

To bylo jasné na konci že to bude mít dost razantní vývoj ale psali jen že to je nevhodné téma, nic o tom že bych to měla přepracovat. Asi ho vložím tady :think:

Martina D.
Ukecaná baba ;) 1736 příspěvků 02.03.17 18:54
@Anonymní píše:
To bylo jasné na konci že to bude mít dost razantní vývoj ale psali jen že to je nevhodné téma, nic o tom že bych to měla přepracovat. Asi ho vložím tady :think:

Možná kdybys jim ho dodala celý, změnili by admini názor. :think:

kissi
Ukecaná baba ;) 2362 příspěvků 02.03.17 18:55
@Anonymní píše:
To bylo jasné na konci že to bude mít dost razantní vývoj ale psali jen že to je nevhodné téma, nic o tom že bych to měla přepracovat. Asi ho vložím tady :think:
:palec:

MartinaIrena
Extra třída :D 10220 příspěvků 02.03.17 18:55

No, jeden cas se sem vnucoval nejalej chlap s denickama na tema moderni fotr. A vetsine z nas to vubec neprislo vtipny. Admini na nase apely, at mu to uz proboha nevydavaj, nijak nereagovali.Tak se holky rozhodly pro recesi a parodovaly ty jeho zblebty, az do extremu a byla to fakt psina. Adminum to tak asi neprislo…ale pote mu to fakt prestali vydavat nebo odesel, takze ucel splnen

Hanka1
Extra třída :D 13546 příspěvků 02.03.17 18:55

Ja uz se tady nicemu nedivim, zvlast po tom paskvilu o autosedackach, co vysel dnes… :roll:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 02.03.17 18:56
@MartinaIrena píše:
No, jeden cas se sem vnucoval nejalej chlap s denickama na tema moderni fotr. A vetsine z nas to vubec neprislo vtipny. Admini na nase apely, at mu to uz proboha nevydavaj, nijak nereagovali.Tak se holky rozhodly pro recesi a parodovaly ty jeho zblebty, az do extremu a byla to fakt psina. Adminum to tak asi neprislo…ale pote mu to fakt prestali vydavat nebo odesel, takze ucel splnen

Jo ten byl hroznej :cert: já sem na deníčky chodím už hrůzu let a to bylo otřesný :zed:

Jitusee
Extra třída :D 10213 příspěvků 02.03.17 18:56

Za ten exkrement ve vulgární formě dostaneš baňoura, mne za to dnes přišla výhružná zprava a to jsem jedno písmenko nahradila hvezdickou :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >