Proč jsou rodiče takoví?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.10.21 08:17

Proč jsou rodiče takový....

Dobrý den, je mi čerstvých 18 příteli 19, měla jsem jít k příteli na dva dny, a prostě jsem tu už zůstala, už jsem tu pomalu dva měsíce, a prostě jsem rodičům napsala že domu už se nevrátím, jelikož oni přítele neznají tak s tím, nesouhlasily… Pořád vyhrožovaly s policii, přítel jim v klidu napsal že chce se mnou být, že mě miluje že se chce s nima poznat, a oni mu odpověděli, že je vychcanej že to na mě jen hraje, že je to hajzl… Že jsem ještě malá holka Tak jsem na ně prostě zvýšila hlas, že jsem dospělá že už se chci rozhodovat sama, a oni se na mě zlobí, řekly že už nemám rodiče… A všude si mě blokli… Ještě k tomu mě všude pomlouvaji a nakonec mi řeknou že se mi všichni smejou.. Dost mě rodiče štvou, s přítelem se pohadame kvůli maličkosti on mi na omluvu koupi čokoládu, a oni řeknou že všechno jen hraje, bože… Nevím k čemu by mu to bylo, když je se mnou rok… Nebo jim přítel napsal že půjdu do práce, a oni že ať mě vůbec do práce netaha… (školu jsem musela před rokem nechat) nebo předtím s ním táta volal… A prostě táta řekl že ať na mě dává pozor, a přítel řekl že se nemusí bát že to chápe atd… A pak doma říkal že je vychcanej i podle slov 🤦‍♀️ 😂 to je i důvod proč nechci aby se poznali… Protože pro moje rodiče je každý člověk špatný 🤦‍♀️A na druhou stranu se mi stýská a je mi jich líto… Vůbec nevím jak dál..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1381
30.10.21 08:20

Jste spolu rok a přítele rodiče neznají? Na jednu stranu se jim nedivím, že nejsou nadšení. To, že ti je 18 neznamená, že můžeš odejít z domu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10903
30.10.21 08:20

Cekej až si s přítelem nabijes hubu a pak s omluvou a prosikem se vrať k rodičům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5105
30.10.21 08:22

Ty až spadneš z toho svého obláčku, to bude rána :andel:

„Musela nechat školy“ je v sedmnácti letech blbost, i kdybys byla třeba těhotná. Rodičům se nedivím ani trochu. Ale to poznáš, až si vypipláš vlastní dítě. Kdo tě aktuálně živí, když jsi úderem osmnáctin tak strašně dospělá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 08:23

@Cullenova mají si s námi o tom promluvit, snažit se nás pochopit a ne nadávat, a zakazovat to je akorát horší

• Citovat
  • Nahlásit
39481
30.10.21 08:24

No to bych byla štěstím bez sebe. Takže bez střední, jen základní vzdělání a přítel místo co by tě hnal dodělat školu tě žene do práce. Chytrej chlapec. Vůbec se jim nedivím.
Je to jednoduché, jsi dospělá si myslíš, tak buď. Dokáž jim, že umíš myslet jako dospělá. Najdi si slušnou práci, živ se, něco vybuduj a pak k nim zajeď.
Tvůj přítel je nezodpovědný a být ty má dcera, slyšel by ode mne mnohem horší věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1381
30.10.21 08:26
@Anonymní píše:
@Cullenova mají si s námi o tom promluvit, snažit se nás pochopit a ne nadávat, a zakazovat to je akorát horší

Jejich chování dle tvého popisu není úplně ideální, to máš pravdu, ale ty bys taky potřebovala trošku proplesknout :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79540
30.10.21 08:26

No, skoly si musela pred rokem nechat - proc musela? Je ti cerstvych 18, takze tim padem mas pouze základní vzdělání. Do práce teprve půjdeš, k priteli jedes na 2 dny a pak tam zustanes a nejsi ani rodicum schopna rict, ze se stehujes pryc. Jo, fajn start do zivota, sance na poradne nabiti si tlamicky je dost slusna. Nicméně ano, mas pravdu, si dospela, nestudijes, rodiče k tobe nemaji zadne povinnosti, z domu si odesla dobrovolně, takze jo, mas pravo se starat sama o sebe a zjistis, ze to neni takova sranda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5105
30.10.21 08:27
@Anonymní píše:
@Cullenova mají si s námi o tom promluvit, snažit se nás pochopit a ne nadávat, a zakazovat to je akorát horší

A ty sis s nimi o něčem promluvila, když jsi měla jít k příteli na dva dny a už jsi tam „prostě zůstala“? To je vůči nim fér? Kdyby byl tvůj přítel něco k čemu, řekne ti, že takhle teda ne. Rodičům se fakt vůbec nedivím, že se jim chlapec nezamlouvá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39481
30.10.21 08:27
@Anonymní píše:

A proč? Protože ty chceš? Co to otočit? Ty se máš vrátit domů, dodělat školu a pak se domluvit, že chcete s přítelem bydlet a že se odstěhuješ. To je dospělé chování. Ne flaknout školou a utéct z domu a teď vykřikovat, že oni jsou špatní. Tys udělala chybu, ne oni. Ty ji máš napravit, ne oni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51400
30.10.21 08:29

Udelejte si mimiska

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2427
30.10.21 08:29

Jsi na ÚP, do školy nechodíš, kde bereš peníze? Pozor abys neměla dluh u zdravotní pojišťovny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1005
30.10.21 08:30

Kolik peněz vyděláváš, dospělá ženo? Jak se umíš o sebe postarat? Jak vidíš svou budoucnost? Antikoncepci bereš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10903
30.10.21 08:31
@Anonymní píše:

Nemusí. A nemusíš nic řešit s nimi. Jsi už dospělá, postav se na vlastní nohy a žij si svůj život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
255
30.10.21 08:31

A to ses nastehovala k jeho rodicum nebo kde to bydlite?
Okamzite si dodelej alespon stredni vzdelani. Jak chces v zivote fungovat se zakladni skolou??? To planujes byt cely zivot zavisla na nejakem chlapovi? To jsou teda zivotni ambice :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat