Proč mě zapírá?

Anonymní
12.7.21 17:18

Proč mě zapírá?

Jdu se vykřičet, nějak mě to vzalo.

S přítelem jsme v únoru začali pátý rok, jsme starší, ale nebydlíme spolu (já bydlím v domě s dospělými dětmi, máme jakési oddělené bydlení, ale potkávali by se, navíc on by to měl daleko do práce, u něj se bydlet nedá, protože z pracovních důvodů dost často bydlí mimo domov, byla bych tam sama).

Jeho rodina o nás ví, i když já je vidím tak třikrát do roka, ale pochopila jsem, že je to přítelem, nicméně oni se taky moc nemají k tomu, že by řekli, tak se stav s ní. Před 3 týdny jsme byli spolu na oslavě jeho bratrance, 30 lidí, všude mě představovali jako jeho přítelkyni. Takže nějaké povědomí je.

S přítelem jsme byli teď o víkendu na horách (sobota odpoledne, v neděli dopoledne už spěchal pryč). To, že mi vykládal, že v těch volných dnech byl na grilování u bratra a jak to bylo fajn a až viděl můj udivený obličej, tak se jen tak zeptal, jestli jsem měla čas, že bych bývala mohla jít s ním - mně dva dny předtím vykládal, jak je z práce unavený a jak toho má v práci moc - to jsem nějak vstřebala, i když mě to mrzelo. Ty volné dny jsem totiž trávila sama doma. Večer volal jeho bratr a domlouvali se na nějaké práci. Že v neděli v jednu. Bratr mu povídá, jestli by nemohl dřív, že večer někam musí a přítel řekl, že dřív nemůže, protože si chce něco udělat v práci. Ani slovo o tom, že je se mnou. Prostě mě zapřel. Nějak mě to dostalo a doma jsem to obrečela.
Vždyť nejsme nezletilí, jeho rodina o mě ví, proč mě zapírá??

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22438
12.7.21 17:22

Se ho zeptej ne? Možná prostě nechce dávat najevo, že dá radši přednost tobě před pomocí rodině.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
208
12.7.21 17:34

Řekla bych, že se ke všem z vás chová zhruba stejně. Asi nejsi jediná, kdo neví, jak se vlastně věci mají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.7.21 17:34
@Kriss Tina píše:
Se ho zeptej ne? Možná prostě nechce dávat najevo, že dá radši přednost tobě před pomocí rodině.

Jakože by dostal čočku od bratra, že je se mnou a nejde hned zrána s ním něco dělat?

To mě nenapadlo, jeho bratr teda trochu takový magor je, že je schopen všechny do práce zapřáhnout. O to víc by mě štvalo, že si přítel není schopen dupnout, že těch pár hodin o víkendu je se mnou.
Jak asi lže mně?

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
17401
12.7.21 17:35

Nejspíš ho to vůbec nenapadlo. Priste se normálně domluvte, předem. Prostě společný čas plánujete a buď normálně aktivní, nesedavej v koutě a nečekej co vymýšlí on

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11498
12.7.21 17:37

Asi ten váš vztah nebere tak vážně, kdo ví. Zeptej se ho :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22438
12.7.21 17:37
@Anonymní píše:
Jakože by dostal čočku od bratra, že je se mnou a nejde hned zrána s ním něco dělat?To mě nenapadlo, jeho bratr teda trochu takový magor je, že je schopen všechny do práce zapřáhnout. O to víc by mě štvalo, že si přítel není schopen dupnout, že těch pár hodin o víkendu je se mnou.
Jak asi lže mně?

Ja ho neznám, možná je jenom slaboch, co si neumí stát za svým a radši každému řekne, že pracuje, než aby přiznal, že tráví čas s někým jiným.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.7.21 17:39
@Ou píše:
Nejspíš ho to vůbec nenapadlo. Priste se normálně domluvte, předem. Prostě společný čas plánujete a buď normálně aktivní, nesedavej v koutě a nečekej co vymýšlí on

Aktivní jsem, svého času jsem plánovala víc, jenže on se občas na aktivitu prostě nedostavil anebo až s několikahodinovým zpožděním, ač jsme si to odsouhlasili a nic proti časovému plánu nenamítal.
Proto jsem zbrzdila. Že dopoledne odjede jsem věděla, ale proč to neřekl bratrovi - jsem s přítelkyní? Proč mu lhal, že si potřebuje něco udělat v práci? Dojezd za bratrem se vpodstatě kryl s dojezdem z těch hor (+ 1 hodina).

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.7.21 17:41
@Kriss Tina píše:
Ja ho neznám, možná je jenom slaboch, co si neumí stát za svým a radši každému řekne, že pracuje, než aby přiznal, že tráví čas s někým jiným.

No je fakt, že to, že je v práci, musí být v práci apod. slýchávám poměrně často a už jsem si zvykla. Bývalý byl podnikatel, takže taky doma nebyl. Jenže teď jsem byla svědkem lhaní bratrovi, takže tuším, že obdobně lže i mně… o to horší to asi je.

• Citovat
  • Nahlásit
1924
12.7.21 17:41

Zakladatelko z Tvého popisu mi přijde, že spíše než regulérní vážný vztah spolu máte takové nějaké přátelství s výhodami, nebo tak něco.
Možná to tak vidí i jeho rodina a tak nějak berou za samozřejmost, že budou před Tebou od chlapa upřednostňováni. On to moc dobře ví, tak raději lže :think:…?
Ještě mě teda pobavila jedna věc.
Vy spolu nebydlíte, protože by se u Tebe potkával s Tvými dospělými dětmi???No a co jako :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2353
12.7.21 17:43

Asi není z tebe tak odvareny no… Se stává a ještě spolu ani nebydlite tak je to takový volný vztah nemá závazky k tobě..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20902
12.7.21 17:47
@Anonymní píše:
Aktivní jsem, svého času jsem plánovala víc, jenže on se občas na aktivitu prostě nedostavil anebo až s několikahodinovým zpožděním, ač jsme si to odsouhlasili a nic proti časovému plánu nenamítal.
Proto jsem zbrzdila. Že dopoledne odjede jsem věděla, ale proč to neřekl bratrovi - jsem s přítelkyní? Proč mu lhal, že si potřebuje něco udělat v práci? Dojezd za bratrem se vpodstatě kryl s dojezdem z těch hor (+ 1 hodina).

no tak třeba by bratr spustil, že se válí s ženskou když okolo stojí práce i takový jsou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.7.21 17:49
@prokr píše:
Zakladatelko z Tvého popisu mi přijde, že spíše než regulérní vážný vztah spolu máte takové nějaké přátelství s výhodami, nebo tak něco.
Možná to tak vidí i jeho rodina a tak nějak berou za samozřejmost, že budou před Tebou od chlapa upřednostňováni. On to moc dobře ví, tak raději lže :think:…?
Ještě mě teda pobavila jedna věc.
Vy spolu nebydlíte, protože by se u Tebe potkával s Tvými dospělými dětmi???No a co jako :think:

S dětmi je to tak - dostali jsme všichni čočku od tyrana bývalého, který krom psychického týrání nás ještě soudně vyhodil z domu - měli jsme 3 měsíce na vystěhování z domu, v kterém se děti vpodstatě narodily. + hodně hnusný rozvod (vzal si šmejda právníka, který jen vymýšlí, čím by nás dostal - na mě třeba dal 3 žaloby, v nichž chtěl zaplatit 2 miliony korun za užívání domu s dětmi, za splátky za dům, který výhradně užívá i se zisky bývalý apod.
Takže zejména dcera se z toho pomalu dostává (bývalý ji dost psychicky týral, víc tu psát nechci), takže jsme se v době nejhorší semkli a společně bojovali. A děti jsou nedůvěřivé ke všem nově příchozím. A přítel to nějak vnímá a i on z povahy své osobnosti špatně přijímá nové lidi. Návštěvy všichni zvládáme, obědy také, ale na společné bydlení to není.

• Citovat
  • Nahlásit
2104
12.7.21 17:53

Ja si myslim, ze mu je spis blby odmitnout pomoc z suvodu, ze se flaka a ne primarne, ze se flaka s tebou. Asi si nejsi jista vztahem celkove, nez kvuli jedne takove banalite :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1924
12.7.21 18:03
@Anonymní píše:
S dětmi je to tak - dostali jsme všichni čočku od tyrana bývalého, který krom psychického týrání nás ještě soudně vyhodil z domu - měli jsme 3 měsíce na vystěhování z domu, v kterém se děti vpodstatě narodily. + hodně hnusný rozvod (vzal si šmejda právníka, který jen vymýšlí, čím by nás dostal - na mě třeba dal 3 žaloby, v nichž chtěl zaplatit 2 miliony korun za užívání domu s dětmi, za splátky za dům, který výhradně užívá i se zisky bývalý apod.
Takže zejména dcera se z toho pomalu dostává (bývalý ji dost psychicky týral, víc tu psát nechci), takže jsme se v době nejhorší semkli a společně bojovali. A děti jsou nedůvěřivé ke všem nově příchozím. A přítel to nějak vnímá a i on z povahy své osobnosti špatně přijímá nové lidi. Návštěvy všichni zvládáme, obědy také, ale na společné bydlení to není.

No dobře…i když to teda na mě dělá dojem, že děti nejsou dospělé, ale v pubertě a přítele nekomentuju.
Proč si teda nenajdete společné bydlení? Nebo o to nestojíš a takto Ti to vyhovuje? To nic proti, každý to má jinak, tím spíš když už člověku není 20 ani 30 že ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat