Reklama

Proč se nesmí vkládat odkazy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nieny
Kecalka 136 příspěvků 11.12.17 18:47
Proc se nesmi vkladat odkazy?

Dobry den,
Do diskuze jsem vlozila odkaz na produkt, se kterym jsem potrebovala poradit, navic uz je i vyprodany a o zadnou reklamu se ROZHODNE NEJEDNA. :cert:
Muzete to prosim pochopit? Z jakeho duvodu jste ten odkaz odstranili? :pocitac: :zed:
 Nieny

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8319 příspěvků 11.12.17 19:08

Protože jsi nováček a u nováčků je to vždycky divný.

AnastazieB
Echt Kelišová 8319 příspěvků 11.12.17 19:11

A jak jsi zjistila, že ho nesmíš vkládat? Vždyť v té diskuzi o perlách je…

pepe3
Povídálka 13 příspěvků 11.12.17 19:27

Proc je to u novacku divny? Ja sem taky chtela jedne pani poradit s jednou veci o ktere sem zrovna neco vedela a taky mi byl odkaz smazan.

Tableta
Závislačka 4007 příspěvků 11.12.17 19:51
@pepe3 píše:
Proc je to u novacku divny? Ja sem taky chtela jedne pani poradit s jednou veci o ktere sem zrovna neco vedela a taky mi byl odkaz smazan.

Protože sem 90% nováčků s odkazama chodí dělat akorát reklamu :cert:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15365 příspěvků 11.12.17 19:52

@AnastazieB Ja tedy novacek nejsem a admin me za to karal take. Tim me odradil od davani rad v diskuzich resicich nejaky produkt, napr. kocarky, autosedacky apod.

AnastazieB
Echt Kelišová 8319 příspěvků 11.12.17 19:52

@Cuddy tak holt to záleží, jak se admin zrovna vyspí, však to známe ;-)

Nieny
Kecalka 136 příspěvků 11.12.17 19:55
@AnastazieB píše:
@Cuddy tak holt to záleží, jak se admin zrovna vyspí, však to známe ;-)

No, asi tak :-) :lol:

mgdln
Závislačka 4511 příspěvků 11.12.17 19:59

@AnastazieB Je to přesně tak. Nádherný příklad dvojího metru je například zde:
 https://www.emimino.cz/…rankovani/9/

str. 9, čas 11:07

Je to čirá nádhera. :lol: :lol: :lol: Admin placený IKEou. :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.17 20:11

" .{color:purple}" jajavascript:ja­vascript:;; :roll: jajavascript:;vas­cript:;vascrip­t:; :srdce: javascript:;jav­javascript:;as­cjavascript:;rip­javascript:;t:ja­vascript:;;ja­vajavascript:;scja­vascript:;rip­javascript:;t:ja­vascript:;javas­crijavascript:;pt:;ja­vascript:;;ja­vascript:;

fragola
Generální žvanilka 24786 příspěvků 11.12.17 20:22

Pardon, to děti :zed:

Hobitka
Závislačka 3207 příspěvků 11.12.17 20:25
@fragola píše:
Pardon, to děti :zed:

Ale ze vystihly podstatu, co :mrgreen:?

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1524 příspěvků 11.12.17 20:32

Podle mě to admini moc nezkoumají, prostě vidí odkaz, tak ho odstraní, nazdar bazar. Už jsem se naučila spíš dotyčnou věc popsat, aby si ji dotyčný mohl vyhledat sám, nebo, když už potřebuju opravdu nějaký odkaz vložit, tak tam na pár míst přidat mezeru, aby se to jako odkaz neoznačilo. :nevim:

(a pak teda ještě za to napíšu, že si musí dotyčný odstranit mezery, aby mu odkaz fungoval)

Nieny
Kecalka 136 příspěvků 11.12.17 20:39
@klamonožka píše:
Podle mě to admini moc nezkoumají, prostě vidí odkaz, tak ho odstraní, nazdar bazar. Už jsem se naučila spíš dotyčnou věc popsat, aby si ji dotyčný mohl vyhledat sám, nebo, když už potřebuju opravdu nějaký odkaz vložit, tak tam na pár míst přidat mezeru, aby se to jako odkaz neoznačilo. :nevim:(a pak teda ještě za to napíšu, že si musí dotyčný odstranit mezery, aby mu odkaz fungoval)

To je taky dobry napad :)
Uz me to tady na e-miminu celkem prestava bavit… Povolenych jen sest tebou zalozenych diskuzi za sest tydnu, zakaz toho a toho… Blablablabla… :roll: Aby se nahodou nezblaznili.
Mnohem radsi mam jine diskuzni stranky, ktere radsi nebudu zminovat, abych nahodou nedelala reklamu… :zed:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1524 příspěvků 11.12.17 20:43
@Nieny píše:
To je taky dobry napad :)
Uz me to tady na e-miminu celkem prestava bavit… Povolenych jen sest tebou zalozenych diskuzi za sest tydnu, zakaz toho a toho… Blablablabla… :roll: Aby se nahodou nezblaznili.
Mnohem radsi mam jine diskuzni stranky, ktere radsi nebudu zminovat, abych nahodou nedelala reklamu… :zed:

Tak ten počet diskuzí je jen takhle ze začátku, ne? Právě hlavně kvůli tomu, aby se omezili reklamní „roboti“, kteří si založí profil a pak vyrobí 10 diskuzí s reklamou na nějaký produkt. Ne že bych tu byla nějaký superzkušený uživatel, ale ze začátku jsem si taky hlavně pročítala, založila jen sem tam nějakou, když jsem něco potřebovala vědět, nijak se mě tahle omezení nedotýkala. :nevim:
Spíš mě daleko víc rozčiluje, když je fórum zahlcené právě těmi příspěvky plnými reklamy. Ale je fakt, že by si s tím rozlišováním, jestli o reklamu jde, nebo ne, mohli dát admini trochu víc práce.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >