Prodavač - Středočeský kraj

6.5.21 07:22

Prodavač- Středočeský kraj

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je tu někdo, kdo studoval prodavačku v Středočeském kraji?
A třeba má zkušenost, že ta škola byla fajn, dobrý přístup učitelů, dobře je připravovali na výučňák, protože to se o naší škole říct nedá.

Já osobně studuju prodavačku v Praze a přístup našich učitelů mi přijde na nic, proto přemýšlím o přestupu.
Ale zase na jednu stranu, příští rok jdu do třeťaku, tak už to snad vydržím.

Jde o to, že stále něco píšeme, na jiných školách to tak není a to máme dostatek známek.
Přístup učitelů na hlavní předměty je velice špatný a většinou nás jen zaúkolují, než aby s námi látku probrali.
Naše škola bere prakticky každého a nechá ho tam až to třeťaku a to mi vadí, i ty kteří jsou na pětkách.
A k jedné učitelce většina lidí ani nechodí na hodiny a to je důležitý předmět ke zkouškám, protože se jí bojí, má velice špatný přístup..

Máte třeba zkušenost s nějakou jinou školou?
Třeba v Neratovicích?
Děkuji, protože už si nevím rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.5.21 08:03

Ahoj, chodila jsem na Karmel v Mladé Boleslavi a doporučuji ti tam za žádnou cenu nechodit. Učitelé tam stojí za nic, je tam ve velké míře šikana, kterou vůbec nikdo neřeší a když jí chce žák řešit tak z toho ještě mají srandu. Úroveň školy nula, takže já přešla raději na školu do Prahy a byla jsem spokojená a úroveň daleko lepší. Každopádně tu v Neratovicích si docela lidí chválí. Prosím o anonym z důvodu osobních informací.

• Citovat
  • Nahlásit
10993
6.5.21 08:04
@Miriam112233 píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je tu někdo, kdo studoval prodavačku v Středočeském kraji?
A třeba má zkušenost, že ta škola byla fajn, dobrý přístup učitelů, dobře je připravovali na výučňák, protože to se o naší škole říct nedá.

Já osobně studuju prodavačku v Praze a přístup našich učitelů mi přijde na nic, proto přemýšlím o přestupu.

Jde o to, že stále něco píšeme, na jiných školách to tak není a to máme dostatek známek.
Přístup učitelů na hlavní předměty je velice špatný a většinou nás jen zaúkolují, než aby s námi látku probrali.
Naše škola bere prakticky každého a nechá ho tam až to třeťaku a to mi vadí, i ty kteří jsou na pětkách.
A k jedné učitelce většina lidí ani nechodí na hodiny a to je důležitý předmět ke zkouškám, protože se jí bojí, má velice špatný přístup..

Třeba v Neratovicích?
Děkuji, protože už si nevím rady.

Jak můžou chodit k učitelce na hodinu, kdyz uz jste rok doma? 8o
Co jinyho, nez učit, bys chtěla, na distanční výuce, dělat? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29269
6.5.21 08:06
@Miriam112233 píše:

Třeba v Neratovicích?
Děkuji, protože už si nevím rady.

Teda moc nevím, co ti je po tom, jak to mají ostatní. A na učňácích ten přístup učitelů asi bude podobný na více školách. Kolik máš do konce, rok? To není maturitní obor, nebo jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.5.21 08:26
@Anonymní píše:
Ahoj, chodila jsem na Karmel v Mladé Boleslavi a doporučuji ti tam za žádnou cenu nechodit. Učitelé tam stojí za nic, je tam ve velké míře šikana, kterou vůbec nikdo neřeší a když jí chce žák řešit tak z toho ještě mají srandu. Úroveň školy nula, takže já přešla raději na školu do Prahy a byla jsem spokojená a úroveň daleko lepší. Každopádně tu v Neratovicích si docela lidí chválí. Prosím o anonym z důvodu osobních informací.

Ahoj, odpovídám ti a znáš někoho konkrétního z Neratovic, kdo je na škole spokojený, konkrétně na oboru prodavač.
Zajímá mě, že jestli je to v Neratovicích fajn, proč jsi tam nešla?
Díky za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1229
6.5.21 08:29
@TopSecret píše:
Jak můžou chodit k učitelce na hodinu, kdyz uz jste rok doma? 8o
Co jinyho, nez učit, bys chtěla, na distanční výuce, dělat? :mrgreen:

Možná myslí na praxi, na tu se už chodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22790
6.5.21 08:39
@LennyL1 píše:
Možná myslí na praxi, na tu se už chodí.

píše k učitelce na hodiny - to určitě nemyslí praxi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22790
6.5.21 08:42

@Miriam112233 některé tvé otázky jsou fakt zvláštní s ohledem na to, že už více než rok vlastně do školy nechodíte,
letos jsou za chvíli prázdniny,
já bych to být tebou už opravdu na škole vydržela, pokud tě tam přímo někdo nešikanuje, v třeťáku pokud nebude covid budeš víc na praxi, jak ve škole, a výučák se dělá tuším v dubnu - to už přežiješ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.21 08:44

Zakladatelko znám tam sestřenici od kamarádky a jí se tam líbí. Nešla jsem tam protože jsem chtěla celkově do Prahy né jen kvůli škole.

• Citovat
  • Nahlásit
6.5.21 09:03
@Anonymní píše:
Zakladatelko znám tam sestřenici od kamarádky a jí se tam líbí. Nešla jsem tam protože jsem chtěla celkově do Prahy né jen kvůli škole.

Dobře děkuju za odpověď, případně tam tedy přejdu, ale nejdřív se to pokusím vydržet.
A je spokojená jak s učiteli, tak spolužáky?
Díky za info
Nemůžeš mi na ní třeba dát kontakt, víc bych se jí na to zeptala? Př email.

Odpověď pro ostatní máme stále vše online i praxe, myslela jsme tedy tím, že nechodí na online hodiny.
Vadí mi tu celkově i přístup třídy, která na to kašle a já jsem přesný opak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22790
6.5.21 09:24

@Miriam112233 no víš, to je těžké, na učňák většinou jdou děcka, která na učení kašlou, to nebude na jiném učňáku jiné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.5.21 09:30
@stinga píše:
@Miriam112233 no víš, to je těžké, na učňák většinou jdou děcka, která na učení kašlou, to nebude na jiném učňáku jiné

Právě toho se bojím, že by to bylo ještě horší, takže to holt vydržím.
Bála jsem se maturity, proto jsem šla sem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22790
6.5.21 09:37
@Miriam112233 píše:
Právě toho se bojím, že by to bylo ještě horší, takže to holt vydržím.
Bála jsem se maturity, proto jsem šla sem.

no asi máš na víc, než na učňák, máš možnosti zkusit po vyučení nějakou tu dvouletou nástavbu s maturitou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.5.21 09:45
@stinga píše:
no asi máš na víc, než na učňák, máš možnosti zkusit po vyučení nějakou tu dvouletou nástavbu s maturitou?

Jistě mám, ale rozhodně, kdybych se pro to rozhodla, tak bych šla na jinou školu, když jsem sem ještě chodila fyzicky mám to hodinu cesty, teď je vše online.

A jeden učňák mám přímo před barákem, ale obory se mi tu nelíbí, ale nástavbu tu mají taky.
Spíš jde o to, že už na maturitu nemám motivaci minimálně s touto třídou ne.

Nechci říkat, že je to katastrofa, zažila jsem horší školy a šikanu..
Ale zkrátka se tu necítím dobře a nevím jestli to do třeťaku vydržím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29269
6.5.21 09:48
@Miriam112233 píše:
Jistě mám, ale rozhodně, kdybych se pro to rozhodla, tak bych šla na jinou školu, když jsem sem ještě chodila fyzicky mám to hodinu cesty, teď je vše online.

A jeden učňák mám přímo před barákem, ale obory se mi tu nelíbí, ale nástavbu tu mají taky.
Spíš jde o to, že už na maturitu nemám motivaci minimálně s touto třídou ne.

Nechci říkat, že je to katastrofa, zažila jsem horší školy a šikanu..
Ale zkrátka se tu necítím dobře a nevím jestli to do třeťaku vydržím.
Řekla bych, že drobet přeháníš. Celý rok jsi nebyla ve škole, že se ostatní nepřipojují, a co, jejich věc. Tím víc máš možnost s učitelem případně diskutovat. Víš, jak to vypadá na některých základkách? Motivace k maturitě nemá nic společného se třídou, ale s tím, jaká jsem já.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat