Prodavačka a odpovědnost za krádeže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

syselinka
Ukecaná baba ;) 2429 příspěvků 1 inzerát 05.01.17 10:20
Prodavačka a odpovědnost za krádeže

Maminky, pracovala jste některá jako prodavačka? nejlíp v Hrušce? hledají prodavačku do Hrušky vedle baráku, ale každou chvíli tam je policie a sepisuje protokol se zloději.. vzhledem k tomu, že tam není žádný „securiťák“, tak by mě zajímalo jak se řeší, pokud prodavačky zloděje nechytí/nevšimnou si ho. Na čí hlavu jdou ztráty na prodejně???

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 10:38

Nevím přesně jak v Hrušce, ale mamča dělala v Geco (trafiky) a manko jim brali z výplat. Nakonec se zjistilo, že tam pravidelně kradla jedna z prodavaček…

ka2ka
Extra třída :D 12941 příspěvků 1 inzerát 05.01.17 10:57

Záleží na smlouvě pokud tam máš hmotnou odpovědnost budeš to platit ze svého v zákoně je někde kolik maximálně, pokud nemáš hmotku tak to platí podnik

niki V
Ukecaná baba ;) 1524 příspěvků 05.01.17 11:06

Chodím do hrušky sem tam dělat ochutnávky a co mi prodavačky říkaly tak ano mají za to zodpovědnost, taky ai musejí hlídat každá svůj úsek, pokud se tam najde prošlé zboží tak jim dávájí nějaké pokuty. Celkově za ty peníze tam mají docela buzeraci.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >