Prodávám oblečení příliš levně?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eeep
Povídálka 40 příspěvků 10.05.18 13:12
Prodávám oblečení příliš levně?

Ahoj holky, prosím o váš názor. Mám dvě dcery, pro které moc ráda nakupuji oblečení (asi to až hraničí se závislostí :D ) Problém je, že se jaksi nemohu zbavit oblečení co je jim malé. V okolí nemám nikoho s malou holčičkou, proto využívám internet. Udělala jsem balíčky věcí za 99+69 pošta. Kamarádka se divila, že to mám moc levné, ale já na tom nechci zbohatnout, jen si doma uvolnit místo. A stejně to nikdo nechce.
Není cena podezřele nízká? Nebo je trh presyceny? Poraďte mi prosím, jak prodáváte oblečení vy. Díky!
Na fotce vzorové balíčky ve vel. 68 a 86, jen pro představu…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8431 příspěvků 33 inzerátů 10.05.18 13:15

Je presyceny. Se koukni kolik toho vsude je. Mne tam lezi obleceni uz 3r. Zkus aukro, sbazar, modrykonik. At to mas na vic mistech.

Verun83
Echt Kelišová 8431 příspěvků 33 inzerátů 10.05.18 13:16

A jo, mas nizkou cenu, ale to je tva vec. Taky postupne snizuju ceny, kdyz se neceho chci zbavit. Ale uz se smiruju. Ze to spis rozdam zadarmo

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9145 příspěvků 10.05.18 13:17

Dávám na charitu. Balíčků dětských věci je plný net a nestojí mi to za to foceni a inzerovani. Jinak k věci - sama jsem koupila takto oblečeni jen jednou a byl to obr balík za 1000. Kupovat to takto po par kusech se mi nechtělo - takže bych zkusila udělat větší objem třeba za 500 a uvidis

welovefashion
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 96 inzerátů 10.05.18 13:17

Nepřijde mi že by byla cena extra nízká, větší věci se většinou prodávají lépe, alespoň z mojí zkušenosti, napadlo mě co třeba udělat balíky z více kusů za víc, nebo to prodávat po jednom?

smurfka
Nadpozemská drbna 28990 příspěvků 10.05.18 13:18

Je přesycený..navíc ty malé věci jsou dneska v pepcu za dvacku nové..navíc já nerada třeba kupuju balík, chci si vybrat třeba jen nějaké věci a to zas odmítnou, že prodávají celý balík..a nerada dotuju ČP.. :zed: takže se snažím kupovat z druhé ruky ale z městě případně kam jde dojet a neprodělám

Lucynka_v
Povídálka 39 příspěvků 10 inzerátů 10.05.18 13:19

Já bych si to třeba nekoupila, protože by se mi z každého balíčku hodila polovina, ne-li méně. Udělala bych radši balíčky stejných věcí, např. 3× pyžamkou, 5× body…

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 10.05.18 13:19

@Eeep trh přesycen, já dávám max za dobroty.. takže asi tak.. kamarádka asi nemá zkušenost, že..

Russet
Echt Kelišová 9309 příspěvků 10.05.18 13:22
@Eeep píše:
Ahoj holky, prosím o váš názor. Mám dvě dcery, pro které moc ráda nakupuji oblečení (asi to až hraničí se závislostí :D ) Problém je, že se jaksi nemohu zbavit oblečení co je jim malé. V okolí nemám nikoho s malou holčičkou, proto využívám internet. Udělala jsem balíčky věcí za 99+69 pošta. Kamarádka se divila, že to mám moc levné, ale já na tom nechci zbohatnout, jen si doma uvolnit místo. A stejně to nikdo nechce.
Není cena podezřele nízká? Nebo je trh presyceny? Poraďte mi prosím, jak prodáváte oblečení vy. Díky!
Na fotce vzorové balíčky ve vel. 68 a 86, jen pro představu…

Já klidně i daruju. Třeba pěstounům. Nehodlám bohatnout na onošeném oblečení :nevim:

eliskaj
Kelišová 5410 příspěvků 10.05.18 13:26

Ja vždy udělám mega balík obleceni - celá jedna velikost - teď jsem po synovi udělala obr pytel (120l) - bundy, lyžařské, mikiny, proste komplet vše. Asi 100ks a prodala jsem to za 1500,– (to me původně stala jedna lyžařská souprava :mrgreen: ) ale nikde mi to neprekazi a maminka ma radost. Kupuje ode me už od narození malého a vždy spokojena…
po dceri - velikost 122/128 už obleceni bývá dost jete (přeci jen tu velikost ma opravdu rok) a tam už je použitelné málo co a ten zbytek nosím do školky a tam to využívají jako erarni obleceni nebo šaty apod věnuji zadarmo kamarádkám a maminkam v okolí.

Příspěvek upraven 10.05.18 v 13:29

zrcadlo
Kelišová 6472 příspěvků 10.05.18 13:27

Rozdávám, protože mám radost, když se to použije dál, a těch pár stovek mi nestojí za nervy na poště a balení. Nebo měním za naturálie (kamarádka mi třeba za ty věci pak na podzim dá bednu ořechů a mám na cukroví).
Příliš levné mi to nepřijde, na bazárcích je snad cena kolem 20-40Kč za kus docela běžná, a to tak nějak vyjde.

Edit: Podívala jsem se důkladněji na ty obrázky a přijde mi to teda spíš drahé - z toho druhého balíčku např. tři trička pořídím ve výprodeji v Lidlu nebo Tescu do stovky nová, bodýčko je vytahané až hrůza a u kalhot bych si nebyla jistá tím, jestli sednou a jak moc měkký materiál to je (několikery jsem měla v balících od příbuzných a většinou měly buď seprané gumy a nedržely, nebo to byl příliš tvrdý materiál a dnes se dají sehnat podstatně měkčí a pro děti příjemnější věci). Takže já bych to za tu cenu 170Kč s poštovným nekoupila.

Příspěvek upraven 10.05.18 v 14:19

pionyrka
Kecalka 147 příspěvků 7 inzerátů 10.05.18 13:28

Hlavne to co nabizis vypada, ze uz to nosilo vice deti, bodycka vytahana treba to s tou myskou nebo spatne nafocene, dziny nemoderni, takove veci bych nekoupila. A jak rikaji ostatni to si radeji koupim nove v Pepcu, postovne je dnes drahe.

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 10.05.18 13:45

V mém okolí si všichni věci na děti předávají se slovy „stejně to neprodám“. Takže asi bude háček v tom, já prodávat ani nezkoušela, buď to dám někomu v rodině, přátelům, do azyláku pro matky s dětmi, do dětského domova… :nevim:

Já mám v okolí strašně moc malých dětí a všichni říkají, že toho dostali tolik, že koupili jen takové to hezké „na ven“, já osobně to měla stejně.

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 10.05.18 13:47
@pionyrka píše:
Hlavne to co nabizis vypada, ze uz to nosilo vice deti, bodycka vytahana treba to s tou myskou nebo spatne nafocene, dziny nemoderni, takove veci bych nekoupila. A jak rikaji ostatni to si radeji koupim nove v Pepcu, postovne je dnes drahe.

To je pravda, třeba to z druhé fotky bych na holku nenavlíkla :oops:

Šarlota4
Echt Kelišová 9521 příspěvků 10.05.18 13:57

Obleceni rozdavam, obnosene vyhazuju. Ty to das za slusnou cenu a pak se s nekym budes handrkovat o pidi fleku a to kvuli 100kc! Ani omylem. Pekne obleceni davam kamoskam s tim, ze kdyz najdou vadu, tak to proste vyhodej. Rozhodne nekupuju drahy obleceni a boty s vidinou, ze to dobre prodam. Kdyz koupim boty za dvojku, pocitam, ze jsem o ty prachy lehci. Verim, ze dobre se prodavaj kvalitni znackove neobnosene kusy typu Reima, next… Obyc kousky sezenes v krame dnes nove za par kacek.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama