Prodávám oblečení příliš levně?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eeep
Povídálka 40 příspěvků 10.05.18 13:12
Prodávám oblečení příliš levně?

Ahoj holky, prosím o váš názor. Mám dvě dcery, pro které moc ráda nakupuji oblečení (asi to až hraničí se závislostí :D ) Problém je, že se jaksi nemohu zbavit oblečení co je jim malé. V okolí nemám nikoho s malou holčičkou, proto využívám internet. Udělala jsem balíčky věcí za 99+69 pošta. Kamarádka se divila, že to mám moc levné, ale já na tom nechci zbohatnout, jen si doma uvolnit místo. A stejně to nikdo nechce.
Není cena podezřele nízká? Nebo je trh presyceny? Poraďte mi prosím, jak prodáváte oblečení vy. Díky!
Na fotce vzorové balíčky ve vel. 68 a 86, jen pro představu…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8693 příspěvků 33 inzerátů 10.05.18 13:15

Je presyceny. Se koukni kolik toho vsude je. Mne tam lezi obleceni uz 3r. Zkus aukro, sbazar, modrykonik. At to mas na vic mistech.

Verun83
Echt Kelišová 8693 příspěvků 33 inzerátů 10.05.18 13:16

A jo, mas nizkou cenu, ale to je tva vec. Taky postupne snizuju ceny, kdyz se neceho chci zbavit. Ale uz se smiruju. Ze to spis rozdam zadarmo

Tichošlápek
Extra třída :D 10139 příspěvků 10.05.18 13:17

Dávám na charitu. Balíčků dětských věci je plný net a nestojí mi to za to foceni a inzerovani. Jinak k věci - sama jsem koupila takto oblečeni jen jednou a byl to obr balík za 1000. Kupovat to takto po par kusech se mi nechtělo - takže bych zkusila udělat větší objem třeba za 500 a uvidis

welovefashion
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 106 inzerátů 10.05.18 13:17

Nepřijde mi že by byla cena extra nízká, větší věci se většinou prodávají lépe, alespoň z mojí zkušenosti, napadlo mě co třeba udělat balíky z více kusů za víc, nebo to prodávat po jednom?

smurfka
Nadpozemská drbna 29601 příspěvků 10.05.18 13:18

Je přesycený..navíc ty malé věci jsou dneska v pepcu za dvacku nové..navíc já nerada třeba kupuju balík, chci si vybrat třeba jen nějaké věci a to zas odmítnou, že prodávají celý balík..a nerada dotuju ČP.. :zed: takže se snažím kupovat z druhé ruky ale z městě případně kam jde dojet a neprodělám

Lucynka_v
Stálice 55 příspěvků 12 inzerátů 10.05.18 13:19

Já bych si to třeba nekoupila, protože by se mi z každého balíčku hodila polovina, ne-li méně. Udělala bych radši balíčky stejných věcí, např. 3× pyžamkou, 5× body…

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 10.05.18 13:19

@Eeep trh přesycen, já dávám max za dobroty.. takže asi tak.. kamarádka asi nemá zkušenost, že..

Russet
Extra třída :D 11094 příspěvků 10.05.18 13:22
@Eeep píše:
Ahoj holky, prosím o váš názor. Mám dvě dcery, pro které moc ráda nakupuji oblečení (asi to až hraničí se závislostí :D ) Problém je, že se jaksi nemohu zbavit oblečení co je jim malé. V okolí nemám nikoho s malou holčičkou, proto využívám internet. Udělala jsem balíčky věcí za 99+69 pošta. Kamarádka se divila, že to mám moc levné, ale já na tom nechci zbohatnout, jen si doma uvolnit místo. A stejně to nikdo nechce.
Není cena podezřele nízká? Nebo je trh presyceny? Poraďte mi prosím, jak prodáváte oblečení vy. Díky!
Na fotce vzorové balíčky ve vel. 68 a 86, jen pro představu…

Já klidně i daruju. Třeba pěstounům. Nehodlám bohatnout na onošeném oblečení :nevim:

eliskaj
Kelišová 5463 příspěvků 10.05.18 13:26

Ja vždy udělám mega balík obleceni - celá jedna velikost - teď jsem po synovi udělala obr pytel (120l) - bundy, lyžařské, mikiny, proste komplet vše. Asi 100ks a prodala jsem to za 1500,– (to me původně stala jedna lyžařská souprava :mrgreen: ) ale nikde mi to neprekazi a maminka ma radost. Kupuje ode me už od narození malého a vždy spokojena…
po dceri - velikost 122/128 už obleceni bývá dost jete (přeci jen tu velikost ma opravdu rok) a tam už je použitelné málo co a ten zbytek nosím do školky a tam to využívají jako erarni obleceni nebo šaty apod věnuji zadarmo kamarádkám a maminkam v okolí.

Příspěvek upraven 10.05.18 v 13:29

zrcadlo
Kelišová 6752 příspěvků 10.05.18 13:27

Rozdávám, protože mám radost, když se to použije dál, a těch pár stovek mi nestojí za nervy na poště a balení. Nebo měním za naturálie (kamarádka mi třeba za ty věci pak na podzim dá bednu ořechů a mám na cukroví).
Příliš levné mi to nepřijde, na bazárcích je snad cena kolem 20-40Kč za kus docela běžná, a to tak nějak vyjde.

Edit: Podívala jsem se důkladněji na ty obrázky a přijde mi to teda spíš drahé - z toho druhého balíčku např. tři trička pořídím ve výprodeji v Lidlu nebo Tescu do stovky nová, bodýčko je vytahané až hrůza a u kalhot bych si nebyla jistá tím, jestli sednou a jak moc měkký materiál to je (několikery jsem měla v balících od příbuzných a většinou měly buď seprané gumy a nedržely, nebo to byl příliš tvrdý materiál a dnes se dají sehnat podstatně měkčí a pro děti příjemnější věci). Takže já bych to za tu cenu 170Kč s poštovným nekoupila.

Příspěvek upraven 10.05.18 v 14:19

pionyrka
Kecalka 188 příspěvků 10.05.18 13:28

Hlavne to co nabizis vypada, ze uz to nosilo vice deti, bodycka vytahana treba to s tou myskou nebo spatne nafocene, dziny nemoderni, takove veci bych nekoupila. A jak rikaji ostatni to si radeji koupim nove v Pepcu, postovne je dnes drahe.

radkka
Generální žvanilka 20514 příspěvků 10.05.18 13:45

V mém okolí si všichni věci na děti předávají se slovy „stejně to neprodám“. Takže asi bude háček v tom, já prodávat ani nezkoušela, buď to dám někomu v rodině, přátelům, do azyláku pro matky s dětmi, do dětského domova… :nevim:

Já mám v okolí strašně moc malých dětí a všichni říkají, že toho dostali tolik, že koupili jen takové to hezké „na ven“, já osobně to měla stejně.

radkka
Generální žvanilka 20514 příspěvků 10.05.18 13:47
@pionyrka píše:
Hlavne to co nabizis vypada, ze uz to nosilo vice deti, bodycka vytahana treba to s tou myskou nebo spatne nafocene, dziny nemoderni, takove veci bych nekoupila. A jak rikaji ostatni to si radeji koupim nove v Pepcu, postovne je dnes drahe.

To je pravda, třeba to z druhé fotky bych na holku nenavlíkla :oops:

Šarlota4
Echt Kelišová 9739 příspěvků 10.05.18 13:57

Obleceni rozdavam, obnosene vyhazuju. Ty to das za slusnou cenu a pak se s nekym budes handrkovat o pidi fleku a to kvuli 100kc! Ani omylem. Pekne obleceni davam kamoskam s tim, ze kdyz najdou vadu, tak to proste vyhodej. Rozhodne nekupuju drahy obleceni a boty s vidinou, ze to dobre prodam. Kdyz koupim boty za dvojku, pocitam, ze jsem o ty prachy lehci. Verim, ze dobre se prodavaj kvalitni znackove neobnosene kusy typu Reima, next… Obyc kousky sezenes v krame dnes nove za par kacek.

Stránka:  1 2 3 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >