Jednobarevná mikina na zip

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dana.dv
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 05.05.18 14:38
Jednobarevna mikina na zip

Ahoj maminky, kde kupujete jednobarevne mikiny, ktere se rozepinaji na zip? Velikost 104/110. Diky za tip, nemuzu je nikde sehnat…

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 5743 příspěvků 05.05.18 14:40

Klučičí kupuji v H&M

Heivka
Závislačka 2737 příspěvků 05.05.18 14:52

Nordblanc a decathlon

šerifka
Kecalka 418 příspěvků 05.05.18 14:58

Nebo je taky šije firma Farmers https://www.farmers.cz/…kiny-na-zip/. Šijí primárně zakázkově, takže barevná kombinace se dá zvolit. Když jsem si nechávala šít dámskou mikinu na mě, dali mi vybrat asi z deseti barev.

makynac
Povídálka 15 příspěvků 1 inzerát 05.05.18 20:35

Jednobarevné mikiny na zip s kapucí má Reserved. Mají k tomu ve stejné barvě i tepláky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama