Jednobarevná mikina na zip

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dana.dv
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 05.05.18 14:38
Jednobarevna mikina na zip

Ahoj maminky, kde kupujete jednobarevne mikiny, ktere se rozepinaji na zip? Velikost 104/110. Diky za tip, nemuzu je nikde sehnat…

Reakce:
Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6727 příspěvků 05.05.18 14:40

Klučičí kupuji v H&M

Heivka
Závislačka 3252 příspěvků 05.05.18 14:52

Nordblanc a decathlon

šerifka
Kecalka 429 příspěvků 05.05.18 14:58

Nebo je taky šije firma Farmers https://www.farmers.cz/…kiny-na-zip/. Šijí primárně zakázkově, takže barevná kombinace se dá zvolit. Když jsem si nechávala šít dámskou mikinu na mě, dali mi vybrat asi z deseti barev.

makynac
Povídálka 17 příspěvků 05.05.18 20:35

Jednobarevné mikiny na zip s kapucí má Reserved. Mají k tomu ve stejné barvě i tepláky.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Velké odhalení Clinta Eastwooda: Má dceru, o které 30 let nevěděl!

Příběh jako z vystřižený ze stříbrného plátna nedávno zveřejnila zahraniční... číst dále >

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >