Prodejny pro miminka Brno

2.2.16 09:16

Prodejny pro miminka Brno

Ahojky holky, dneska chceme s přítelem absolvovat „tour de kočárky“ (a další výbavu) v Brně. Dejte tip, kam máme zajít prosím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

213
2.2.16 09:30

Doporucuju urcite Babycar v KrPoli. Maji velky vyber a sympaticke prodavacky. Pak je jeste Pink panter na Krenove tusim. Tam mi pporad vnucovali Junamu, coz me stvalo, protoze mi neprijde kvalitni, maji je tam v milionu barev, ostatni kocarky maji taky, ale ne takovy vyber. A pokud chces investovat vic, tak doporucuju Funbaby v Modricich. Maji krasne kocarky, velky vyber, vetsinou znacky z VB. Ale teda drazsi. :)
Edit: Jeste Sam baby… Na vybavicku celkem ok, kocarku maji hordy, vsechno polske. Neni to drahe, nakupovala jsem tam plysaky a hraci deku a vrnitko a takove kravinky. :D Oblecky se mi tam osobne vubec nelibi. Davam prednost Zare, Nextu a dalsim retezcum, zda se mi to vkusnejsi. Ale vyber maji v Sam baby taky. :)

Příspěvek upraven 02.02.16 v 09:33

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6836
2.2.16 09:32

@šmoulililinka A este je jeden shop na Tomkovom namesti :) http://www.baby-line.cz/ ..ale inak to co pisala lenorecka su uplne super shopy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.16 09:36

@lenorecka no jsem spíš pro levnější, ale píšu si vše, děkují :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.16 09:40

Taky doporučuji Babycar, kupovali jsme tam vše kromě nábytku, mají tam prakticky všechno, se zákaznickou kartou hezké slevy, majitelka i prodavačky ochotné a milé ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
2.2.16 10:21

@šmoulililinka Fakt idealni je ten Babycar. Pomer cena vykon uplne bezva. :) Kocarek mame prave z tama. :) Taky se mi nechtelo vyhazovat za nej miliony. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama