Prodloužení pracovní smlouvy

3143
4.3.07 09:22

Prodloužení pracovní smlouvy

Pracuji jako učitelka, již druhým rokem. V roce 2005 jsem dostala smlouvu na dobu neurčitou do 30.6.2006 s dodatkem, že jsem za učitelku na MD. Již v květnu mi tato smlouva byla prodloužena opět na rok do 30. 6. 2007- opět s tímto dodatkem. Chtěla bych poradit, ředitelem mi bylo přislíbeno prodloužení prac. smlouvy. Zajímalo by mě, zda mi už musí dát prac. smlouvu na dobu neurčitou, nebo zda mi opět může prodloužit jen na rok - zase zástup za MD. Takhle by mi to mohl prodlužovat klidně 10 let. V květnu budu zase podepisovat smlouvu, tak bych chtěla být připravena, ať nepodepíšu něco, co je pro mě nevhodné.Děkuji moc. katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2104
4.3.07 10:03

Ahoj i já jsem učitelku a 2× opakovaně jsem dostala smlouvu na dobu určitou, Nikdy jsem tam ale neměla žádný dodatek. Vím, že zaměstnavatel ti může maximálně 2× prodloužit smlouvu na dobu určitou (2×1rok)pak už se musí vyjádřit, zda tě bude potřebovat nebo ne. Ale pokud máš ve smlouvě dodatek, že jsi vedena jako zástup za MD, může ti prodlužovat tak dlouho, než se ten původní kantor vrátí. Alespoň mě to bylo takhle vysvětleno. Asi jsem ti moc neporadila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
4.3.07 10:21

Díky, alespoň něco. Nikdo totiž u nás neví, jestli to platí i pro ten dodatek nebo ne. Ta kolegyně se už vrátit nechce, její chlapeček má rok a něco a pak by chtěla další.Taky si myslím, že mi to prodlouží zase jen na rok. Ta nejistota s prací je děsivá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama