Prodloužený víkend s půlročním mimi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Wendulinka1
Povídálka 32 příspěvků 12.03.18 10:54
Prodloužený víkend s půlročním mimi

Ahoj holky, mám dilema… Strašně nám s manželem chybí cestování, máme 6měsíční mimi. Chlapeček ale zatím není tak úplně pohodář = ještě jsem nezažila den bez křiku. Vyrazily byste i tak někam na víkend, nebo máme ještě čekat? Napadne vás nějaký tip na ubytování? Ideal Čechy. Děkuji moc za tipy a zkušenosti.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 12.03.18 10:59
@Wendulinka1 píše:
Ahoj holky, mám dilema… Strašně nám s manželem chybí cestování, máme 6měsíční mimi. Chlapeček ale zatím není tak úplně pohodář = ještě jsem nezažila den bez křiku. Vyrazily byste i tak někam na víkend, nebo máme ještě čekat? Napadne vás nějaký tip na ubytování? Ideal Čechy. Děkuji moc za tipy a zkušenosti.

Jednou jsme takhle byli v Jeseníkách, když malý bylo 8 měsíců a taky bývala uřvánek. Jako pro nás to šlo, byli jsme zvyklý, horší to měli sousedé v penzionu :? moc se netvářili. Takže jsem si tehdy řekla, že už raději nikam, že počkáme, až se zklidní. Netrvalo to dlouho a byl jí necelý rok a byla klidná, pohodová, pak už cestování bylo jedna radost. :palec:

Daenerys91
Kecalka 360 příspěvků 12.03.18 11:01

Vůbec bych se toho nebála. Malému byly 4 měsíce, když jsme byly přes 4 dny přes vánoce u rodiny (200km daleko od nás) a na velikonoce vyrážíme taky na 4 dny pryč, to mu bude 7 měsíců… úplně v pohodě

Wendulinka1
Povídálka 32 příspěvků 12.03.18 11:01

@Jančakecalka Prave no… Jsem si rikala nejaky vylozene baby friendly hotel - treba by neplakal sam. :)) Nebo kde by meli nejake apartmany zvlast. :)))

Wendulinka1
Povídálka 32 příspěvků 12.03.18 11:03

@Daenerys91 Tak k mamce na Moravu jezdime normalne, ale to mi prijde neco jineho. Prece jen do hotelu jezdi lidi si odpocinout, tak aby tam Mates neprudil…

nozu
Extra třída :D 11690 příspěvků 12.03.18 11:04

Tak si pronajměte nějakou chalupu. Pak křik nebude vadit.

Daenerys91
Kecalka 360 příspěvků 12.03.18 11:04

@Wendulinka1 chápu. Zkus napsat přímo do toho hotelu, jestli to nebude vadit

vertunka
Závislačka 4648 příspěvků 12.03.18 11:07

My takhle byli s 3 mesicni a pak i kdyz ji bylo pul roku. A pohoda. Alespon jsme si odpocali, v ramci moznosti.

Ted mame mimco, urvanka jako prase :zed:, ale taky jsme si uz zamluvili pobyt na Lipne, dokonce na celej tejden. Rvat muze i tam. :mrgreen:

Takze za me ano, jela bych.

vertunka
Závislačka 4648 příspěvků 12.03.18 11:08
@Wendulinka1 píše:
@Daenerys91 Tak k mamce na Moravu jezdime normalne, ale to mi prijde neco jineho. Prece jen do hotelu jezdi lidi si odpocinout, tak aby tam Mates neprudil…

Jela bych do apartmanu. Sice drazsi, ale komfotnejsi a nebudete nikoho rusit.

Fally123
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 12.03.18 11:12

My jsme s dětmi cestovali odmalička. Chce i trochu trénink na spaní v jiném prostředí. Obecně byly na výletech hodnější než doma, kde se „nudily“.

radkka
Generální žvanilka 20705 příspěvků 12.03.18 11:15

Naše děti jsou celkem v klidu, byli jsme na chalupě, kterou jsme si pronajali ještě s další rodinou, bylo to super :dance: Jinak jsme to řešili tak, že jsme hledali apartmány, které jsou oddělené.
Jsem soucitná, představa, že si třeba manželé po x letech dopřejí společný romantický víkend bez dětí ve Vídni (byli jsme na trzích) a celou noc jim v hotelu z vedlejšího pokoje vříská mimino… no, to musí pochopit každý, že není úplně v pořádku.

Novaska
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 12.03.18 11:49

Vyberte si místo, kde se s dětmi počítá, i s nějakým tím pláčem, křikem, zlobením atd atd :palec: My jezdíme rádi do Hotelu Peklo, kde ubytují jen rodiny s dětmi ( bez dětí vám rezervaci neudělají), je to krásné prostřední v přírodě a vyžití je jak v zimě tak v létě :palec: Každý tam počítá s tím, že jsou tam ubytované i mimina a nikdo se na nikoho zle nedívá skrz probrečený večer :mrgreen: vše v hotelu je upřizpůsobené pro děti od narození až po cca 10 let, herničky, jídelny, vybavení pokojů, okolí hotelu a to vše v krásné animaci ;) A pokud se necítíte na hotelový pokoj, tak kolem hotelu nabízejí i samostatné apartmány, kde máte opravdu klid :potlesk: Nicméně, je bývá narváno, je potřeba udělat hodně do předu rezervaci :dance:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 12.03.18 11:52

@Wendulinka1 pronajměte si vlastní chatu - dům.. děláme to tak od mala. Ne hotel, aby jste ostatní nerušili, ale za cca 3-5 tis si pronajmeš svůj objekt a máš klid :think:

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 12.03.18 11:57

Náš byl taky urvanek, když mu bylo 7 měsíců jeli jsme na týden do Jeseníku a nebyl to úplně fajn nápad. Malej tam řval jako tur, tu první noc vůbec nedával, mela jsem chuť se uprostřed noci sbalit a odjet. Ráno jsme se sousedům z vedlejšího pokoje u snídaně snad stokrát omluvili a cítili se dost trapne. První dovolená prostě katastrofa, malý byl zvyklý jen na domov, ale za dva měsíce jsme byli na Šumavě a tam byl naopak zlatý a vůbec od té doby je všude mimo domov milionové dítě

EscapistV
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 12.03.18 12:11

My jsme byli se čtyřměsíční na několikadenní dovolené, a bylo to úplně super. Ale nejela bych teda do hotelu, měli jsme půjčený karavan, a mohli jsme si vozit všechno zázemí s sebou a zastavit si relativně kde jsme chtěli. A malá byla taky celkem klidné miminko, tak jsem to riskla a vyplatilo se. :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový fotbalový boss na obzoru? Zemanův kancléř Mynář si chce koupit Slovácko

Fotbalové Slovácko letos patří mezi nejhorší týmy v české nejvyšší soutěži.... číst dále >

Focení pro Playboy Evy Decastelo: Děti moje nahota nudila, kamínky šíleně bolely

Moderátorka a herečka Eva Decastelo (40) patří mezi největší kosti českého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >