Profouknutí ambulantně - průchodnost VV

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kykyka
Povídálka 49 příspěvků 02.12.18 00:12
Profouknutí ambulantně - průchodnost VV

Ahoj.
V diskuzích jsem narazila na termín „profouknutí“ při ověřování průchodnosti vejcovodů.
Co si pod tímto mám představit?
V České Třebové psali pak o 50% uspěšnosti s otěhotněním po zákroku.
Nemocnice mi nabízí klasickou laparoskopii s chemopub., ev. hysteroskopii.
Sanus prý používá CO2, ale prý jen pod narkozou, ani analgosedaci nedoporučují kvůli bolestivosti. Nemocnice fyziologický roztok, ale také ne ambulantně. Četla jsem o HyCoSy, ale prý to není spolehlivé.
Snad nelze ověřit, zda je průchodnost obou či jen jednoho VV, ale jen zda plyn či tekutina projdou do dutiny břišní či ne?
Mně se ale moc pod narkozu nechce.
Máte někdo zkušenost s něčím takovým ambulantně?
Nejlépe nějaké doporučení k dr. ve východních Čechách?
Děkuji pěkně. :*

Reakce:
Kykyka
Povídálka 49 příspěvků 02.12.18 12:15

Řešil tedy někdo průchodnost vejcovodů ambulantně, případně kde, a pomohlo mu to k mimi ? Díky :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >