Progesteron Besins a menstruace

48
26.3.21 12:40

Progesteron Besins a menstruace

Dobrý den, obracím se na Vás pro radu a Vaše zkušenosti.

Po 3. IVF cyklu a 3. transferu embrya (tentokrát KET) se mi na testu objevila slabá čárka. Byla ale hodně slabá, takže jsem jela druhý den ráno na test z krve. Výsledek je pozitivní, ale nízká hladina HCG - asi jen 38. Dnes po dvou dnech jsem jela znovu na krev, jestli se bude hodnota HCG zvedat…to asi znáte. Výsledky ještě nemám, ale na co se chci zeptat :) Ptala jsem se sestřičky, jestli je tam ještě nějaká šance, že to vyjde (přeci jen po 3 letech snažení vidíte na testu druhou čárku, ale vlastně ani nevíte, jestli už se máte radovat). Sestřička mi řekla, že ano, že ta hodnota vlastně roste od nuly, a že pokud nekrvácím, tak je to na dobré cestě. Může se mi ale vůbec „spustit“ menstruace, když beru Progesteron Besins? Není to lék, který nějak brání příchodu té menstruace? :think: Vím, že jsem se měla zeptat té sestry, ale v tu chvíli mě to prostě nenapadlo. Víte někdo, jak to je? Já už se ani neodvažuji doufat. A omlouvám se za délku…Děkuji předem za Vaše rady a zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
236
26.3.21 13:51

@Yvule
Ahoj, brala jsem po ET progesteron besins a menstruace přišla, jen se zpožděním… teda takhle. Asi pět dnů po tom, kdy menstruace měla přijít, jsem začala špinit, to jsem byla i na testu z krve, který byl negativní, takže jsem progesteron besins vysadila a menstruace přišla v plné síle hned druhý den. Ale nevím, jestli to bylo vysazením, anebo by prostě přišla i tak. Každopádně minimálně jsem při jeho braní špinila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
26.3.21 14:03
@123_nik píše:
@Yvule
Ahoj, brala jsem po ET progesteron besins a menstruace přišla, jen se zpožděním… teda takhle. Asi pět dnů po tom, kdy menstruace měla přijít, jsem začala špinit, to jsem byla i na testu z krve, který byl negativní, takže jsem progesteron besins vysadila a menstruace přišla v plné síle hned druhý den. Ale nevím, jestli to bylo vysazením, anebo by prostě přišla i tak. Každopádně minimálně jsem při jeho braní špinila.

Mě taky vždycky přišla, až když jsem ho vysadila, ale nešpinila jsem přitom teda, i když test byl negativní. Jinak už mám výsledek…hodnota HCG roste, sice pomalu, ale roste. Doktorka se na to prý koukala a i to nějak počítala, a někomu to roste pomaleji, takže se zatím nemám znepokojovat. V pondělí jedu na další odběr krve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
26.3.21 14:23

@Yvule tak držím palce, ať je to dobrý :srdce:  :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
26.3.21 15:05
@123_nik píše:
@Yvule tak držím palce, ať je to dobrý :srdce: :srdce:

Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
26.3.21 21:20

Ahojky muzu se zeptat kolik dni jsi po ET a kolika denni embryo ti zavadeli? Ja byla dnes na krvi a hcg mam jen 62 byla mi vlozena 5ti denni expandovana blastocysta.. jsem z toho nesva a nedavam tomu prave nadeji :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
28.3.21 19:08

@Domca1111 Ahojky, test jsem si dělala po 14 dnech. Embryo bylo 5-ti denní. Co jsem tak trochu hledala na internetu, tak by se hodnota HCG měla za 2 dny vždycky zdvojnásobit. A ta rozpětí jsou tam strašně velká…jakože třeba 21 dnů od početí může být hodnota 18 – 7 340 HCG. Já už jsem v tomto ohledu také pesimista, ale člověk nikdy neví. Vím, že je to těžké, ale snažím se na to teď nemyslet, buď to vyjde nebo ne. Víc pro to udělat nemůžeme :nevim: Každopádně, držím palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
28.3.21 20:34

@Yvule zitra jdu jeste na jeden odber jestli hcg stoupa a uz jsem tak akorat zrala na blazinec :?
Dekuji a taky drzim palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
28.3.21 21:19

@Domca1111 já jdu také zítra na další odběr, už na třetí. Zítra ráno si chci udělat zase test, abych ho mohla ukázat sestře a úplně mám strach, že tam ta čárka už nebude, takže ty nervy chápu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat