Prohlídka u gynekologa při špinění?

Anonymní
10.8.11 19:58

Prohlidka pri ms??

Dobry den,ma dotaz,ale radsi anonimne,
zitra jdu na gyndu na prevenci a zacla jsem slabe spinit i pres HA,coz se mi stava casto,musim tam,pac mi dochazeji prasky,myslite ze me bude prohlizet???
Dekuji za vas cas…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16291
10.8.11 19:59

Když mu řekneš že špiníš, tak nejspíš ne. Zkus a uvidíš :) Můžeš si i jen nechat napsat prášky a přeobjednat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7320
10.8.11 20:08

Ahoj,
stává se mi to také. Když mu to řekneš, nevidím v tom problém. Já tam právě s tímhle šla, že začínám krvácet přes HA a on, že se to stává a taky mě prohlídnul. Neměla bych žádný obavy, jen mu o tom prostě řekni a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.8.11 20:10
Pomka píše:
Ahoj,
stává se mi to také. Když mu to řekneš, nevidím v tom problém. Já tam právě s tímhle šla, že začínám krvácet přes HA a on, že se to stává a taky mě prohlídnul. Neměla bych žádný obavy, jen mu o tom prostě řekni a uvidíš.

Pomko a co ti s tim udelal,nebo to nechal byt??dekuju moc

• Nahlásit
  • Citovat
6153
10.8.11 20:24

No možná právě proto tě prohlížet bude… není to problém, teda myslím prohlídka při špinění nebo dokonce při ms… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2471
10.8.11 20:36

me taky prohlizel pri ms i spineni. jsou pry na to zvykli. daj si rukavice a jdou na to…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.8.11 20:39

ja ma totiz stejny pocity a priznaky,jako kdyz jsem byla tehotna,tak se trochu bojim,ale to bych snad nekrvacela ze ne???

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.8.11 20:40

a pozna se to jen beznou prohlidkou nebo jen ultrazvukem,kdybych byla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
7320
10.8.11 20:46
Anonymní píše:
Pomka píše:
Ahoj,
Pomko a co ti s tim udelal,nebo to nechal byt??dekuju moc

Zastavil mi to injekcí, ono to stejně trvalo pár dní, než zabrala a pak při dalším cyklu se mi to už neobjevilo. Jinak by to bylo na vyzkoušení jiné HA. Mně se to špinění (krvácení) stalo ale až po několika letech, co ji užívám a navíc ještě po tom, co jsem brala nepřetržitě bez týdenní pauzy 3platíčka po sobě. A jak už se tady napsalo - právě proto by se na tebe měl podívat, jestli to nemá i jinou příčinu. Jinak jsem samozřejmě hledala nějaké info a našla jsem, že je to tzv. průnikové krvácení, což znamená krvácení při HA a někdy se to může stát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.8.11 20:52
Pomka píše:
Anonymní píše:
Pomka píše:
Ahoj,
Zastavil mi to injekcí, ono to stejně trvalo pár dní, než zabrala a pak při dalším cyklu se mi to už neobjevilo. Jinak by to bylo na vyzkoušení jiné HA. Mně se to špinění (krvácení) stalo ale až po několika letech, co ji užívám a navíc ještě po tom, co jsem brala nepřetržitě bez týdenní pauzy 3platíčka po sobě. A jak už se tady napsalo - právě proto by se na tebe měl podívat, jestli to nemá i jinou příčinu. Jinak jsem samozřejmě hledala nějaké info a našla jsem, že je to tzv. průnikové krvácení, což znamená krvácení při HA a někdy se to může stát.

moc ti dekuju,tak to bude tim,uz beru druhe plato bez prestavky :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
7320
10.8.11 20:58
Anonymní píše:
Pomka píše:
Anonymní píše:
Pomka píše:
Ahoj,
Zastavil mi to injekcí, ono to stejně trvalo pár dní, než zabrala a pak při dalším cyklu se mi to už neobjevilo. Jinak by to bylo na vyzkoušení jiné HA. Mně se to špinění (krvácení) stalo ale až po několika letech, co ji užívám a navíc ještě po tom, co jsem brala nepřetržitě bez týdenní pauzy 3platíčka po sobě. A jak už se tady napsalo - právě proto by se na tebe měl podívat, jestli to nemá i jinou příčinu. Jinak jsem samozřejmě hledala nějaké info a našla jsem, že je to tzv. průnikové krvácení, což znamená krvácení při HA a někdy se to může stát.
moc ti dekuju,tak to bude tim,uz beru druhe plato bez prestavky :roll:

Nejspíš to bude ono… uvidíš, co ti řekne doktor, dej vědět. Mně řekl, ať beru plata nepřetržitě jen když to bude nutný (dřív jsem to dělala často, hlavně přes léto a v pohodě, nedávno znovu a začlo špinění). Teď už jen kvůli dovolené, jinak dělám přestávku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.3.17 20:30

Menstruace a špinění

Ahojte Dámy,
Chtěla bych se Vás zeptat, jestli je normální že jsem měla 5 dní MS a jakmile končili, tak od té doby už 4 dny špiním. Můžu být těhotná nebo to je nějaká hormonální porucha a mám si raději zajít za gynekologem? Mám docela strach, nikdy se mi nic podobného nestalo. Styk mívám nechráněný, neberu ani HA. Bříško mě nebolí, bolelo jen při dostání MS a to jen prvním den, jinak se cítím furt jakoby nafouklá. Budu moc ráda za nějakou odpověď! Děkuji!
:oops:

• Nahlásit
  • Citovat
2070
15.3.17 21:31

Tak pokud se nijak nechranis, tak bys mohla byt tehotna, ale pokud probehla MS, tak je pravdepodobnost mensi.Tak zkus test.Muze byt jen hormonalni porucha. Zkusila bych test a pak pripdne zasla na gyndu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
16.3.17 09:02
@Anonymní píše:
Ahojte Dámy,
Chtěla bych se Vás zeptat, jestli je normální že jsem měla 5 dní MS a jakmile končili, tak od té doby už 4 dny špiním. Můžu být těhotná nebo to je nějaká hormonální porucha a mám si raději zajít za gynekologem? Mám docela strach, nikdy se mi nic podobného nestalo. Styk mívám nechráněný, neberu ani HA. Bříško mě nebolí, bolelo jen při dostání MS a to jen prvním den, jinak se cítím furt jakoby nafouklá. Budu moc ráda za nějakou odpověď! Děkuji! :oops:

Ahoj, myslím že to je vcelku normální. Mě se také 2-3krát do roka stane že mám MS a špinění úplně jinak než bývá zvykem (kratší, delší…apod.) Na gyndu si zajít můžeš pro svůj klid, ale myslím si že tě tam uklidní a řekne že o nic nejde. ;) Já třeba běžně špinim 2-3dny před a 2-3dny po MS ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.8.17 15:08

Menstruace a spinění

Ahojte chtěla jsem se zeptat dostala jsem normálně menstruaci a 10 dní po ní jsem začala špinit. Nikdy se mi to nestalo, neberu HA ale ani nemám pravidelně na den menstruaci. Nemáte s tím zkušenost? diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama