Prohlídka v poradně.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.11.21 13:00

Prohlídka v poradně.

Dobrý den, mám takový dotaz? Budu rodit u Apolináře a chci se zeptat jestli je normální že v poradně nepřihlíží? Poprvé sem byla před 14 dny ve 37+2 žádná prohlídka nic. Byla sem tam 2 minuty a šla domů s tím že mám přijít za 14 dní to bylo včera. Ve 39+2 byla sem tedy na monitorech a pak šla do poradny. Jen se mě zeptal na bolesti to sem řekla že mám on na to řekl že to je dobře a poslal mě domů s tím že mám přijít za 14 dní..trochu mi to nevychází když mám termín příští týden. Chci se zeptat jestli je to normální že neprohlidne ale do zprávy napíše jak prohlídl a vše v pořádku. Předem děkuji.

Příspěvek upraven 19.11.21 v 13:34

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
383
19.11.21 13:12

Já chodila na konci taky jen na monitory…
Prohlídka se konala až po termínu v porodnici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21653
19.11.21 13:33

No většinou se chodí na monitory ke konci těhotenství každý týden, ale vnitřní prohlídka se třeba v Thomayerce dělala jen pokud jsi o ní vyloženě stála. Ono taky není moc co tam vykoukat - ani podle nálezu na čípku ti žádný doktor neřekne, jestli porodíš zítra nebo za 14 dní.,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4354
19.11.21 14:32

Ja chodila taky jen na monitory a zodpovedela par dotazu. 39+0 na me teda koukli, ze se nic nechysta, kontrakce prakticky zadne, to bylo poledne, odpoledne odesla zatka a od pulnoci kontrakce, dalsi pulnoc mimco venku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2342
19.11.21 14:44

Rodila jsem 3 tydny zpet u apolinare. Kdyz chces prohlidku, rekni si o ni, doktori s tim problem nemaji, mela jsem ji vzdy, poprve ultrazvuk, pak uz vaginalni. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
19.11.21 17:02

Chodila jsem těm při dvou těhotenstvích. Při druhém se moc nestihlo, to jsem tam byla jen jednou a pak rovnou k porodu. Při prvním jsem rodila 40+6. Od 37tt každý týden monitor, u doktora se taky většinou jen ptal na bolesti, jednou starší doktor pohmatem zkontroloval, kde je hlavička a jinak nic. Ovšem kontroly - monitory byly od 40+0 po dvou dnech. Pokud Tě pozvali až na 41+2, je to trochu divné. :think: asi bych do poradny pro jistotu zavolala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat