Projekt domu

29
30.5.16 11:37

Projekt domu

Zdravím zkušené maminky a tatínky. Koupili jsme pozemek a necháme si postavit dřevostavbu. Ráda bych, aby jste dali hlavy dohromady a pomohli nám vymyslet náš domeček snů. <3 Takže se všemi radami a nápady sem. Za vše budem vděčný!!! Děti máme zatím dvě, holka 5let a kluk 5 měsíců.. A do budoucna můžou ještě další přibýt, to se uvidí. :lol:

Náš návrh viz. příloha
Poznámka k projektu:

• Kuchyně s obývacím pokojem je na jih
  • Sklad bude z boku a není součástí domu ( nebude izolace atd.)
  • WC bude i v hlavní koupelně
  • TM je technická místnost a bude v ní pračka a sušička, také úklidové věci.
  • Spíž je za botníkem jako součást linky, jen chybí popisek
  • Dolní pokoj je hrací, proto je na jih kvůli světlu a taky blízko obýváku, aby děti (5let a 5měsíců) byli pod dohledem. Až dcera bude velká a chtít svůj pokoj, tak se ten hrací prohodí s ložnicí.
  • Horní pokoj je spací
  • Uvažujeme, že WC z chodby se dá ven do skladu a sprcha ke koupelně a že vzniklého prostoru se udělá šatna a zvětší se obývák nebo se vytvoří pracovna.

Příspěvek upraven 30.05.16 v 23:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1762
30.5.16 11:45

Jo to má být domu. Aha. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
30.5.16 11:47

@Halka Důležitá připomínka! Děkuji :lol: :D Jednou mi to celý zmizelo a já to psala celé znovu, tak snad je to srozumitelné. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1166
30.5.16 11:48

Doporučím web modrastrecha.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
30.5.16 11:49

@Halka A nevíte, jak ten název změním? :pocitac: :zed: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10425
30.5.16 11:50

Nezapomeň, že do TM ještě přijde kotel a bojler, zabere to dost místa, pokud budete mít podlahovku, tak ještě rozvodná skříň, tak aby se to tam s tou sušičkou a pračkou všechno vešlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19190
30.5.16 12:11

No dala bych wc zvlášť představ si, že se koupeš a manžel má běhavku :zed: a do kuchyně bych si dala špajz,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ya-ya
30.5.16 12:48

Ja teda nevidim ten planek :nevim:

• Citovat
  • Upravit
119
30.5.16 13:13

@Lilleček a proc dřevostavbu? pozor na plíseň (manzel architekt). urcite dva zachody a dve umyvadla doporucuji, spajz a jestli technicka místnost bude i susarna zehlirna?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
30.5.16 13:25

Název sama bohužel nezměníš, to mohou jen admini. Mě ten název zaujal, tak jsem se podívala, ale o stavbě domu bohužel nic nevím. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama