Projekt Kniha dětem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LuciVeLu
Povídálka 20 příspěvků 3 inzeráty 08.02.19 13:49
Projekt ,,Kniha dětem,,

Účastním se krásného projektu týkajícího se četby dětí. Hledám mezi Vámi 6 lidí, kteří budou ochotni koupit knihu a poslat ji konkrétnímu dítěti (jeho jméno, adresu a věk Vám pošlu v SZ). Později, na oplátku, Vy dostanete 36 knih pro svoje dítě (Vaše děti). Pokud se chcete zúčastnit, dejte mi vědět v komentáři. Já Vám pošlu další detaily v SZ. Projekt je založený na důvěře a na tom, že každý dodrží svůj závazek. Vhodné pro děti od 0 do 16 let. Ve jménu lásky ke knihám a k dětem ❤️ Tak pište ????

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
modravlocka
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 08.02.19 14:00

Hmmmm…nikdo snad nemůže být tak hloupý, aby na tento špek skočil. Celkem by mě zajímal princip celé akce (koupím 1 knihu a 36 jich dostanu zpět). Ať počítám jak počítám, někdo při tom musí zákonitě ostrouhat.

LuciVeLu
Povídálka 20 příspěvků 3 inzeráty 08.02.19 14:06
@modravlocka píše:
Hmmmm…nikdo snad nemůže být tak hloupý, aby na tento špek skočil. Celkem by mě zajímal princip celé akce (koupím 1 knihu a 36 jich dostanu zpět). Ať počítám jak počítám, někdo při tom musí zákonitě ostrouhat.

Ano, je to tak. Je to projekt, nikoliv špek..pokud nemáte zájem o další informace, nereagujte.. :mavam:

Tichošlápek
Extra třída :D 12107 příspěvků 08.02.19 14:09

@LuciVeLu tak rozepis princip projektu. Skutečně to vypadá krajně podezřele

Elishka1
Závislačka 2949 příspěvků 08.02.19 14:09

taky by me zajímalo, jak to funguje. Neměli by se ty knihy poslat dve, když se jich tolik vrátí? :think: Jako v těch dětských ratezových dopisech, které se k člověku vraceli x-krát :lol:

LuciVeLu
Povídálka 20 příspěvků 3 inzeráty 08.02.19 14:13

Sz

anecak
Echt Kelišová 8575 příspěvků 08.02.19 14:26

Že by „letadlo“ :(
Je toho plný Facebook a další weby

LuciVeLu
Povídálka 20 příspěvků 3 inzeráty 08.02.19 14:31
@anecak píše: Že by „letadlo“ :(
Je toho plný Facebook a další weby

Ja fb nemam, ale věřím že ro tam bude taky.. nicméně hrozně se mi to líbilo, svou knihu jsem již poslala, ale sehnat 6 lidiček a pokračovat je nadlidský úkol :,( Takže jsem spíše zklamána. Ale nikoliv z toho že jsem zakoupila a zaslala knihu, ale s té nedůvěry, možná i nezájmu o knihy… nevím…

Kaileee
Zasloužilá kecalka 816 příspěvků 08.02.19 14:34

no poslala mi to jedna známá u které jsem si myslela, že má všech 5 pohromadě, ale ani jsem to nedočetla, tyhle řetězové zprávy nesnáším

LuciVeLu
Povídálka 20 příspěvků 3 inzeráty 08.02.19 14:41
@Kaileee píše:
no poslala mi to jedna známá u které jsem si myslela, že má všech 5 pohromadě, ale ani jsem to nedočetla, tyhle řetězové zprávy nesnáším

Mé známé třeba už knížky chodí… no nic, nečekala jsem tolik negativních příspěvků:col­d_sweat: :oops:

Kaileee
Zasloužilá kecalka 816 příspěvků 08.02.19 14:46
@LuciVeLu píše:
Mé známé třeba už knížky chodí… no nic, nečekala jsem tolik negativních příspěvků:col­d_sweat: :oops:

je to celé naprostý nesmysl, já mám doma milion dětských knih, už jen ty, co vydával Albert za body a pak prodával za 10 Kč :mrgreen:
pokud někdo nemá knihy, tak ať si zajde do antikvariátu, tahle charita je o ničem, dostat knihy od bůhví koho a bůhví jaké

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1550 příspěvků 08.02.19 14:46

Já bych darovala 36 knížek a na oplátku žádné nechtěla, jsem jimi zavalená :lol: To se v projektu taky počítá? Jinak ten projekt je samozřejmě podfuk, okrádání, nesmysl.

anecak
Echt Kelišová 8575 příspěvků 08.02.19 14:46
@LuciVeLu píše:
Mé známé třeba už knížky chodí… no nic, nečekala jsem tolik negativních příspěvků:col­d_sweat: :oops:

a co se nad tím zamyslet - každý pošle 1 knihu, ale ty jich máš dostat 36, to se asi na všechny nedostane, nemyslíš?

LuciVeLu
Povídálka 20 příspěvků 3 inzeráty 08.02.19 14:48
@Kaileee píše:
je to celé naprostý nesmysl, já mám doma milion dětských knih, už jen ty, co vydával Albert za body a pak prodával za 10 Kč :mrgreen:
pokud někdo nemá knihy, tak ať si zajde do antikvariátu, tahle charita je o ničem, dostat knihy od bůhví koho a bůhví jaké

Mě to zaujalo, to je celé. Na knihy mám, mame jich taky spoutu,neberu to jako charitu… :mavam:

LuciVeLu
Povídálka 20 příspěvků 3 inzeráty 08.02.19 15:02
@Čičorečka píše:
Já bych darovala 36 knížek a na oplátku žádné nechtěla, jsem jimi zavalená :lol: To se v projektu taky počítá? Jinak ten projekt je samozřejmě podfuk, okrádání,
@anecak píše:
a co se nad tím zamyslet - každý pošle 1 knihu, ale ty jich máš dostat 36, to se asi na všechny nedostane, nemyslíš?

V sz vam zkopiruji o co vlastně jde… je mi s roho smutno…

Stránka:  1 2 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >