Reklama

PROLAKTIN

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Glimmer
Nováček 2 příspěvky 06.02.09 12:22
PROLAKTIN

Ahoj,
doktor mi zjistil zvýšenou hladinu Prolaktinu, odběr krve 3. den menstruace. Máte s tímto někdo zkušenosti, např. s léčnou ?? Jdu k doktorovi až v pondělí 9.2.2009 a jsem zvědavá :)

Reklama

Reakce:

villa
Zasloužilá kecalka 710 příspěvků 06.02.09 14:22
prolaktin

ahoj glimmer,
mě zjistili vysoký prolaktin v CARu a měla jsem ho opravdu hodně vysoký, něco přes 2000iu, ale na:,–(ili mi léky - Medocriptine a rychle se to snížilo. Přirozeně se nakonec otěhotnět nepodařilo, ale máme chlapečka hnedka z 1.IVF, tak hodně štěstí a neboj, prolaktin jde lékama dobře a rychle snížit. Je celkem možné, že tě dr. pošle třeba ještě k endokrinologovi nebo na magnetickou rezonanci (já byla), ale uvidíš, vše bude OK

Anavi
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 06.02.09 14:25

Ahoj Glimmer,
ja som mala mierne zvysenu hladinu prolaktinu, dostala som lieky Medocriptine, Parloder, a na KO som isla o mesiac dva.....snazit sme sa mohli dalej
vela stastia
 Ivana

Glimmer
Nováček 2 příspěvky 06.02.09 14:51

Ahoj,
děkuji za informace. snažíme se poměrně dlouho. Teď jsem změnila doktora a mám pocit, že se to konečně nějak řeší, vyšetření a tak. Díky za podporu.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >