PROLAKTIN

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Glimmer
Nováček 2 příspěvky 06.02.09 12:22
PROLAKTIN

Ahoj,
doktor mi zjistil zvýšenou hladinu Prolaktinu, odběr krve 3. den menstruace. Máte s tímto někdo zkušenosti, např. s léčnou ?? Jdu k doktorovi až v pondělí 9.2.2009 a jsem zvědavá :)

Reakce:
villa
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 06.02.09 14:22
prolaktin

ahoj glimmer,
mě zjistili vysoký prolaktin v CARu a měla jsem ho opravdu hodně vysoký, něco přes 2000iu, ale na:,–(ili mi léky - Medocriptine a rychle se to snížilo. Přirozeně se nakonec otěhotnět nepodařilo, ale máme chlapečka hnedka z 1.IVF, tak hodně štěstí a neboj, prolaktin jde lékama dobře a rychle snížit. Je celkem možné, že tě dr. pošle třeba ještě k endokrinologovi nebo na magnetickou rezonanci (já byla), ale uvidíš, vše bude OK

Anavi
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 06.02.09 14:25

Ahoj Glimmer,
ja som mala mierne zvysenu hladinu prolaktinu, dostala som lieky Medocriptine, Parloder, a na KO som isla o mesiac dva.....snazit sme sa mohli dalej
vela stastia
 Ivana

Glimmer
Nováček 2 příspěvky 06.02.09 14:51

Ahoj,
děkuji za informace. snažíme se poměrně dlouho. Teď jsem změnila doktora a mám pocit, že se to konečně nějak řeší, vyšetření a tak. Díky za podporu.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >