Zničí psy v podnájmu podlahy?

Anonymní
5.1.21 19:58

Pronajem se psy

Ahoj, prosim lidi ve stejne situaci nebo majitele najemnich bytů.
Budeme cca 2 roky v nájmu se dvema psy, krizenci asi nemecky ovcak. Zkratka nez se nam dostaví bydlení.
Vse je dohodnuto a majiteli, nastesti bez problemu, psy máme take bezproblemove, zvyklé doma a jsem na rodicovske tak jsou stejne neustale pod dozorem nebo je beru s sebou na stavbu, k rodicum, proste jsou s námi skoro porad. Ale vicemene se pohybovat doma budou, vetsinou teda chrápou a lezi v pelechu.
Byt je krasny, zrekonstruovany a napadlo me, poridit koberce?? nemuzu tim znicit podlahy??Psi nic neničí, ale chci eliminovat to ozyvani se ťapkání. Nezesvětlá tím ta plovoučka nebo tak?? Diky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6106
5.1.21 20:13

Záleží jaká ta plovoucka je. My jsme měli kvůli psovi vyloženě plovoucku s nejvyšší zátěži myslím že byla dokonce pro kanceláře něco tak. Ale to pochybuji, že tam bude. Nějaký levnější koberec by možná byla dobrá volba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11958
5.1.21 20:16

Kobercem se nezničí, ale když se něco vylije, tak bude po plovoučce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 21:14

Jak když se neco vyleje? Nezijeme doma na betoně, taky občas něco vyliteho, ale nejsme střeva :lol: navíc mam parni mop a nic se s podlahou nedeje. :?
A neslo mi o zniceny koberec, spis o to, jestli pod nim plovoucka nevybledne např. nebo tak :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 21:16

A co napr. pod pracku? v najmu budeme poprve a nechci nic znicit tak nejaka prvni pojistka :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
11958
5.1.21 21:17
@Anonymní píše:
Jak když se neco vyleje? Nezijeme doma na betoně, taky občas něco vyliteho, ale nejsme střeva :lol: navíc mam parni mop a nic se s podlahou nedeje. :?
A neslo mi o zniceny koberec, spis o to, jestli pod nim plovoucka nevybledne např. nebo tak :mavam:

no že to z koberce těžko setřeš a ta voda zůstane mezi kobercem a plovoučkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11958
5.1.21 21:19

To už bych radši místo koberce dala lino

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
402
5.1.21 21:56
@Anonymní píše:
A co napr. pod pracku? v najmu budeme poprve a nechci nic znicit tak nejaka prvni pojistka :zed:

Pod pračku kup tu gumu stojí pár stovek a nemůže ani cestovat ;) jen spíš bacha na hadici od vody. Lepší když je tam kohoutek ho vypnout a pustit si ho jen na prani jestli chceš mít opravdu jistotu. Bohužel už to nejsou ty hadice co bývali :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
402
5.1.21 21:58
@Anonymní píše:
A neslo mi o zniceny koberec, spis o to, jestli pod nim plovoucka nevybledne např. nebo tak :mavam:

Spíš zůstane odstín stejný jako teď bledne na slunečním světle. Je to pak třeba vidět když po pár letech odendas linku a pod ní je tmavší ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
402
5.1.21 22:00

@iiiv navoskovat ať do spáry nic nemůže a šup přes ni koberec ;) ale je pravda že ty méně kvalitní stačí často vytírat a už puči ve spáře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18255
5.1.21 23:08

Psi opravdu můžou podlahy poškrábat, ale koberec nemusí být nejlepší řešení. Domluvte se s majitelem a zeptejte se ho, kolik ta podlaha stála. Nakrásně se totiž může stát, že položení nové podlahy v případě poškození vyjde levněji než koberec nebo lino. Navíc pokud na plovoučku chceš dát koberec, tak mezi tím musí být ještě vrstva nějakého materiálu, protože levnější koberce se můžou k plovoučce přilepit a při sundávání ji poškodit, stejně tak lino. A to ani nemluvím o tom, že nezavřeš dveře. Vcelku kvalitní plovoučku dneska seženeš kolem 160-180,–Kč za metr čtvereční. Většina koberců stojí víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
5.1.21 23:38

Predevsim cenim snahu eliminovat poskozeni v pronajmu a hluk pobihajicich psu. :palec:
Plovoucka - zalezi jaka. Jestli levne lamino, tak pripadna nahrada bude lepsi nez koberec nebo lino, ale hluk bude strasny. Kdyz uz, tak budto lino s filcem, ten se neprilepi. Nebo treba obycejny korek. Ale mozna budou stacit kusove koberce na nejfrekventovanejsi mista.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.21 02:01

@zrnko Tak oni podlahu neznici - nesežerou ji, jestli to tak vyznělo :lol: :lol: jak litaji venku, tak maji drápy obroušeny a jsou nauceni, ze doma se neblbne, ale odpociva, hraní a cviceni, blbiny jen venku. I me by vadil litajici pes sem a tam v byte. Ale jen kdyby, tak se ptám, jestli to nekdo nemá podobne v bytě - nájmu. Ve svém je to jistě buřt.
Budou cvakat maximalne, kdyz se budou tesit ven. Ale s temi kusovymi koberci to nezní špatně. Díky za typ.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.21 02:03

Ale s tou prackou se ptam a tam je to jisté, protoze jsem jednou doma přivřela šnůru od mikiny a pračka prala a tekla, všimla jsem si hned a naštesti jsem byla doma :cert: a teda bylo to naše, v nájmu bych se styděla za situaci, tak raději předcházet, častečně lepší než vůbec :oops:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat