proplacení dovolené

Anonymni
15.10.07 10:06

proplacení dovolené

nevíte někdo-jsem na MD a skončila mi smlouva v práci. předtím jsem byla na neschopence a nestihla vybrat dovolenou. musí mi ji zaměstnavatel proplatit?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
15.10.07 11:11

Opakuji se, ale neda mi to...

Ahoj - tak prvne, pokud jsi autorem i diskuse o konci smlouvy, tak co popremyslet o tom, nez neco napisu a odeslu, to spojit do jedne. Jinak se tu v diskusich zahltime…

Dale nechapu proc pro obecne, nijak lechtive, popripade problemove diskuse se nemuzes zaregistrovat - jsem sice taky anononym, ale z duvodu, ze pisu z prace a na muj pocitac (diky zkracenemu uvazku) ma pristup i kolegyne, taktez pracujici na zkraceny a taktez navstevujici tyto stranky. Pro doplneni - doma jsem klasicky zaregistrovana jako Hanka1.

A nakonec slusilo by se krom pozdravu, treba kouzelne slovicko „prosim“ a „dekuji“. Nezlob se, ale vysteknout dotaz bez pozdravu a aspon podekovani dovede kazdy a tezko se pak divime proc jsou deti a pubosi tak nevychovane, kdyz vychovani nejsme ani my dospeli.

Dost uz mentorovani, treba ti tu nekdo slusne a kultivovane odpovi. A myslim, ze kdyz pohledas v diskusi, tak urcite odpoved najdes - je tu dost holek, fundovanych do tematu materske, rodicovske, pridavku apod…
z prace anonymne pisici Hanka1

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
15.10.07 13:18

díky za upozornění, ale to by ty registrace prvně musely fungovat, čekala jsem na e-mail abych dokončila registraci už týden a ted mi zas nejde přihlášení. psala jsem zprávu ve spěchu neb malý mi brečel, tak se omlouvám, že chybí kouzelná slůvka
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
5525
15.10.07 13:42

dovolenou ti proplati, jen pokud koncis smlouvu… jestli ti smlouva dal pokracuje, tak se to nazyva cerpani dovolene a lisi se to jen tim, ze penizky nedostanes vcelku, ale jako kdybys byla na klasicky dovoleny…
jinak podle zakona mas pravo na dovolenou ve vysi jako bys chodila do prace, takze vcetne osobniho atd.....
vice na www.aperio.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.15 13:19

Prroplacení dovolené?

Dobrý den,

od 1.října 2013 do 28.2.2014 jsem byla na pracovním úřadě. Od 1.3. 2014 jsem nastoupila do práce bez zkušební lhůty. Pracovala jsem tam 2 měsíce (mezitim jsem otěhotněla) a od 1.5.2014 jsem byla na nemocenský až do půlky září 2014 kdy jsem nastoupila na mateřskou. Mám nárok o proplacení dovolené?

Děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.7.16 10:57

Čerpaní dovolené na MD

Dobrý den,

1.8.nastupuji na MD, a chtěla bych se zeptat jak to funguje s proplacením dovolené. Mám Nárok na celých 20 dní za rok 2015??? a rok 2016 když mě konči MD v únoru 2016???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama