Proplácení u VZP?

Anonymni
19.7.08 17:39

Proplácení u VZP?

Ahoj holky, ráda bych se zeptala, zda VZP hradí nějaký příspěvek na masáže, cvičení apod. Já mám RBP a ta mi proplácí 1200,–kč, ale manžel má tu VZP? tak mě zajímá, zda taky něco proplácí. Katka.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4494
19.7.08 19:36

Myslím, že není - pokud manžel nenavštěvuje kurzy cvičení pro těhotné nebo cvičení s dítětem do 3let :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
19.7.08 20:25

Ahoj, VZP proplácí max. 1000 kč na jedno z: cvičen í nebo plavání těhotných, nebo příprava k porodu - lze proplatit i přítomnost otce u porodu, nebo cvičení nebo plavání s miminkem. Myslím ale, že pojištěncem musí být matka. Jestli to poskytnou i otci, si nejsem jistá. Raději se na to zeptat přímo u pobočky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5544
19.7.08 20:39

Proplaci - nevim kolik na permanentky, kdyz se dobre napise, tak i masaze, je to v ramci programu Klub pevneho zdravi. Nebo kazdopadne to tak jeste pred cca rokem bylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
19.7.08 20:53

Ještě doplním - tyto příspěvky jsou na rok 2008 a mělo by o ně být požádáno do jednoho měsíce od zaplacení. Každý rok se to může měnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
20.7.08 17:18

VZP proplaci 1000kc na kurzy nebo pritomnost otce u porodu nebo plavani-ale pouze jedno z toho.ALe pokud to chces na otce tak matka musi byt u vzp-takhle mi to rekli na pobocce.
Ja si nechala proplatit predporodni kurz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.7.12 16:08

Jdu pro radu. Nezkoušela jste některá nechat si proplatit u Vzp spermiogram, odběry krve na prolaktin, štítnou žlázu atd., když jsem si to platila sama s manželem. Naše centrum nemá smlouvu s Vzp. Tak nás to napadlo, že třeba by to mohlo jít??? :lol: Ale zajdu i na pobočku se zeptat. Každopádně děkuji za odpov. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Ivana Krátká
10.10.12 09:05

Příspěvek na procedury

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, zda VZP neproplací nebo nedává alespoň nějaký příspěvek na procedury, které chci absolvovat v Lázních Bohdaneč. Jsem po ženské operaci a byl mi doporučen lékařen Relaxační pobyt v lázních, který si budu hradit sama.

Děkuji Krátká

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama