Může mi někdo hacknout profil na eMiminu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ZuzaTeri
Ukecaná baba ;) 1196 příspěvků 11.06.19 11:23
Prosím dotaz

Může někdo používat můj Nick? Včera jsem byla na veřejném počítači v knihovně a zřejmě jsem se zapomněla odhlásit, je možné že někdo píše příspěvky pod mým nickem? Jinak si to nedokážu vysvětlit. Jsem z toho dost mimo, děkuji za odpověď

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21125 příspěvků 11.06.19 11:25

Tak si změn heslo :nevim:

Jo ty myslíš ten odkrytý hnusný anonym co jsi napsala a teď najednou to nejsi ty :mrgreen:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28726 příspěvků 11.06.19 11:34
@ZuzaTeri píše:
Může někdo používat můj Nick? Včera jsem byla na veřejném počítači v knihovně a zřejmě jsem se zapomněla odhlásit, je možné že někdo píše příspěvky pod mým nickem? Jinak si to nedokážu vysvětlit. Jsem z toho dost mimo, děkuji za odpověď

@admin může zjistit, odkud bylo psáno, z jaké IP adresy to přišlo… tak snad to brzy objasní…

arinecka
Kelišová 6416 příspěvků 11.06.19 11:45

@ZuzaTeri Změna hesla to vyřeší :palec:

Safrik
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 11.06.19 11:45

@pikola O co jde :lol:

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 8943 příspěvků 11.06.19 11:53

Tak si zmen heslo a mas po problemu.

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 12105 příspěvků 11.06.19 12:03

Dobrý den…asi to nebudeme řešit zde, přes diskusi - že? :mavam: Píši zakladatelce sz a zkusíme se nějak domluvit :mavam:

Jinak - obecně: správně zakladatelce radíte, aby si v případě takového podezření změnila heslo. Jde o krok snadný a rychlý a snad by měl - v případě takového problému - vše vyřešit ;-)

Hezký den všem! :kytka:

Petra

Tuco
Extra třída :D 10655 příspěvků 11.06.19 14:34
@admin píše:
Dobrý den…asi to nebudeme řešit zde, přes diskusi - že? :mavam: Píši zakladatelce sz a zkusíme se nějak domluvit :mavam:

Jinak - obecně: správně zakladatelce radíte, aby si v případě takového podezření změnila heslo. Jde o krok snadný a rychlý a snad by měl - v případě takového problému - vše vyřešit ;-)

Hezký den všem! :kytka:

Petra

Lžete…změna hesla nic nevyřeší…pokud je přihlášená někde jinde natrvalo a dokud se to neodhlásí i tam…
I kdyby změnila heslo stokrát tak je to prd platný :mavam:

Rotha
Povídálka 32 příspěvků 25.06.19 08:41

@Tuco

To záleží jak má nastavené cookies a prohlížeč.

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 12105 příspěvků včera v 13:41

Je to tak, záleží na nastavení. Každopádně změna hesla je do jisté míry velká pomoc, co se nabízí jako první bezpečnostní opatření. :kytka: @ZuzaTeri Kdyby cokoliv bylo potřeba, dejte vědět v soukromé zprávě na nick admin:kytka:

Monika

Váš příspěvek
Reklama