Prosím je tohle kousnutí od štěnice?

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 11:07
Prosím je tohle kousnutí od štěnice?

Zdravím, prosím neví někdo jestli tohle je kousnutí od štěnice? :,( syn to má na koleni, nikde jinde nic nemá jen tohle :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
klamonožka
Závislačka 2560 příspěvků 29.07.19 11:14

A ty máš nějaké podezření, že by to mělo být od štěnice? Když půjdeš ke kožaři, může ti říct, jestli je to vyrážka, projev nějaké nemoci, nebo poštípání hmyzem, ale ani on ti s určitostí neřekne, jaký to hmyz ho poštípal.

Takže tu můžeme maximálně hypotetizovat… já bych třeba řekla, že to jako od štěnice nevypadá a viděla bych to třeba na hovado nebo komára. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 11:22

Ano, předevčírem jsme našli na zdi dva „broucky“ a dva lezli po zemi, podle fotky mám potvrdili, že je to stěnice, nikde jinde jsme nic nenašli, nikde žádný kousnuti nic, včera u nás byl deratizer, nikde nic nenašel, postrikal to tu, a že za 3 týdny to znovu postřika. A dnes ráno se malej vzbudil s tímhle, jinak nikdo nikde nic nemá, jen malej a jen jeden pupinek :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 12:01

Štěnice koušou jakoby do trojúhelníku. Kousne, pootočí se, kousne, pootočí se, kousne. Pokud je tam kousnutí jedno, štěnice to nejspíš nebude. Mám s tím osobní zkušenost, proto prosím anonym.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 12:39
@Anonymní píše: Štěnice koušou jakoby do trojúhelníku. Kousne, pootočí se, kousne, pootočí se, kousne. Pokud je tam kousnutí jedno, štěnice to nejspíš nebude. Mám s tím osobní zkušenost, proto prosím anonym.

Ano je tam jen jedno kousnutí, takový červený flek, nic víc.

cancerka
Ukecaná baba ;) 2131 příspěvků 29.07.19 14:22

Připadá mi to spíš jako od mravence nebo od hovada

Bambulcina
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 29.07.19 21:20

Ano, měli jsme štěnice v lednu a jakmile u nás proběhl postřik, tak starší dcera měla přesně takové pupeny. Vůbec ne do trojúhelníku. Bojovali jsme s tím tak 2 měsíce. A když už jsme mysleli, ze je klid, přišel deratizer, postrikal to tam a dcera jen vlezla do postele a hned měla jeden jediný pupen. Vysvětlil nám, že štěnice jsou po postřiku oblblé, vědí, že brzy umřou a proto se chtějí ještě rychle napít.

Bambulcina
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 29.07.19 21:23

Takhle to měla mladší dcera před postřikem. A asi tím jedem vznikne nějaká alergická reakce a pak jsou ty pupínky jako jsi dala fotku ty.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 21:26

No doufám, že to bude dobrý :( deratizer vůbec nic nikde nenašel, já všude hledala, jestli nenajdu mrtvé stenice po tom postřiku, a nikde nic. :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 21:27
@Bambulcina píše:
Takhle to měla mladší dcera před postřikem. A asi tím jedem vznikne nějaká alergická reakce a pak jsou ty pupínky jako jsi dala fotku ty.

A malej měl jen jeden pupinek, jinak nikde nic, ani já s manželem, a to spal s námi v posteli.

Bambulcina
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 29.07.19 21:30

My od prvního postřiku našli jednu jedinou stenici a to úplně náhodou, když jsem se šla koupat, tak byla v ložnici. Nechápu. Pak asi 2 měsíce měla vždy dcera po postřiku 1,2 nebo 3 pupínky. A pak už byl klid. Ale u ní v pokoji jsme nenašli vůbec nic. :nevim: Ještě je fajn postele, matrace, všechny záhyby vzít parní „kachnou“. Držím pěsti, je to nepříjemné.

Edit. Ne v ložnici, ale v koupelně.

Příspěvek upraven 29.07.19 v 21:34

Bambulcina
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 29.07.19 21:32

Holky spaly od prvního dne spolu a byla pokousana jen starší. Prý jdou spíš na ženský a na buclatý. Ale klidně to může být i od komara, to ti asi nikdo na 100% neřekne.

Ennysecek
Nováček 7 příspěvků 29.07.19 21:44
@Bambulcina píše:
Holky spaly od prvního dne spolu a byla pokousana jen starší. Prý jdou spíš na ženský a na buclatý. Ale klidně to může být i od komara, to ti asi nikdo na 100% neřekne.

Neřekne ale ze své zkušenosti vím že kousnutí může byt jedno na jednom místě mám jich po těle pár čekám až objednaji deratizatora bydlím v azilovem domě a jsem pokousana jen já a dcera ne a chytla jsem jednu živou a asi 6 mrtvých v posteli fotky bych ještě dohledala aspon těch mrtvých ale nebudu je sem dávat.

miselinek
Povídálka 22 příspěvků 29.07.19 21:54
Je to boj

Já mám přesně 14 dní už klid :( :( u nás taky nic nenašel našla jsem je až já v synové posteli komplet jsem ji rozebrala po prvním postřiku a tu malou sviní :lol: jsem našla pod lamelovým roštem když jsem to rozebrala. Pak jsem našla cc po 10 dnech jednu v obýváku kde jsme se přestěhovali na noc. Byla schovaná pod tapetou. Okamžitě jsem volala spatky a druhy postřik udělali od toho prvního po dvou týdnech. Od té doby klid. Je to hnus k nám to prilezlo od sousedů. Ale letěla pryč postel Dětská a matrace. Jen se modlím ať už nic takovýho nepotkáme. Jinak ty Štípance jsou takový jaké máte na foto u nás to poštípalo jen syna. :thinking:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 21:58
@Ennysecek píše:
Neřekne ale ze své zkušenosti vím že kousnutí může byt jedno na jednom místě mám jich po těle pár čekám až objednaji deratizatora bydlím v azilovem domě a jsem pokousana jen já a dcera ne a chytla jsem jednu živou a asi 6 mrtvých v posteli fotky bych ještě dohledala aspon těch mrtvých ale nebudu je sem dávat.

Tak to asi stopro bude od štěnice :,( když může být jen jeden pupinek. Uvidíme jestli se to bude rozšířovat dal, ale ani mrtvý jsem nikde nenašla :,(

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama