Reklama

PROSÍM O RADU !!!!!!!!!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elbé
Nováček 2 příspěvky 29.09.09 23:43
PROSÍM O RADU !!!!!!!!!!

PŘEJI PĚKNÝ VEČER,

chtěla bych vás poprosit o radu. mám následující problém: před dvěma lety jsem po sedmi letech přestala brát HA (novynete). od té doby jsem měla menzes 3×. vyměnila jsem tři gynekology a poslední se zatím zdá být skvělý (tedy skvělá:-) s manželem moc chceme miminko, ale zatím to bohužel nevychází. manželův spermiograf vyšel v pořádku, takže problém je ve mě. ted jsem 3 měsíce brala noretisteron - měsíčky chodily na prosto přesně. ale pořád nic. švagrová nedávno porodila holčičku a mě to ničí, jak je kolem mě tolik maminek. je mi 24 - pro někoho mám ještě dost času (manželovi je 31) ale bejbátko moc chceme… prosím o vaši radu příp. zkušenost. Moc vám předem děkuji:-)

Reklama

Reakce:

Alice
Stálice 93 příspěvků 30.09.09 07:25

Ahoj Elbé, i když máš skvělou dr tak ti doporučím návštěvu specializovaného pracoviště, Centrum asistované reprodukce :wink:
Taky jsem měla veliké problémy, manža byl O.K, ale já měla cykly třeba sedmdesát dní :? Normální gynekolog má velice omezené možnosti, já brala léky na MS a na podporu ovulace a nic :? Pak jsem se naštvala, objednala nás do Gennetu ahned první měsíc přišli na to co mi je, další proběhla stimulovaná IUI a zrovna mi tu ječí její rok a půl starý výsledek :wink:

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 30.09.09 11:46

Prozradte mi, proč všichni nazýváte diskuse ""Prosím o radu!!!!"? Vážně si myslíte, že stou nebo tisící diskusi se stejným jménem ještě všichni rozkliknou?

L.

Alice
Stálice 93 příspěvků 30.09.09 11:50

Lesi, já jo :lol: :lol: :lol:

Hanka1
Extra třída :D 13518 příspěvků 30.09.09 11:56
Lesina píše:
Prozradte mi, proč všichni nazýváte diskuse ""Prosím o radu!!!!"? Vážně si myslíte, že stou nebo tisící diskusi se stejným jménem ještě všichni rozkliknou?L.

Souhlas! Zvlast ty dve posledni o zapomenutem prasku z plata antikoncepce mne dostalo, nejdriv diskuse nazvana … a pak POMOC!!!! :roll:

Je takovy problem nazvat diskusi „zapomenuta antikoncepce“ ci „nenaskoci mi MS“ nebo neco podobneho?

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 30.09.09 12:37

taky doporučuji jít do CARu, kde Vám pomohou :wink:

ad názvy diskusí - já to celkem chápu u nováčků :D, což zakladatelka diskuse zrovna je, neumí v tom chodit jako my, některé závislačky, kelišky a kecalistky :lol:

Elbé
Nováček 2 příspěvky 06.10.09 16:12

Děkuji za rady:-) mám nové poznatky. mám jakousi potvoru bakterii, takže sem dostala i s manželem antibiotika a tak dostanu hormony na podporu ovulace… ach jo já vím, že je to tak asi správně ale už mě to čekání nebaví. jinak do CARu bych asi šla až úplně naposled. ještě máme několik variant na léčbu tak uvidíme. držte nám pěsti :D

k názvu fora: děkuji za pochopení od Borisky. jde také o to, že tohle je třetí forum v mém životě:-) mě totiž vykecávat na netu vážně nebaví. chtěla jsou opravdu poradit. děkuji

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejnechutnější Prostřeno všech dob? Tady opravdu jíst nechcete!

Pokud jste si mysleli, že vás již nic nepřekvapí, nenechte si ujít aktuální... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >