Reklama

úplná ztráta MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

suzane1
Stálice 52 příspěvků 29.09.09 13:28
úplná ztráta MS

Ahoj,chci se jen zeptat, je mi 30 let má za sebou 6×IUI a 1IVF (biochem.těhu). Jsem bez MS (předčasný přechod) Další IVF jedině s dárkyní. Dost jsem to obrečela,ale budiž. Jen mi není jasné, jak mne chtějí dr připravit na další IVF s darovaným vajíčkem, když všechny léky se odvíjejí od prvního dne cyfklu. Už mám za sebou 3 injekce Agolutinu a MS nikde. Je možné na:,–(it nějaké léky kdykoliv? Je tu nějaká šťastná těhu, i když MS nemá? Vůbec twed nevím, co mne čeká, co mám dělat… Děkuji za příspěvky

Reklama

Reakce:

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 29.09.09 21:33

ahoj - myslím si, že šance je, byť s darovanými vajíčky :wink: hormony do tebe nacpou horem dolem, naroste ti sliznice do které ti dají embryjo/a

klidně se zeptej supr doktora na www.neplodnost.org - MUDr. Machače, určitě ti odpoví :D

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >