Samoživitelka – kolik dostanu na bydlení?

19.9.19 07:58

Prosim o radu sanozivitelky

Ahoj chci odejít od partnera.. teď mám možnost jít do bytu nájem bude 11000 rodicak mám 7333 plus mám 3000 alimenty a 6600 příspěvek na péči to se ale prý nepočítá když žádám o přídavky na bydlení.. můžu se nějak zeptat kolik tak dostanu na bydlení? Je na náročné ze začátku bojím se že mi bude chybět ale dál už to nejde. ( Nadávky, agrese )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

795
19.9.19 08:08

@Pajuska111 pisu sz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3607
19.9.19 08:29

Rodina nemůže pomoct proč? Nikdo nemá volný pokoj? Než se dáš dohromady, dítě do školky a začneš pracovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10853
19.9.19 08:52

Sorry, ale dostavas od statu 14 tisic, po zaplaceni najmu by ti 6 tisic zbylo a chces sosat dalsi prachy? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2355
19.9.19 08:57
@Lekninka91 píše:
Sorry, ale dostavas od statu 14 tisic, po zaplaceni najmu by ti 6 tisic zbylo a chces sosat dalsi prachy? 8o

Když dává, proč nebrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2793
19.9.19 09:03

Nedostanes nic - tohle ja vidim v kristalove kouli :-) fakt nechapu, kolik lidi je tupych a porad kladou takoveto stupidni dotazy. copak my vime ruzne aspekty, ktere jsou pro vypocet potrebne?. :zed: porad si rukam, jak by bylo na svete lepe, kdyby se tihle jedinci nerozmnozovali - splodi dite s kdekym, do roka tahnou od sebe a nastavi ruku - state ziv me!…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33815
19.9.19 09:09

Poptej se na úřadě práce - měli by ti to tam vypočítat. Pak si vyplníš žádost. Příspěvek je na tři měsíce, pak se vyplňuje nová žádost. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2488
19.9.19 10:42
@markytka3 píše:
Nedostanes nic - tohle ja vidim v kristalove kouli :-) fakt nechapu, kolik lidi je tupych a porad kladou takoveto stupidni dotazy. copak my vime ruzne aspekty, ktere jsou pro vypocet potrebne?. :zed: porad si rukam, jak by bylo na svete lepe, kdyby se tihle jedinci nerozmnozovali - splodi dite s kdekym, do roka tahnou od sebe a nastavi ruku - state ziv me!…

Idealni to neni, ale zase je lepsi kdyz zakladatelka od agresora odejde, v konecnem kontextu to mene ohrozi deti, protoze u souziti s nasilnikem je predikce ze deti budou bud agresori nebo dalsi obeti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama