Prosím o radu učitelky - poděkování

Anonymní
15.6.21 08:25

Prosím o radu učitelky - poděkování

Milé maminky učitelky,
prosím o radu jak poděkovat učitelce a asistence mojí dcery. Moje dcera má PAS a učitelka i asistentka jsou strašně fajn. Pomáhají ji a jen díky jim vše dcera zvládá v pohodě. Paní učitelka kdykoliv mi telefonuje, řešíme, no prostě zvládá svoji práci opravdu nadstandardně. Proto by jsem chtěla nějak poděkovat nebo jestli to jde poslat děkovný email řediteli školy. Má to smysl? Jak to vůbec funguje ve škole když je rodič spokojený? Chtěla bych, aby to věděl i ten ředitel a třeba paní učitelka a asistentka dostaly větší prémie. Oni si to opravdu zaslouží. Jak to případně napsat? Na konci školního roku samozřejmě dostanou kytičku a malý dáreček, ale přijde mi to málo. Prosím poraďte jak nejlépe jim poděkovat. Děkuji. Anonym - diagnóza dcery.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3863
15.6.21 08:28

To je skvělý nápad poslat děkovný dopis. Pochvala je mnohdy víc než kdejaký hodnotný dar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 08:41

No právě si taky myslím že dáreček mnohdy neřekne dost ale nevím jak nebo jestli to má smysl posílat email nebo písemně? řediteli. Samozřejmě by jsem dala kopii dopisu i paní učitelce a asistence.

• Citovat
  • Nahlásit
3499
15.6.21 08:41

Nápad super, asi bych nepsala nic o odměnách, jen bych popsala, jak skvělý a přístup mají, jaký vliv to má na dceru a že si toho velmi ceníš a tak jsi se chtěla o zkušenost podělit i s jejich nadřízeným.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1466
15.6.21 08:50

Když už děkovat, tak jedině osobně a to můžete i u ředitele, psaní je o ničem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2133
15.6.21 08:55

Ten děkovný mail adresovaný řediteli je myslím fajn nápad. Místo kytičky na konci roku (těch dostane i tak dost) bych koupila poukázky do místního knihkupectví případně něco podobného. (Jedna známá učitelka chodila stále k jedné kadeřnici a měla velkou radost z poukázky k této kadeřnici).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2133
15.6.21 08:57
@evulinda79 píše:

To si nemyslím. Osobně bych poděkovala učitelce a asistence, mailem řediteli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@welovefashion píše:
Nápad super, asi bych nepsala nic o odměnách, jen bych popsala, jak skvělý a přístup mají, jaký vliv to má na dceru a že si toho velmi ceníš a tak jsi se chtěla o zkušenost podělit i s jejich nadřízeným.

Ano, tak nějak jsem to myslela. Ty odměny samozřejmě by jsem nezmiňovala.

• Citovat
  • Nahlásit
5320
@evulinda79 píše:

Nesouhlasím, psaní si člověk může číst víckrát, připomínat si jeho obsah po delší době… a nakonec se i může hodit jako podklad pro něco jiného. Takže já jsem rozhodně pro psaní, je to dobrý nápad. Osobně (ústně) můžete poděkovat i tak, předpokládám, že jste to už stejně v minulosti udělali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2596
15.6.21 08:59

Napsala bych dekovny email řediteli, to má velkou váhu, on to pak pravděpodobně zmíni před celým sborem a udělá to radost všem..
Mi rodiče pracují v úplně jiném oboru a jednou jim přišel dekovny email na jejich zaměstnance, měli z toho velkou radost, že jsou jejich klienti spokojení, hned to dali zaměstnancům na jejich nástěnku a i vyšší prémie za to dostali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11310
15.6.21 09:04
@evulinda79 píše:

S tím tedy vůbec nesouhlasím. Takový hezky napsaný děkovný e-mail je něco, k čemu se může ten člověk vrátit. Osobní poděkování u ředitele se může ztratit např. v tom, že ředitel zrovna řeší něco se zřizovatelem a nemá moc prostoru apod.
Já jsem jednou napsala pochvalný e-mail na centrálu velkého obchodního řetězce, abych vyzdvihla práci jedné pokladní v „Dolních Kotěhůlkách“, podepsala jsem to i oběma tituly, které normálně nepoužívám. Té paní nabídli kariérní postup a dnes vede jinou pobočku.
A znám to i z toho pohledu, kdy přišlo poděkování za práci mých tehdejších podřízených, já jsem to hrdě měla vytištěné na nástěnce, pro ty lidi to byl velký impuls k tomu, aby i další projekt zvládli tak skvěle.
Za mě napsané poděkování rozhodně smysl má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1214
15.6.21 09:05

Přimlouvám se za děkovný email. Jen nic patetického, vol zlatou střední cestu. Jeden takový email dokáže udělat hodně, a to mluvím z vlastní zkušenosti… Je to taková zpráva pro vedení, jako že „hele, jak super lidi zaměstnáváte“ a podprahově v tom každý přečte i „važte si toho“. Mně to tenkrát rozbrečelo, když mi to dávalo vedení číst - do té doby jsem neměla tušení, že mě někdo vnímá právě takhle :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 09:26

Děvčata děkuji za reakce. Určitě jsem paní učitelce i asistence dříve děkovala osobně. Jenže mě to přijde prostě málo. Ten email napíšu. Snad vystihne to, co tím chci říct.

• Citovat
  • Nahlásit
2470
15.6.21 09:46

Konečně nějaké pozitivní téma :palec: Určitě bych to řediteli napsala jakoukoli formou. A pokud víš email asistentky a učitelky, pošli jim to v kopii :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 10:25
@TerezkaW píše:
Konečně nějaké pozitivní téma :palec: Určitě bych to řediteli napsala jakoukoli formou. A pokud víš email asistentky a učitelky, pošli jim to v kopii :potlesk:

Děkuji,
snad něco sesmolím, nejsem moc slohový typ. Mám strach, aby jsem opravdu vystihla to podstatné.
Ta učitelka a asistentka si to zaslouží. Email obou mám. Pošlu jim to taky. :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat