Prosím o radu-zánět uší

Anonymni
11.10.09 08:30

Prosím o radu-zánět uší

Ahoj holky.Prosím o radu.Naše málá má 17 měsíců,od června máme už 4× píchlé uši,vždy s antibiotiky.Naposled jsme píchali v pátek,opět antibiotika.Do toho dostala ještě zánět spojivek,už jsem byla zoufalá,jak jsem ji viděla.Hledala jsem na netu,co by jí pomohlo,našla jsem,že netřesk.Tak jsem,kráva,nelenila a včera jí kápla do oušek.No a v noci jsem se vzbudila a najednou mi došlo,co jsem udělala.Myslíte,že je to velký průšvih?Dr.mi vždy klade na srdce,že do uší žádnou vodu,mě to vůbec nedošlo,už mě jí bylo tak líto,že jsem nevěděla,co bych udělala.Teď mám hrůzu,že místo pomoci jsem jí poškodila,ach jo?Nepřihlášená Marcela

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11.10.09 09:24

ahojky já sem malé nikdy nic do oušek nekapala navíc…jen se chci zeptatdelala vám náky výter na bacily..naše mela v ouškách zlatého stafiloka s MRSA..a pak máte daný prevenar???..my od té doby co je naočkovaná nemely ani jednou ouška tuk tuk…jinak co vím podle rad jiných pomáhá spíš teploučko na ouška :nevim: …my mely ouška poprve v 8mes, pak v 10 mes..takže to známe,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.10.09 09:57

Ahoj,výtěr nám dělali vždy,bylo to virové,prevenar máme 1 dávku,druhou jsme ještě nestihli.Já taky nikdy nedávala nic navíc,ale už jsem byla zoufalá a tak jsem dopadla,ach jo :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
11.10.09 11:56

Ahoj,

naše malá měla 6× píchané uši během 1,5 měsíce. Byl to masakr.
Pamatuji si,že dr. radila kapat řepík,takže podle mě jsi tím netřeskem neublížila. Nám ze stěrů zjistili pneumokoka,streptokaka,hemofila.
V červenci jsme naočkovali Synflorix,tak pevně věřím,že máme od oušek pokoj.

nepřihlášená Ivule

• Nahlásit
  • Citovat
1740
11.10.09 13:23

Ahoj,

mame za sebou podobnou zkusenost se starsi dcerou. Moc ji pomohlo ockovani prevenarem.
Jinak pri kazde ryme doporucuji kapat do usi Audiron. Nas to od nekolika zanetu zachranilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.10.09 15:10

Děkuji za odpovědi,já jsem měla strach z toho,že je to čerstvě píchlé,tak že jí to mohlo někam zatéct.tak se modlím,aby to bylo ok

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
11.10.09 20:08

Ještě bych se chtěla zeptat,myslíte,že je možné,aby ji znovu bolelelo ouško?Večer jsme jemně čistili a vpravo,jak jsem ji tam sáhla,tak plakala.Ach jo,chudinka moje malá :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
5018
11.10.09 20:16

Kamarádka kapala netřesk a prý tak několikrát zánět i rozehnala…mě to poradila, ale od té doby Véna zánět neměl, takže já to vyzkoušené nemám (a doufám, že to ani potřebovat nebudeme)…neboj, určitě si jí neublížila.A ouško nejspíš ještě bolí, přece jen je tam zánět, a chvíli trvá, než antibiotika zaberou (klidně i dva až tři dny)…
Tuším, že u prevenaru by měl účinek nastoupit už po první dávce zhruba za 14 dní po očkování…
V každém případě přeju brzké uzdravení, zánět středního ucha je nepříjemný moc, zvlášť u takového prcka, tak ať je brzy líp… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama