Prosím pomocc- diplomová práce

3
13.4.21 23:56

Prosím pomocc- diplomová práce

Ahoj,

moc bych vás chtěla poprosit o vyplnění dotazníku k mé diplomové práci. Chybí mi respondenti ve věkových kategorií 35 +, tak pokud byste někdo měl čas byla bych vám moc vděčná.
:srdce:
https://forms.gle/…naENaTF68VD6

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
2544
14.4.21 04:26
:palec:
  • Nahlásit
7931
14.4.21 05:37

@ela.xx to už jsi sem dávala ne? Jak smysl má opakovaně sbírání stejných respondentů?

• Nahlásit
34235
14.4.21 06:37
@Cenarius píše:
@ela.xx to už jsi sem dávala ne? Jak smysl má opakovaně sbírání stejných respondentů?

Tak třeba vyčistila sesbíraná data a zjistila, že jí respondenti této věkové kategorie chybí. Víš, ne každý vyplněný dotazník se dá použít, zvlášť sesbíraný tímto způsobem, data se musí vyčistit a často toho moc nezbyde, když je to sesbíráno tímto masovým způsobem, než kdyby oslovila úzký okruh respondentů, kteří mají společný nějaký určitý prvek. Tam toho zbyde k použít víc.
Nám profesoři a docenti důrazně nedoporučují sbírat data tímto způsobem. Nikdy člověk neví, kdo ve skutečnosti odpovídá a při tom čištění dat se pozná, jestli někdo klikal jen tak z nudy nebo jestli opravdu chtěl přispět do výzkumu.

• Nahlásit
3
14.4.21 07:11

@Cenarius nedávala, teprve včera jsem si tady vytvořila účet abych mohla založit diskuzi :)

• Nahlásit
21890
14.4.21 07:17
@ela.xx píše:
@Cenarius nedávala, teprve včera jsem si tady vytvořila účet abych mohla založit diskuzi :)

ale prosím tě, je to maximálně týden, co tu byl úplně stejný průzkum, tak jestli jsi to sem nedávala, tak jsi to té první obšlehla a ukradla :cert:

• Nahlásit
3
14.4.21 07:34

@stinga dotazník mám spuštěný už tak měsíc, dávala jsem to pouze na vinted tak možná jestli jste to neviděly tam:) Nebo mohl být podobný průzkum, ale já jsem svůj vkládám opravdu poprvé :D
každopádně děkuju pokud někdo našel čas na vyplnění :srdce:

• Nahlásit
53452
14.4.21 07:38
@Cenarius píše:

Asi má málo respondentů v téhle věkové kategorii. Tak ho dává znovu. To chápu. Ale nechápu další kroky.

@ela.xx tady se nevyplácí lhát. Představ si, že lidé mají dobrou paměť. Když si ten dotazník pamatují, tak tady asi byl. Mi lhaní přijde sprosté a dětinské. Prostě otevřeně napsat, že dotazník dáváš opakovaně, protože chybí respondenti.

• Nahlásit
21890
14.4.21 08:10
@ela.xx píše:
@stinga dotazník mám spuštěný už tak měsíc, dávala jsem to pouze na vinted tak možná jestli jste to neviděly tam:) Nebo mohl být podobný průzkum, ale já jsem svůj vkládám opravdu poprvé :D
každopádně děkuju pokud někdo našel čas na vyplnění :srdce:

ne, ten dotazník byl tady i jsem ho vyplňovala
na vinted nechodím
a nebyl podobný, byl úplně stejný

• Nahlásit
369
14.4.21 08:16

Tak jsem to vyplnila. Ale chybela mi tam moznost zaverecneho komentare.

• Nahlásit
763
14.4.21 08:16

:mavam: Vyplněno

• Nahlásit
7931
14.4.21 09:20
@ela.xx píše:
každopádně děkuju pokud někdo našel čas na vyplnění :srdce:

Nelži. Byl tady s úplně stejnýma otazkama. :cert:

• Nahlásit
14408
14.4.21 20:00

Dobrý deň,

diskusiu zamykám a na žiadosť zakladateľky bude zmazaná.

S pozdravom,
Kristína

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat