Prosim poraďte co s malým

28.2.20 16:51

Prosim poraďte co s malým

Ahoj ženský (chlapi), mám už třetí dítko. Malému je zítra půl roku a strašně zlobí. Očividně se mu chce spát. Ale… Ne a ne zabrat. Pláče takovým tim umíněným pláčem. Je napapaný, přebalený, vyřáděný, vyvenčený. Ale jakmile ho dám do postýlky pláče. Když je bez zavinovačky tak rajtuje na čtyřech u toho pláče a né a né lehnout a spát. Musím ho zavázat dát dudlík a stejně nic. Někdy to pomůže někdy né. Jak mile za nim přijde dcera a dělá na něj kukrbliky směje se. Očividně chce společnost a blbnout. Jenže vůbec nespí a přitom se žmoulá že by spal. Podle něj by bylo fajn kdyby jsme byli celý den s ním lezli s ním blbli s ním. Musím ale také uvařit a postarat se o domácnost. Vždy je to za orchestru jeho pláče. Jak to děláte vy? První dvě jsem vždy nějak zabavila a byl klid jeho baví být jen s maminkou a lést po celém bytě, ale to bez dozoru nejde. Hlad to také není už papká zeleninku kašičky i svačinku. Rvou se mu zoubky tak mě napadlo že je to tím, ale… Máme namazáno kalgelem občas dám i nurofen (to už jen v krajních mezích) ale stejně usínáme s pláčem. Od narození byl hodný krásně spal přes den i v noci a i teď spinkáme téměř celou noc… 8o 8o 8o 8o jsem z něho unavená ani nevím jak dlouho ho mohu nechat plakat… Dík za rady. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28.2.20 16:55

A co uspavani na rukach?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.20 17:04
@Džejn295 píše:
A co uspavani na rukach?

Kroutí se a žmoulá ale neusne, jedině když mu dám prs a lehnu si s ním tak usne a to taky nejde vždy a ani ho na to nechci moc zvykat. Když je čas kojení tak u toho usne… Ale ne vždy. Ted sem si ho vyndala z postýlky a blbne tu ječínkuje na mě leze, přelejzá mě a nepláče je spokojený. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.20 17:05
@Terka_mamka píše:
Kroutí se a žmoulá ale neusne, jedině když mu dám prs a lehnu si s ním tak usne a to taky nejde vždy a ani ho na to nechci moc zvykat. Když je čas kojení tak u toho usne… Ale ne vždy. Ted sem si ho vyndala z postýlky a blbne tu ječínkuje na mě leze, přelejzá mě a nepláče je spokojený. :palec:

Jenže zas nic neudělám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5845
28.2.20 17:09

Řekla bych, že je to mix zoubků a toho, že je na půl roku moc šikovný. Má v sobě hodně podnětů, toto jsou hodiny, dny kdy si člověk připadá, že si musí prohnat hlavou kulku. Jestli je se sourozenci hodný, nechala bych ho tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.20 17:10
@Terka_mamka píše:
Jenže zas nic neudělám :)

Co bys furt chtela delat, mas maly mimino, ktere te nejvíc potrebuje. Pulrocni jsem uspavala u prsa nebo v zavinovacce na rukou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
572
28.2.20 17:13

Ahoj. V manduce na tvych zadech by ti pri uklidu a vareni neusnul?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.20 17:15

Úklid a vaření ti neutečou.. Věnuj se miminku a zapoj své vnitřní pocity a intuici, žádné příručky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15020
28.2.20 17:17

@Terka_mamka tak kdyz ho neuspavas? Nebo co bys po nem chtela, polozit do postylky, at si usne sam? Musis chovat, houpat, zpivat. Usne do 20min a mas klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.20 17:18
@Maminanamatersky píše:
Co bys furt chtela delat, mas maly mimino, ktere te nejvíc potrebuje. Pulrocni jsem uspavala u prsa nebo v zavinovacce na rukou.
:) Tak jasně že mě to baví raději s nim polehávám, ale manžel a dcera 4 (syn 10 je u bio táty) budou chtit za chvíly večeřet. Tak se starším synkem a s taťuldou to jde to ho zabaví, ale jak sem tu jen s dcerou tak to nejde ho nechat s ní ona ještě nemá rozum… 8o
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2176
28.2.20 17:23

@Beckyttine5 kdyby měla jen jeho, tak by to šlo, ale když má k tomu další 2 děti, tak se na všechno vyprdnout asi nemůže. Jinak já bych zkusila pustit mu nějaký bílý šum, já jsem dávala spát děcka pod digestoř, když bylo nejhůř…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15020
28.2.20 17:24

Z popisu ale nevidim, ze by ho nejak aktivne uspavala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.20 17:24
@Beckyttine5
@Beckyttine5 píše: Úklid a vaření ti neutečou.. Věnuj se miminku a zapoj své vnitřní pocity a intuici, žádné příručky

Já na příručky prdím nikdy se jim děti neřídili ani já. A dcerka byla horší než malý už od miminka tak jsem byla zvyklá ale ten malý byl tááák hodný do konce čtvrtého měsíce, tak jsem doufala že bude jako první syn kam ho posadím tam ho najdu nu což je to kulifrýd. Už jeden zub má tak se rve i ten druhý… Ale jak řikám teď tu sedíme blbneme a je spokojený hold nebude omáčka ale karboše s bramborem no :))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.20 17:27

@warita neuspávám většinou usne u prsa nebo prostě vytuhne v kočárku když jsme venku a večer v půl sedmí ho namažu olejíkem dám véču prso a spí až do 5 do rána

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.20 17:32
@AlcaBa píše:
Ahoj. V manduce na tvych zadech by ti pri uklidu a vareni neusnul?

To víš že už jsem ho párkrát měla v šátku doma, když už jsem fakt musela něco nutně dodělat, udělat, :) ale neusne snad jednou se podařilo že takhle usl… je zvídaví jak blázen všude kouká všechno chce :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama